muze mi nekdo poradit?!

První příspěvky v diskuzi

reagovat 5.4.2011 10:19 - :-o

mam internetovy prohlizec...

Já mám taky internetový prohlížeč v mobilu, občas si taky smažu historii, ale to nevadí, když najdu něco, co mě zajímá, uložím si to jako záložku a můžu si to přečíst kdykoliv.

reagovat 5.4.2011 13:42 - krystýna

Katko,já řeším ten samí problém-vymažu historii,ale co když mi to někde ten můj vyštrachá-pomozte ajťáci

reagovat 5.4.2011 13:52 - katak

presne tak,bojim se ze se to da jeste dohledat i kdyz to smazu. Pritom onanii u pocitace denne chci.

reagovat 8.4.2013 09:23 - Katka

Porno si pouštím při každé masturbaci a pak to v historii vymažu.

reagovat 14.4.2013 18:11 - Dr.Petr

mam internetovy prohlizec...

Bohužel tento proces je již nevratný, je to stejné, jako když např. ve Windows vysypete koš. Respektive latentní stopa na disku zůstává (díky tomu mohou kriminalisté dokázat prevítům jejich lež), ale to chce opravdu vynikajícího odborníka ("aiťáka") a umět to bude tak 1 z 20. Je mi líto, že jsem Vás zklamal, ale naděje umírá poslední, zkuste přes google najít aiťáka, který by to zvládl, nebo firmu, jen upozorňuji, že tyto práce bývají honorované hodně vysoko, tak zvažte důležitost toho, co jste smazala. Já bohužel nikoho natolik schopného neznám. Držím palce. Dr.P.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 3.11.2014 13:07 - Dano

nevím co mám dělat,včera...

jestli je to všechno pravda, co tu popisuješ, tak máš velkej problém. Souložit se 14ti letým synem je největší humus a je za to pěkná pálka nepodmíněně. Co když se kluk někde pochlubí? Nemělas to vůbec nechat dojít tak daleko a když už se tak stalo, tak to rázně utnout.

reagovat 4.11.2014 08:22 - Hana

jestli je to všechno pravda,...

Dano,prosím tě vyřeš to okamžitě.Běž do sex shopu a kup mu nějakou umělou vagínu nebo nafukovací pannu a myslím,že ti dá pokoj.Možná to ještě jednou dvakrát zkusí,přece jenom ženská vagína je silnější zážitek,ale myslím,že tý umělý ženě příjde brzy na chuť.Hlavně mu k ní kup lubrikační gel a ať používá kondomy.Chlapi jsou čuňata,po každým styku ji nebude vymývat,s kondomem to bude přijatelnější.Drž se a napiš jak to zabralo.

reagovat 5.11.2014 11:57 - Dana

Dano,prosím tě vyřeš to...

tak jsem včera kopila panu a večer mu ji nafouknutou nastrčila do postele když byl v koupelně.Šla jsem do obýváku něco dopsat do práce a po očku sledovala co se bude dít.Za chvíli ve svým pokoji zhasnul.Za pět minut jsem se odvážila jít opatrně do chodby a slyšela jsem šramot.Za půl hodin jsem se znovu odvážila a slyšela nějaké vzdechy.Tak určitě "dárek" zabral.Snad už bude klid.
Hani,dík za radu,vůbec mě to nenapadlo,strašně jsem se při nákupu styděla,ale snad to bude řešení.
Ještě jednou dík.

reagovat 5.11.2014 14:23 - Ty jo

tak jsem včera kopila panu a...

já tomu nevěřila, že se to fakt stalo Dano. Myslela jsem, že si nějakej úchyl dělá srandu. A teď jsem zaskoečená ještě víc, co se děje v ložnicích za zdmi bytů.

reagovat 6.11.2014 14:32 - Hana

tak jsem včera kopila panu a...

Dano,udělala jsi mi radost,svým rychlým jednáním.Uvidíš,že už ti dá pokoj,a co bylo bylo,kde není žalobce není ani soudce,tak na to zapomeň.
Měj se hezky a kdyby sis chtěla psát,napiš svůj mail.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *