Může způsobit Creatin poruchy erekce?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 24.7.2007 23:14 - Méďa Béďa

Začal jsem zase po nějaké době pravidelně cvičit a při tom užívám Creatin Monohydrat. Od stejné doby mám občas problémy. Erekce nastane, ale neudržím ji. Může souviset užívání Creatinu s poruchami erekce, nebo mám hledat problém jinde?

reagovat 25.9.2007 19:03 - musculus

Žádná studie zatím nezjistila negativní vedleší účinky při suplementaci Creatinu M.,obzvlášť pukud je užíván max. v měsíčních cyklech. Tím pádem ani žádná studie nezjistila souvislost s poruchou erekce. Mimochodem z vlastní zkušenosti takové problémy nemám. Ještě bych rád dodal k užívání Cretinu, že je na zvážení, jestli je nutné Creatin užívat, pokud člověk necvičí intenzivně alespoň 4xtýdně.

reagovat 25.9.2007 20:06 - Farmaceut

Méďa: Jsou to všechno sračky. Nepostaví se ti a jak přestaneš cvičit naroste ti pivas a budeš mít pleš. Ve čtyřiceti na odpis a to budeš rád že se nezačneš pochcávat.

reagovat 26.9.2007 14:34 - Tomas

Farmaceut: kecy, nejdriv se nekde informuj a pak pis. To co popisujes muzou (a delaji) steroidy, creatin je o necem jinem. A kdyz prestanes cvicit musis taky prestat brat Creatin to da rozum



Ja ho taky teda uzivam nejaky cas a pak si dam zase pauzu a taky to s nim neprehanim a stoji mi teda porad suprove :)

reagovat 26.9.2007 15:15 - Tomas

Jeste bych chtel rict k tvemu problemu. Tak ten creatin vysad a uvidis co se stane, jestli se to spravi tak je to jasne.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 11.11.2015 16:10 - marko

Doporučím erozon max pro podporu erekce, obsahuje bylinné výtažky a je bezpečný

reagovat 2.12.2015 17:02 - jan

Doporučím erozon max pro...

take jsem ho použival a fakt je účinný, mohl jsem vydřet i několikrát delší

reagovat 3.12.2015 18:20 - mlady

take jsem ho použival a fakt...

jak dlouho mohl jsi vydřet??

reagovat 29.1.2016 18:17 - Vítek

Začal jsem zase po nějaké...

Creatin může způsobovat problémy s erekcí, i protein a další jim podobné přípravky, s anabolikama sice nemají nic společného ale tím že do těla dostanete nekollikanásobně větší dávky než z běžné stravy tak k problémům s erekcí může dojít. Při užívání přípravků na cvičení může být erekce i chuť na sex lepší ale po vysazení, cca měsíce může dojít ke zhoršení. Nečekejte že to na nějakém obalu najdete napsaný, vědi to pouze doktoři ( urolog, sexuolog), obvodního lékař to rozhodně neví. Pokuď mi nevěříte, klidně se jich zeptejte.

reagovat 10.9.2016 18:12 - Pavel

Ano kreatin má více negativních výsledků a poruchy s erekcí nejsou vyjímkou. nebo se podívej na www.dokonalaerekce.cz kde se můžeš dozvědět, jestli tvé poruchy erekce nejsou zapříčiněné z jiného důvodu.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *