muž - ŠTÍR

První příspěvky v diskuzi

reagovat 10.12.2003 09:25 - Owečka

Zdravím, ráda bych od Vás žen slyšela jaké máte zkušenosti s mužem ve znamení štíra. Už jsem četla hodně charakteristik, všechny na toho mého štíra hodně seděli,ale chtěla bych se dozvědět ještě něco z vašich zkušeností. Díky, sama mám co nabídnout.

reagovat 10.12.2003 11:01 - nirvána

Ahoj! Ja mám doma štíra, sama jsem ryba. Jeho charakteristika: spolehlivý, věrný (doufám, haha), vtipný až ironický, opatrný, nedělá nic bez rozmyslu,je dobrý a vášnivý milenec má rád rodinu a rodiče. Abych jenom nechválila: žárlivý, puntičkář, hračička, pořádkumilovný( dávám do negativních, protože me s tím někdy se..)a další.
Napiš, prosím taky o tom tvým štírovi, ať můžeme porovnávat.

reagovat 10.12.2003 11:10 - mona

je to individualni, ale ja bych Ti poradila UTÍKEJ!!! štíří kousnutí je osudové.

Manuka Doctor

reagovat 10.12.2003 11:27 - katae

Myslím, že záleží na obou partnerech. Žila jsem s mužem-štírem 14 let, ale jsem lvice-ohnivé znamení, a ničilo mě jeho věčné shazování a ponižování. Jsem šťastná s mužem-beranem a mému bývalému manželovi, který má nesporně své hodnoty, moc ze srdce přeju, aby si našel nějakou hodnou rybičku, která ho nechá vládnout a nebude s ním soupeřit.

reagovat 10.12.2003 11:50 - Markéta

Ahoj,můj přítel je taky štír, chodím s ním 5 let a žiju s ním 2 roky a musím jenom souhlasit s Nirvánou. Opravdu mi jako první chlap vlastnostmi vyhovuje, je na něj spolehnutí, taky se mi zdá, že by mě nepodvedl (uvidíme co o tom řeknu za pár let) a umí mi dát najevo, že mě má rád, což hodně chlapům vůbec nejde. Doma mi docela dost pomáhá s domácíma pracema, ale je pravda, že vyžaduje i pořádek ode mě. Ale v žádném případě nemůžu říct, že by mě nějak ponižoval nebo schazoval, jak psala Káťa. Já jsem kozoroh a myslím si, že jsme dost rovnocenní partneři. Ráda se taky dozvím vaše další zkušenosti.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 9.7.2014 17:13 - Štírka

Kiki, s tim co tu pises, mas...

I to,že vás to k sobě táhne a zároveň spolu nemůžete být. Ano jedná se o něco karmického. Račice,dávej na sebe pozor. Jedna z mých klientek,než došlo k nějaké změně přišla o spoustu peněz a střechu nad hlavou a ani né tak vlastním přičiněním...

reagovat 9.7.2014 23:11 - Račice

I to,že vás to k sobě...

Tak jsi měla pravdu milá štírko - ascendent mám ve lvu a descendent ve vodnáři. Můžeš mi k tomu něco bližšího říci? I mé kamarádky mě tipovaly na lva nebo blížence. I mě samotné bylo jasné, že nemám úplně tak rysy raka.
Ano, né nadarmo se říká: do jedné řeky dvakrát nevstupuj... a já vstoupila podruhé. A vím, že vtoupím ještě nejméně jednou, pokud spolu tedy nakonec nebudeme. Ale to je moc troufalé. Stále se neozval a já to rozhodně dělat nebudu, nemám na to sílu. Takže pokud bude chtít on sám, tak si mě vyhledá. To je zatím mé jediné řešení, možná trošku typické pro raka :-)

reagovat 9.7.2014 23:17 - Račice

Já ti račice rozumím,oni...

Tak to bohužel nepůjde, vídám ho nejméně jednou do týdne a to opravdu nejméně. Máme stejné kamarády, chodíme na stejná místa... je téměř nemožné ho nepotkat. Věřím tomu, že to rakovi a štírovi spolu může klapat, jsou tím důkazem i tvý přátelé, jak píšeš. Ale rak bude vždy ten, který ve vztahu trpí nejvíce. Viděla jsem to já sama u svého štíra. Já, ačkoliv jsem normálně hodně dominantní, jsem s ním krotká ovečka, která skáče jak on si píská. Já jsem ta citlivější, ta co méně zranuje. On dokáže svými slovy raka neuvěřitelně zasáhnout a někdy to i tak nemyslí, ale prostě bodne v tu nejnevhodnější dobu. A co mi na něm strašně vadí to, že se chodá úplně jinak ve společnosti kamarádů a když jsme spolu sami.
Jinak co se týče čínského horoskopu, také na něj hodně věřím :-))

reagovat 10.7.2014 08:28 - hm

Myslím, že to tu dost dramatizujete. Taky jsem měla štíra, když jsem chtěla odejít, sice vyváděl- no prostě chlapská ješitnnost, že mu ženská dala kopačky a nebylo to naopak. Ale odešla jsem, člověk je dospělý a svéprávný, tak ho nikdo nikde nemůže držet násilím. Vídáme se také často- žádný problém. Chvíli mu sice trvalo, než to ropzdýchal, ale žádné komedie se nekonaly, tak tu nestrašte předem.

reagovat 10.7.2014 20:06 - kiki

Tak jasně chlapi jsou ješitni,ale myslím,že to dělají hlavně ti,co vi,že ty holky mají omotaný.jinak znám stíra,kterej za to holku zmlátil,když mu řekla konec,utekla s dítětem a víc,jak půl roku se ji mstil,jinak,co za život znám stíry,tak jsem si u pár z nich všimla,že se nadchnou pro něco nebo někoho novýho a to starý pro ně neexistuje ,ale časem zchladli a zase se vraceli ke své jistotě,kamarádům,svým polovičkam,taky znám některý,co mají spousta plánů a buď ho skoro nikdy nedotáhli do konce nebo ještě než zacli vůbec realizovat,tak plán změnili od základů

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *


Posílání novinek

Nechte si posílat novinky o dění na našem serveru.

SOLGAR
   
Kde jste: Hlavní stránka > Diskuze > Duchovno, filozofie, parapsychologie > Muž - ŠTÍR

registrace | přihlásit se