muž - ŠTÍR

První příspěvky v diskuzi

reagovat 10.12.2003 09:25 - Owečka

Zdravím, ráda bych od Vás žen slyšela jaké máte zkušenosti s mužem ve znamení štíra. Už jsem četla hodně charakteristik, všechny na toho mého štíra hodně seděli,ale chtěla bych se dozvědět ještě něco z vašich zkušeností. Díky, sama mám co nabídnout.

reagovat 10.12.2003 11:01 - nirvána

Ahoj! Ja mám doma štíra, sama jsem ryba. Jeho charakteristika: spolehlivý, věrný (doufám, haha), vtipný až ironický, opatrný, nedělá nic bez rozmyslu,je dobrý a vášnivý milenec má rád rodinu a rodiče. Abych jenom nechválila: žárlivý, puntičkář, hračička, pořádkumilovný( dávám do negativních, protože me s tím někdy se..)a další.
Napiš, prosím taky o tom tvým štírovi, ať můžeme porovnávat.

reagovat 10.12.2003 11:10 - mona

je to individualni, ale ja bych Ti poradila UTÍKEJ!!! štíří kousnutí je osudové.

reagovat 10.12.2003 11:27 - katae

Myslím, že záleží na obou partnerech. Žila jsem s mužem-štírem 14 let, ale jsem lvice-ohnivé znamení, a ničilo mě jeho věčné shazování a ponižování. Jsem šťastná s mužem-beranem a mému bývalému manželovi, který má nesporně své hodnoty, moc ze srdce přeju, aby si našel nějakou hodnou rybičku, která ho nechá vládnout a nebude s ním soupeřit.

reagovat 10.12.2003 11:50 - Markéta

Ahoj,můj přítel je taky štír, chodím s ním 5 let a žiju s ním 2 roky a musím jenom souhlasit s Nirvánou. Opravdu mi jako první chlap vlastnostmi vyhovuje, je na něj spolehnutí, taky se mi zdá, že by mě nepodvedl (uvidíme co o tom řeknu za pár let) a umí mi dát najevo, že mě má rád, což hodně chlapům vůbec nejde. Doma mi docela dost pomáhá s domácíma pracema, ale je pravda, že vyžaduje i pořádek ode mě. Ale v žádném případě nemůžu říct, že by mě nějak ponižoval nebo schazoval, jak psala Káťa. Já jsem kozoroh a myslím si, že jsme dost rovnocenní partneři. Ráda se taky dozvím vaše další zkušenosti.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 13.8.2015 17:15 - Gottlieb

Zdravím diskutující. Zdá se mi to nebo jsem zde narazil na "štíří hnízdo" ? Sám jsem též štír. Nestačil jsem si přečíst všechny příspěvky,ale řada věcí sedí např. jak píše Steve "dochvilnost je samozřejmostí". Myslím si, že jsem schopen sebereflexe a v rámci možností i objektivího zhodnocení své štíří nátury.Subjektivně štír sám se sebou ani okolí s ním to nemá vždy jednoduché. Samosebou od ex-partnerek jsem na téma "štír ve vztahu/štír v domácnosti" ledasco vyslechl a mohu se tedy podělit o náhled druhé strany. Pokud Vás něco zajímá, klidně se ptejte. Jen bych podotkl. Z hlediska astrologie není až tak rozhodující znmení ve kterém se ten či onen zrozenec narodil jako spíše ascendent. Proto budou,domnívám se, i mezi lidmi narozenými ve stejném znamení poměrně zásadní rozdíly. I když určité společné řekl bych archetypální rysy se jistě najdou...

reagovat 2.3.2016 14:30 - Štír

Ty jsi štír?

Já mám vždy pravdu.

reagovat 2.3.2016 16:14 - Štír 2

Zdravím diskutující. Zdá...

Rozvolni to kámo. Myslim, že zas taková celebrita nejsi.

reagovat 14.8.2016 21:33 - scorpio

Rozvolni to kámo. Myslim,...

mam vzdy pravdu akorat ta se ukaze az kdyz je pozde

reagovat 7.11.2016 17:48 - lucie

mam vzdy pravdu akorat ta se...

znám spoustu štírů a je zajímavé že v nich trochu vidím rozpolcenost,jednou tak podruhé jinak,jen slibují a pak se stáhnou,plánují a pak z toho sejde,nejde jim číst z očí a nikdy nevím na čem jsem,podotýkám jsou to pouze známí,

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *