Muž na urologické prohlídce

První příspěvky v diskuzi

reagovat 5.2.2002 16:41 - Jan

Dřív nebo později to potká každého muže. Může někdo poradit, zda je lepší vyhledat ženu lékařku nebo muže. Dosud jsem na takovém vyšetření nebyl a představa, že se svěřuji chlapovi, a ten mne pak prohlíží v místech přímo nejintimnějších mi není vůbec příjemná. Nemám konkrétní představu co mne při takové prohlídce bude čekat. A představa, že při tom všem bude i sestřička ... Mám obavy, aby se mi ze směsy pocitů studu a nezvyklé situace nezvětšilo nebo dokonce neztopořilo přirození. Někdy se mi to stává ve sprchách v bazénu nebo sauně. Také muži chodí na nějaké preventivní prohlídky, jako je to obvyklé pro ženy? Dík za rady.

reagovat 6.2.2002 20:38 - Marek

Ahoj Janku. To je teda téma. Asi plánuješ návštěvu urologa. Kolik Ti je? Vzhledem k tomu, že uroložek-žen moc není, tak ti tenhle případ moc nehrozí. Erekce se neboj, lékař na to nic neřekne, neboj se ani toho, že se ti postaví před chlapem. Spíše na to buď hrdý, že fungujš jako hodinky. A přítomnost sestry? Ta by v běžně v ordinaci neměla být. Tak se zase někdy ozvi.

reagovat 23.3.2002 11:40 - Vojtas

Kamo, NO FEAR, ja jsem tam zrovna vcera byl a je to napohodu. Lehnes si na postel, cumis do zdi a von si Te prohlidne. Nemej zadnej strach, je bezduvodnej!!!

reagovat 24.3.2002 23:06 - lada

Na urologicke prohlidce jsem byl ,byla u toho i sestricka.Vysetroval mne varlata a stahoval predkozku a zadna hruza to nebyla.

reagovat 6.4.2002 21:51 - Aleš

Zajímalo by mě,jak to probíhá na této prohlídce.Co a jak se vyšetřuje.Díky za odpověď.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 11.12.2017 22:20 - helan

U nás na Urologii se střídá Dr s dcerou.Radši jdu k jeho dceři,taky Dr.Byl jsem na urologii kvůli ledvině.Doktorka stáhne předkožku a pro jistotu zkontroluje i prostatu.Strčí prst do zadku.Sestřička je přítomná.Mně to nevadí,nestydím se.Na operaci ledviny je to stejný.Tam ženy,doktorky skoro nejsou.

reagovat 14.1.2018 19:30 - Hele

U nás na Urologii se...

Tomu nerozumím vždyť máš vobřezanýho pinďoura!!

Dr.Byl jsem na urologii kvůli ledvině.Doktorka stáhne předkožku a pro jistotu zkontroluje i prostatu.Strčí prst do zadku,nebo do prdele?????

reagovat 17.1.2018 16:26 - Jj

Je daleko lepší být oholen...

Alespoň se můžeš pořádně utřít po tom zapatlání.

reagovat 17.1.2018 16:35 - Kamil

Ahoj chlapi, dostali jste toho uměláka do zadku hned při první prohlídce nebo až později ?
Bojím se toho :-(

reagovat 17.1.2018 16:41 - René

Ahoj chlapi, dostali jste...

Ty filuto,
podívej se napřed po sanytářích a nech si to udělat živým masem!

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *