MUZ NA SEDADLE PRO SPOLUJEZDCE

První příspěvky v diskuzi

reagovat 27.9.2004 22:19 - Zdena

Zajimal by me nazor muzu a zen, co si mysli o chlapovi,ktery se necha vozit svoji manzelkou a nechce ridit auto, je normalni?

reagovat 27.9.2004 22:39 - Ne-mravní hlídka

Když mu sebrali papíry za chlast, tak přece nebude chodit pěšky. Když už ty prachy za to auto vysolil.

reagovat 28.9.2004 08:30 - Honza

Řekl bych že je normální stejně jako ženská ve stejné situaci.
Mě řídit baví, ale být spolujezdcem zase je pohodlnější.

reagovat 28.9.2004 10:30 - julie

ja ridim strasne rada a muj kluk vzhledem k tomu,ze kdysi pred lety delal taxikare se nech rad vozit takze u nas ridim JA!a mam spoustu znamych kteri kdyz nekam vyrazime autem maj radost,ze jedu,protoze me za A veri a za B se muzou opit a za C me to dela radost

reagovat 28.9.2004 10:35 - Somfy

Má dobrá kamarádka pořád vozí svého manžela, po městě, na nákup, na dovolenou k moři...atd. On má sice řidičák, někdy z osmnácti a od té doby neseděl v autě (skoro 25 let), má strach , bijí se a neumí se zkoncentrovat na jízdu, tak radši neřídí vůbec. Jedinný problém byl, když byla kamarádka na rizikovém těhotenství a málem potratila a nebyl nikdo, kdo by sedl do auta a rychle ji odvezl do špitálu, sama už nemohla, měla boleti a krvácela....tak to pak chlap, co řídí chybí. Tehdy to dopadlo dobře, bydlí sice za městem, tak si zavolali sanitku, které to trochu trvalo, tak to bylo o fous. To už i on pak měl výčitky, že neřídí, zkoušel po čase do auta sednout za volant, ale ani nenastartoval a vzdal to...Prostě to nejde.
Jinak je prima chlap, ale auto je problém :)

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 13.9.2009 18:54 - Zuzka

Já bych neřekla, že každej kluk, kterej nemá řidičák, je automaticky odkázanej na ženskou. Třeba můj kluk řidičák nemá, to je pravda, ale jelikož žijeme v Praze, tak když někam potřebuje jet, jede dopravou. A když někam jedeme spolu, protože tam chceme jet spolu a stejně bysme jeli oba, tak prostě řídím já. Jo, uznávám, párkrát do měsíce se stane, že mě poprosí, abych ho někam zavezla, ale to mi až tak nevadí...
Ale uznávám, že je to případ od případu, protože vždycky se najde někdo, kdo začne toho druhýho zneužívat...

reagovat 19.11.2010 14:07 - Jirka

Vůbec jsem nepochopil, jak může někomu přijít na mysl tak primitivní otázka!?!
Když jedeme mím autem, tak řídím já. Když manželčiným, tak ona. Co je na tom nenormálního, snad jen zakladatel tohoto tématu.

reagovat 22.11.2010 12:15 - Terka

Vůbec jsem nepochopil, jak...

Jo, vůbec jsi to nepochopil! Tady totiž vůbec nejde o to, že občas řídí ženská a občas řídí chlap, tohle je diskuze o chlapech, kteří nechtějí řídit vůbec a nechávají se jen vozit.

reagovat 12.3.2011 21:23 - Linda

Můj přítel taky nemá řidičák. Nemá a mít nechce, říká, že se bojí a pro řízení nemá vlohy, tak se o to nebude ani pokoušet. Já ho chápu a jeho volbu respektuji a navíc ho miluji takového jaký je, i bez auta a řidičáku. Já mám řidičák i auto, navíc když spolu chceme někam jet, přítelovi rodiče nám klidně půjčí jejich, jenom musím vždycky řídit já. Což mi ale vůbec nevadí, řídím ráda a přítel se zase ode mě rád nechává vozit. :o) Ano, i takto to může ve vztahu šťastně fungovat. :o)

reagovat 10.8.2014 11:45 - Petr

Naprosto mu rozumim. Taky nemam ridicak, prijde mi ze tocit nejakym koleckem a slapat na pedaly jen proto, abych se dostal z mista A do B je v roce 2014 ponekud nesmyslna cinnost. Od toho bydlim ve meste, aby mi stacila jen MHD.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *