Muž na urologické prohlídce

První příspěvky v diskuzi

reagovat 5.2.2002 16:41 - Jan

Dřív nebo později to potká každého muže. Může někdo poradit, zda je lepší vyhledat ženu lékařku nebo muže. Dosud jsem na takovém vyšetření nebyl a představa, že se svěřuji chlapovi, a ten mne pak prohlíží v místech přímo nejintimnějších mi není vůbec příjemná. Nemám konkrétní představu co mne při takové prohlídce bude čekat. A představa, že při tom všem bude i sestřička ... Mám obavy, aby se mi ze směsy pocitů studu a nezvyklé situace nezvětšilo nebo dokonce neztopořilo přirození. Někdy se mi to stává ve sprchách v bazénu nebo sauně. Také muži chodí na nějaké preventivní prohlídky, jako je to obvyklé pro ženy? Dík za rady.

reagovat 6.2.2002 20:38 - Marek

Ahoj Janku. To je teda téma. Asi plánuješ návštěvu urologa. Kolik Ti je? Vzhledem k tomu, že uroložek-žen moc není, tak ti tenhle případ moc nehrozí. Erekce se neboj, lékař na to nic neřekne, neboj se ani toho, že se ti postaví před chlapem. Spíše na to buď hrdý, že fungujš jako hodinky. A přítomnost sestry? Ta by v běžně v ordinaci neměla být. Tak se zase někdy ozvi.

reagovat 23.3.2002 11:40 - Vojtas

Kamo, NO FEAR, ja jsem tam zrovna vcera byl a je to napohodu. Lehnes si na postel, cumis do zdi a von si Te prohlidne. Nemej zadnej strach, je bezduvodnej!!!

reagovat 24.3.2002 23:06 - lada

Na urologicke prohlidce jsem byl ,byla u toho i sestricka.Vysetroval mne varlata a stahoval predkozku a zadna hruza to nebyla.

reagovat 6.4.2002 21:51 - Aleš

Zajímalo by mě,jak to probíhá na této prohlídce.Co a jak se vyšetřuje.Díky za odpověď.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 17.1.2018 16:41 - René

Ahoj chlapi, dostali jste...

Ty filuto,
podívej se napřed po sanytářích a nech si to udělat živým masem!

reagovat 21.2.2018 12:05 - Petr

Tak to mám za sebou. Přišel jsem do ordinace a odevzdal lahvičku s močí. Pak byl křížový výslech jak u jexuologa. Poté jsem se musel vysvléknout do spodního prádla a byl komplexně vyšetřen. Pak jsem byl požádán o odložení spodního prádla a zcela nahý jsem se položil na vyšetřovací stůl. Důkladná prohlídka břicha a zad. Roztáhl jsem nohy a doktor mi vyšetřil penis a vatlata. Trochu mi houplo. Při vyšetření močového měchýře mi strčil prst do zadku a bimanuálně vyšetřil močák. Pak mi byla ještě vyšetřena prostat. Poté jsem se postavil a doktor mě nechal vyčurat do tří sklenic. Musel jsem se ještě otočit a po masáži prostaty mi vymačkal sekret z penisu na sklíčka. Pak výtěry z močové trubice a konečníku. Poté jsem se mohl obléknout. Snad 40 minut nahý. Ufffffffff - jsem zdravý.

reagovat 5.3.2018 15:21 - Petře

Tak to mám za sebou....

Hezky kecáš!

reagovat 8.5.2018 18:33 - Roman

Na urilogii jsem taky byl a sestra ta byla natahla kondim na umelaka docela velkyho dala gel zachranil me doktor rekl ze tohle vyšetření neni potrebae...sestratam byla celou dobu

reagovat 9.5.2018 08:06 - !

Muži nechodí na urologii, ale na ornitologii.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *