muž - panna

První příspěvky v diskuzi

reagovat 14.11.2008 17:20 - panna s pytlíkem

Dámy, jak hodnotíte muže-panny?

reagovat 14.11.2008 21:22 -

A jak panice? A jak panaky?

reagovat 20.11.2008 14:47 - Fialka

Já osobně mám doma pannu s pytlíkem úplně na nic :-() Tedy totálně chladného partnera. Jinak je super úplně ve všem. Akorát se rád napije. Dále mám kamaráda pannu, který je také super, a ten nepije vůbec. Sex prý také nepotřebuje. Jinak je na vás spoleh, jste čestní, spolehliví, pořádní, máte charakter. Já jsem taky panna, ale moc nezapadám...

reagovat 20.11.2008 15:45 - panna s pytlíkem

pro Fialku:tak to jsem si dal, já myslel, že to s námi pannami není zas tak špatné, ale nakonec vyjímky mohou být, snad k nim trochu patřím. Přesto, že už nepatřím bohužel k těm mladším, sex je pro mě velkým požitkem. A především je pro mě požitkem, když napřed pořádně uspokojím partnerku metodou LPKMK. Taky píšeš, že nezapadáš - ale asi ráda, ne?

reagovat 21.11.2008 13:23 - Fialka

To jsi odhadl dobře, opravdu jsem ráda, že nezapadám. Měla jsem kolegyni - "echt" pannu a ta byla "vyschlá", jak treska, už svým vzhledem i chováním, zkrátka vzorná a nebyla s ní legrace a všechno muselo být podle pravidel a okna svého domku myla snad 8x do roka. Na druhou stranu byla povahově nejlepší z kolegyň. Seriózní, pracovitá, spolehlivá, bezchybná. U mě vyhrála mezi všemi!

Já jsem "šmrncnutá" váhami, takže spíš bohém s tendencí lítat, kdy chci, jak chci, kde chci...

P.S.: Pytlíku, proboha, co je to LPKMK???!!!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 26.11.2008 00:48 - Pannak s malým pérem

To jsou kecy,když je dobrý proti-kus,tak jsem šoustal až 3x denně.........ale čestně! :-)

reagovat 12.5.2011 17:13 - kotaska

Já osobně mám doma pannu s...

mám přítele pannu,nemusí procházky atd,ale sex ten musí ve 62letech

reagovat 15.4.2012 19:20 - Kačer

Já jsem ve znamení Panny, na rozhraní se Lvem, ale Slu už mám ve znamení Panny a musím říci, že jsem velmi plachý, stydlivý a v životě jsem se před žádnou ženou zcela nesvlékl, tudíž jsem neměl ani nikdy sex se vším všudy a to je mi už 55 let /letos 56 let/. Je mi jasné, že to už nedohoním, sice se mi hodně žen za život líbilo, ale neměl jsem na ně moc čas /hodně jsem cestoval/. Hodně jsem v mládí studoval, pak pracoval, věnoval se svým zálibám. Po dětech jsem netoužil, ani po manželství, resp. nebyly to moje priority. Že nemám celý život sex mi ani nevadí /neměl jsem ani potřebu masturbovat, to je pod mou úroveň/. Asi jsem nikdy nenašel tu pravou a sex bez vztahu neprovozuji a vtah jsem nikdy vážný neměl. Jinak jsem ale společenský a rád se bavím mezi přáteli, ale se ženami to opravdu moc neumím, nejsem žádný lovec a lehké děvy mě odrazují.

reagovat 2.5.2012 15:02 - nikola11

Ahojky dámy. Máte někdo zkušenosti s mužem v panně, jako ženatým milencem? Jaké je jeho chování k vám, ozve se vám jen na setkání za účelem sexu nebo se ozve i aby se zeptal jak se máte. Budu ráda za veškeré zkušenosti.

reagovat 5.5.2012 15:16 - Milenec Panna /ženatý/

Ahojky dámy. Máte někdo...

Jen jednou jsem zhřešil, resp. ten hřích trvá už asi 2,5 roku. Své milence nevolám, ona volá mě a vždy je to za účelem sexu, proč bych jinak měl milenku a ona milence, milenecký poměr je vždy o sexu, doma mám manželku, se kterou jsem relativně v dobrém vztahu /po cca 40 letech manželství/, ale jednou mě zklamala, protože mi zahýbala, na to konto jsem si našel po nějaké době taktéž milenku. Nejsem sice přehnaně citově založený milenec, ale nejsem ani nějaký hrubián, milenka si nikdy nestěžovala na nějaké moje nedostatky. Hlavně, mlčím o našem poměru jak hrob, protože i ona je vdaná a nechci, aby měla nějaké případné komplikace, protože rozvod si nepřeje se svám manželem ani moje milenka a ani já nestojím o rozvodovou tahanici s mou manželkou.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *