MUZ NA SEDADLE PRO SPOLUJEZDCE

První příspěvky v diskuzi

reagovat 27.9.2004 22:19 - Zdena

Zajimal by me nazor muzu a zen, co si mysli o chlapovi,ktery se necha vozit svoji manzelkou a nechce ridit auto, je normalni?

reagovat 27.9.2004 22:39 - Ne-mravní hlídka

Když mu sebrali papíry za chlast, tak přece nebude chodit pěšky. Když už ty prachy za to auto vysolil.

reagovat 28.9.2004 08:30 - Honza

Řekl bych že je normální stejně jako ženská ve stejné situaci.
Mě řídit baví, ale být spolujezdcem zase je pohodlnější.

reagovat 28.9.2004 10:30 - julie

ja ridim strasne rada a muj kluk vzhledem k tomu,ze kdysi pred lety delal taxikare se nech rad vozit takze u nas ridim JA!a mam spoustu znamych kteri kdyz nekam vyrazime autem maj radost,ze jedu,protoze me za A veri a za B se muzou opit a za C me to dela radost

reagovat 28.9.2004 10:35 - Somfy

Má dobrá kamarádka pořád vozí svého manžela, po městě, na nákup, na dovolenou k moři...atd. On má sice řidičák, někdy z osmnácti a od té doby neseděl v autě (skoro 25 let), má strach , bijí se a neumí se zkoncentrovat na jízdu, tak radši neřídí vůbec. Jedinný problém byl, když byla kamarádka na rizikovém těhotenství a málem potratila a nebyl nikdo, kdo by sedl do auta a rychle ji odvezl do špitálu, sama už nemohla, měla boleti a krvácela....tak to pak chlap, co řídí chybí. Tehdy to dopadlo dobře, bydlí sice za městem, tak si zavolali sanitku, které to trochu trvalo, tak to bylo o fous. To už i on pak měl výčitky, že neřídí, zkoušel po čase do auta sednout za volant, ale ani nenastartoval a vzdal to...Prostě to nejde.
Jinak je prima chlap, ale auto je problém :)

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 19.11.2010 14:07 - Jirka

Vůbec jsem nepochopil, jak může někomu přijít na mysl tak primitivní otázka!?!
Když jedeme mím autem, tak řídím já. Když manželčiným, tak ona. Co je na tom nenormálního, snad jen zakladatel tohoto tématu.

reagovat 22.11.2010 12:15 - Terka

Vůbec jsem nepochopil, jak...

Jo, vůbec jsi to nepochopil! Tady totiž vůbec nejde o to, že občas řídí ženská a občas řídí chlap, tohle je diskuze o chlapech, kteří nechtějí řídit vůbec a nechávají se jen vozit.

reagovat 12.3.2011 21:23 - Linda

Můj přítel taky nemá řidičák. Nemá a mít nechce, říká, že se bojí a pro řízení nemá vlohy, tak se o to nebude ani pokoušet. Já ho chápu a jeho volbu respektuji a navíc ho miluji takového jaký je, i bez auta a řidičáku. Já mám řidičák i auto, navíc když spolu chceme někam jet, přítelovi rodiče nám klidně půjčí jejich, jenom musím vždycky řídit já. Což mi ale vůbec nevadí, řídím ráda a přítel se zase ode mě rád nechává vozit. :o) Ano, i takto to může ve vztahu šťastně fungovat. :o)

reagovat 10.8.2014 11:45 - Petr

Naprosto mu rozumim. Taky nemam ridicak, prijde mi ze tocit nejakym koleckem a slapat na pedaly jen proto, abych se dostal z mista A do B je v roce 2014 ponekud nesmyslna cinnost. Od toho bydlim ve meste, aby mi stacila jen MHD.

reagovat 25.5.2018 10:47 - jarin

Rodiče, hlavně otec ve mně vypěstovali odpor k řízení. Ve škole jsme měli možnost si udělat řidičák, ale já nechtěl, a navíc jsem měl v tu dobu zlomenou ruku. Jenže zlomenina se stala poslední týden v srpnu a rychle se zahojila. Doma jsem o řidičáku nic neřekl, mlčel jsem jako hrob, jelikož jsem ho nechtěl. Ale pak jsem onemocněl a od jedné studentky jsem si doma dodělával zápisy z hodin, ptl jsem se co probírali a pod. Jednou taky jsem jí volal, ale ona nebyla doma a doma se to dozvěděli, ale jakž takž jsem se vymluvil. Začalo to pak v létě na koupáku, když jsem potkal spolužáka, jak přijel autem a už na koupáku bylo zle. Za 4 dny jsme jeli na dovolenou a před dovolenou další kravál. Potom jsme jeli na slovensko ke příbuzným, kde je termál a co hudu dál říkat.. Celou cestu od Mladé Boleslavi až k hranicím jsem byl buzerován, nejdřív mě začla máma nadávat a i otec se přidal, aby mě mohli buzerovat a nadávat. A když jsem měl po maturitě, a byl jsem přijatej na vejšku, tak mi táta už nějak v červnu přinesl přihlášku, kterou jsem roztrhal. Samozřejmě pindy. Potom ve 24 jsem byl násilně přítelkyní a mými rodiči byl přihlášen. Horor, chodil jsem tam strašně nerd, s odporem a hledal si výmluvu. Po skončení a složení zkoušek jsem se autu vyhýbal, neřídl, nadávky a kecy jsem skousnula nakonec po nekonečných 10 lezech jsem se nemohl dočkat až skončí platnostm počítal jsem dny a najednou to bylo ten den. 5idičák jsem vrátil a už jsem rok bez něj a jsem šťastný, že ho nemám

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *