Může HA způsobit špatné dýchání??

První příspěvky v diskuzi

reagovat 19.7.2012 16:17 - Pavla

HA beru poprvé a teprv měsíc a půl, jsem v polovině druhého plata...ale tři týdny mě trápí záchvaty špatného dýchání,jako bych neměla dost kyslíku, byla jsem na plicním, ale prý mám plíce naprosto v pořádku. Mohla bych mít potíže s dýcháním a pocit na zvracení z antikoncepce Softine? nikdy jsem totiž potíže s dýcháním neměla, dost mě to děsí a trápí. Jsem z toho pořád celá podrážděná a všechno mě rozbrečí. Navíc mám v polovině patra dvě rudé skvrny a pak dál do krku úplně změměnou barvu sliznice, jakési oranžové nitky,co to může být?? A mohu vysadit HA ihned nebo mám čekat do konce plata? díky za radu...

reagovat 27.7.2012 13:46 - Pavlo

HA beru poprvé a teprv...

http://www.sukl.cz/download/spc/SPC30602.pdf

část příznaků (dýchání) mě navádí na nedostatek hořčíku, který je po HA častý (jistý ?), doporučuji prostudovat informace na které dávám odkaz a ptejte se svého doktora (i na oranžové nitky v puse a červené skvrny)

reagovat 27.7.2012 19:17 - Pavlo,

nejspíš ano. Před lety jsem brala HA Trinoldiol a ta mi způsobovala úplně to samé. Když jsem HA změnila, bylo vše O.K.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 19.7.2012 16:17 - Pavla

HA beru poprvé a teprv měsíc a půl, jsem v polovině druhého plata...ale tři týdny mě trápí záchvaty špatného dýchání,jako bych neměla dost kyslíku, byla jsem na plicním, ale prý mám plíce naprosto v pořádku. Mohla bych mít potíže s dýcháním a pocit na zvracení z antikoncepce Softine? nikdy jsem totiž potíže s dýcháním neměla, dost mě to děsí a trápí. Jsem z toho pořád celá podrážděná a všechno mě rozbrečí. Navíc mám v polovině patra dvě rudé skvrny a pak dál do krku úplně změměnou barvu sliznice, jakési oranžové nitky,co to může být?? A mohu vysadit HA ihned nebo mám čekat do konce plata? díky za radu...

reagovat 27.7.2012 13:46 - Pavlo

HA beru poprvé a teprv...

http://www.sukl.cz/download/spc/SPC30602.pdf

část příznaků (dýchání) mě navádí na nedostatek hořčíku, který je po HA častý (jistý ?), doporučuji prostudovat informace na které dávám odkaz a ptejte se svého doktora (i na oranžové nitky v puse a červené skvrny)

reagovat 27.7.2012 19:17 - Pavlo,

nejspíš ano. Před lety jsem brala HA Trinoldiol a ta mi způsobovala úplně to samé. Když jsem HA změnila, bylo vše O.K.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *