muž - ŠTÍR

První příspěvky v diskuzi

reagovat 10.12.2003 09:25 - Owečka

Zdravím, ráda bych od Vás žen slyšela jaké máte zkušenosti s mužem ve znamení štíra. Už jsem četla hodně charakteristik, všechny na toho mého štíra hodně seděli,ale chtěla bych se dozvědět ještě něco z vašich zkušeností. Díky, sama mám co nabídnout.

reagovat 10.12.2003 11:01 - nirvána

Ahoj! Ja mám doma štíra, sama jsem ryba. Jeho charakteristika: spolehlivý, věrný (doufám, haha), vtipný až ironický, opatrný, nedělá nic bez rozmyslu,je dobrý a vášnivý milenec má rád rodinu a rodiče. Abych jenom nechválila: žárlivý, puntičkář, hračička, pořádkumilovný( dávám do negativních, protože me s tím někdy se..)a další.
Napiš, prosím taky o tom tvým štírovi, ať můžeme porovnávat.

reagovat 10.12.2003 11:10 - mona

je to individualni, ale ja bych Ti poradila UTÍKEJ!!! štíří kousnutí je osudové.

Manuka Doctor

reagovat 10.12.2003 11:27 - katae

Myslím, že záleží na obou partnerech. Žila jsem s mužem-štírem 14 let, ale jsem lvice-ohnivé znamení, a ničilo mě jeho věčné shazování a ponižování. Jsem šťastná s mužem-beranem a mému bývalému manželovi, který má nesporně své hodnoty, moc ze srdce přeju, aby si našel nějakou hodnou rybičku, která ho nechá vládnout a nebude s ním soupeřit.

reagovat 10.12.2003 11:50 - Markéta

Ahoj,můj přítel je taky štír, chodím s ním 5 let a žiju s ním 2 roky a musím jenom souhlasit s Nirvánou. Opravdu mi jako první chlap vlastnostmi vyhovuje, je na něj spolehnutí, taky se mi zdá, že by mě nepodvedl (uvidíme co o tom řeknu za pár let) a umí mi dát najevo, že mě má rád, což hodně chlapům vůbec nejde. Doma mi docela dost pomáhá s domácíma pracema, ale je pravda, že vyžaduje i pořádek ode mě. Ale v žádném případě nemůžu říct, že by mě nějak ponižoval nebo schazoval, jak psala Káťa. Já jsem kozoroh a myslím si, že jsme dost rovnocenní partneři. Ráda se taky dozvím vaše další zkušenosti.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 22.12.2014 21:45 - tak

To jsi mi toho teda moc...

Ty ho moc neznáš a už jsi se nechala zbouchnout? a za pár let tu na jiné diskusi budeš bulet, že jsi matka samoživitelka.

reagovat 6.1.2015 19:54 - Štírka

To jsi mi toho teda moc...

Astroložka Linda Goodmanová napsala knihu Znamení Lásky,možná některé odpovědi najdeš i tam. Ale napiš určitě i sem,jsme všichni zvědaví,jak to pokračuje. A ,,Jaký je život s Vodnářem,, si můžeš přečíst i tady na Doktorce. Přírodní zákony dovedou dělat divy...

reagovat 19.1.2015 19:53 - Račice

Tak na tu diskuzi o vodnáři jsem jen tak letmo přejela očima a radši jsem číst psala. Psali tam jen jak jsou sebestřední, sobečtí a nevěrný. Nevěřím tomu, že každý vodnář je stejný. Záleží hodně na povaze a ta není dána jen znamením. Ale přece jenom se v něčem vodnáři musí shodovat. Sama jsem velice zvědavá, jak to půjde dál. Zatím tak nějak hledáme k sobě komunikační cestičku, abychom se moc nehádali. Je trošku podobný štírovi - workoholismus. U mého vodnáře to sice není na hladně extrému jako u štíra, ale je to znát. A vzhledem k tomu, že jsem v 5. měsíci, nebere na to vůbec ohled.

reagovat 19.1.2015 21:04 - Steve

Samozřejmě, není vše jen o horoskopu (dědí se i po předcích apod.)

Račice, nezlob štíra nebo tě štípne do klepítka ;-) :-D

reagovat 19.1.2015 23:14 - Štírka

Tak na tu diskuzi o vodnáři...

Cool a má krásné modré oči a strnulý pohled...

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *


Posílání novinek

Nechte si posílat novinky o dění na našem serveru.

SOLGAR
   
Kde jste: Hlavní stránka > Diskuze > Duchovno, filozofie, parapsychologie > Muž - ŠTÍR

registrace | přihlásit se