MUZ -STRELEC?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 10.1.2005 17:32 - tara

mate radi STRELCE?

reagovat 10.1.2005 17:44 - tara

totiz-znate nejakeho,ktery je schopen zit v dnes tradicnim monogamnim vztahu?bez toho aby nevyvadel ci neexistoval pouze tak nejak?

reagovat 10.1.2005 18:12 - tara

a aby to bylo uplne-samozrejme je mi jasne,ze mluvim pouze o slunecnim zanameni-uplny horoskop je samozrejme daleko obsahlejsi,ale je mi jasne ze spousta lidi zna pouze to,zda je strelec,blizenci ,apod,proto jsem to rozvedla pouze takto zuzene..

reagovat 11.1.2005 10:13 - Emilka

Po dvou rozvedených manželstvích, ze kterých jsem si odnesla 2 kluky, jsem svůj život spojila s mužem-střelcem. Je to už deset let a jsem s ním stále. Máme se rádi, tolerujeme se, vycházíme si vstříc, trošinku žárlíme, hodně se smějeme, spolu uklízíme, gaučujeme.. Spolu jsme vychovali mý kluky. Jsem ráda, že ho mám a doufám, že při něm i umřu. A že si zalaškuje s jinými ženami? Má výjimečný smysl pro humor, i černý, baby na něj letěj pro ty jeho kecy.. No, co oči nevidí.. :o))

reagovat 11.1.2005 16:14 - petr

Ja sem strelec, zensky mam rad:-) Ale podle me se tohle neda pausalizovat na jednotlivy znameni. Jeden muj kamarad je taky strelec a je to suknickar co nepromarni zadnou prilezitost, ale pak mam jeste jednoho kamarada strelce a to je takovej domaci typ. Tak a ted babo rad:-)

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 3.7.2011 21:19 - Střelec žena

Já se zamilovala do kluka co je střelec, je možný že mezi náma něco bude, ale jak si čtu ty horoskopy tak mam strach. Jsem sice střelec taky a on taky tak nevím jak by to šlo. Asi ho ale pustím radši z hlavy..

reagovat 23.3.2015 10:05 - karol ryba

Předmět: Muž-Střelec? ...

já žiji 7 let se střelcem...je to opravdu to samé až na ty chaty a seznamky ten můj radši Pracuje v Praze už nějaký čas a při naších rozhovorech o¨ tom že ho chci doma okamžitě oheň na střeše ... lže ,hádá se , nenechá jsi nic vysvětlit ...nejlépe ještě ze mě udělat debila to mu jde....hádku končí odchodem za kamarády nebo hospody... děla mi naschvály...vyložene promyšlené (např: jsi mi řekla něco co jsme mi nelíbí tak já za trest jdu pryč a opiju se protože vím že to nesnášíš ..už tak spolu trávíme pouze víkendy a jak uděla tohle tak je po víkendu :((...už několikrát jsem chtěla vztah ukončit ..ale když k tomu dojde tak mi děla scény pláče a citově vydírá....tohle trva už 2 roky nevím jak to mam rozklepnout :((( mám ho rada měli jsme spolu krásné chvíle ale opravdu poslední dobou to je děs jenom on on on a nikdo jiný ... nezajem hnus :(

reagovat 23.3.2015 10:31 -

špatné vlastnosti jako jiné znamení.Má rád určitou svobodu,ale to neberu za tak špatnou vlastnost.

reagovat 23.3.2015 19:29 - -

Střelci jsou fajn. Poctiví, čestní, je s nimi sranda. Jen jim dejte jim volnost a nesnažte se je předělávat. Jsou to dobrodruzi a k životu potřebují volnost.

reagovat 23.3.2015 19:37 - blíženkyně

Jen trochu do mlýna. žiju se střelcem 43 let. A jde to. Ale prý jsem hodně tolerantní. Jinak super zajištuje rodinu, děti jsou dobře vychovaní již jsme i babi a děda. Jasně že bylo i "ouzko" ale překonali jsme to. Snad už vydrží současný klid.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *