muž kozoroh a žena štír

První příspěvky v diskuzi

reagovat 13.6.2007 11:19 - Abi

Máte někdo zkušenosti s touto kombinací?

reagovat 13.6.2007 20:34 -

Jako sourozenci je to příšerný.

reagovat 13.6.2007 23:28 - Avi

Jako štírka jsem byla nejdříve unesená z jeho vystupování,galantního chování,neustálé řeči jak mi to sluší....atd. se velmi dobře poslouchali.Pak přišlo rozčarování v podobě zjištění,že je takto galantní nejenom ke mě a ještě to nebyl schopen přiznat a klidně by v tom pokračoval s oběma....takže neé!

reagovat 18.9.2007 22:07 - márta

sem v kozorohu a moje máma je štír a žádný problémy s ní nemam

reagovat 19.9.2007 12:30 - Gabča

S Kozorohem jsem stravila rok.Uz NIKDY.Presne jak je uvedeno vyse.Nejdriv galantni vse v pohode.Umi dobre lovit a umi rict presne to, co chce ta zena slyset.Ze by to klidne rozjel na vice frontach o tom taky uz nepochybuji.Pred lidmi hrozny grant,ale doma skrblous prvni kategorie.A hlavne vnimat jen to JEHO...Jeho veci, problemy.

Ja jsem typ (stirka),ze se vyvztekam i klidne pred lidma a pak jsem v poho.On umel hrat divadylko s lidmi, rad intrikoval.

Asi neni uplne kazdy stejny,ale tohle byl fakt DEBIL.Taky je porad sam.Ani se nedivim, jeho vyuzivani jsem rok trpela, coz bych uz dneska neudelala.

Takze bacha na hlavni vec:jiny je pak doma a jiny ve spolecnosti.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 26.1.2016 12:43 - Iva

Holky a jak se da zbalit takovy kozoroh?

reagovat 1.10.2016 15:46 - Agnes

Co takhle dvě ženy?
Štírka a Kozorožka...Štírka se s ní občas vyspí, ale nic k ní kromě přátelství necítí, ale kozoroh se pořád snaží a snaží a jak je tvrdohlavý tak je raději sama a věří, že svou lásku jendou získá... Má šanci?

reagovat 15.10.2016 00:08 - klara.r

Jste v nelehké situaci. Kombinace štíra s kozorohem je velice komplikovaná díky protikladům.
Štírka se vyznačuje neproniknutelnou, záhadnou povahou a tajemnou krásou, díky které dokáže fascinovat ty, kteří se do ní zamilují do té míry, až se na ní stanou závislí. Závislostí však Štírka opovrhuje. Je smyslná, vášnivá a skrývá v sobě hluboké a silné emoce. Dokáže být zábavná, přátelská a vřelá, a stejně tak často zamlklá a chladná. Je obdařena obrovskou intuicí, která se nemýlí a je tak schopná rozpoznat slabosti a stíny lidské povahy a neujde jí žádné tajemství. Štírka je hrdá, odvážná a věrná. Chcete-li si získat a udržet štírku, pak k ní musíte být zcela upřímná. Prokoukne každou lež. Zvláště není dobré si s ní zkoušet zahrávat. Štírka hledá někoho podobně ctižádostivého. Proto se obklopuje schopnými a úspěšnými lidmi. Nesnáší slabochy a chudinky. Partnerku, kterou si Štírka vybere, vždy patří do kategorie výjimečných. Přesto fyzická krása pro ni není tak důležitá jako ta vnitřní.
Naopak charakteristickým znakem kozorožky je vytrvalost a pracovitost. Neoblomně si jde za svými ambicemi, což nutně nemusí znamenat úspěch. Pocit vlastní hodnoty spojuje s dosažením svých cílů, což ji může silně ubíjet, když se jí nedaří jich dosáhnout. Pro svoji vzdorovitost a tvrdohlavý boj za svoji věc dokáže být i bezohledná. Mnohdy tak jde slepě hlavou proti zdi, upne se ke svému cíli, opomíjí důležité okolnosti a lidi kolem. Což se může projevit na jejích vztazích, zdraví a vzhledu, kdy se může proměnit v osamělou pracovitou šedou myšku. Nebo naopak propadne přílišné extravaganci, aby na sebe následně upozornila. Kozorožka je spíše introvertní a může navenek působit nenápadně, má však v sobě zvláštní kouzlo, což působí velmi přitažlivě. Zraje jako víno, čím je starší, tím je zajímavější. Může působit bezmocně, ale chová se tak proto, aby si získala partnerku, která splňuje její představy. Často používá manipulaci. Je pragmatická, a pokud zjistí, že by pro ni mohl být někdo užitečný, získá si Kozorožčinu náklonnost, což na vnímavé osoby může působit jako využívání.
Vaše přítelkyně si váží Vašeho přátelství a některých Vašich vlastností, ale svým současným projevem ani zdaleka nedosahujete úrovně rovnocenného partnera, kterého hledá a na kterého klade vysoké požadavky (které třeba ani ona sama neplní). Pasujete se tak do role podbízivé kamarádky, za kterou se chodí vybrečet, postěžovat si a v občasném rozmaru si užít. Nebere vás jako rovnou. Dokud se budete jen snaživě plížit v jejím stínu, nemáte šanci.
Dobrou cestou pro získání Vaší Štírky je práce na svém osobním rozvoji. Vymanit se ze závislosti, vybudovat si vědomí své vlastní hodnoty a rozvíjet svoji osobnost. Úspěšný člověk je na výši ve všech směrech. Proto buďte komplexní. Zaměřte se nejen na kariéru (rozjetí vlastního podnikání) a sebevzdělávání, ale i na svoje tělo po fyzické i psychické stránce. Berte svoje tělo jako chrám. Nezapomínejte, že pro dobré pracovní výkony, na které jste zvyklá, je třeba být také v dobré kondici. Kvalitně spěte, sportujte, zajímejte se o zdraví životní styl. Udržujte si pozitivní a veselou mysl. Zajímejte se, získejte všeobecný rozhled. Rozvíjejte svoje nadání a nemrhejte potenciálem. Zaměřte se na své vztahy a upřímnost s blízkými přáteli a rodinou. Nepropadněte náplasti formou promiskuitnímu toulání. Vyhněte se povrchnosti, příliš velké extravaganci, kýči a lacinosti jak ve svém oblékání a líčení, tak v projevu. Staňte se dámou.
Vaše proměna však musí pocházet z vašeho nitra, buďte opravdová a svá, věnujte se tomu, co máte ráda, bez ohledu na mínění okolí. Pokud to bude jen přetvářka, štírka to velice rychle odhalí. Je také velice dobrá pozorovatelka a nevnímá vás jen z osobního kontaktu, ale i skrze ostatní ve vašem okolí, jak vycházíte a chováte se i k dalším lidem. Proto vaše sebevědomá proměna nemůže být jen maskou v její přítomnosti.
Abyste neskončila ve slepé uličce díky sklonům Vaší povahy, najděte si někoho blízkého, kdo vám naslouchá a rozumí a bude ochotný Vám dělat sparingpartnera a hlavně dávat zpětnou vazbu, která je velice důležitá. Nejlépe nějaké zemské znamení jako Vy, s otevřenou pozitivní myslí a zkušenostmi s osobním rozvojem. Protože člověk nezvládne vše sám a i takový vytrvalec jako Kozorožka potřebuje povzbuzení, přestože mu jeho introvertní povaha velí se se vším vypořádat sám.
Časem Vás štírka sama vyhledá. Podělte se o svoji moudrost a podpořte ji. Musíte jí však dát najevo, že nejste jen vrba. Ukažte jí, že o vaší náklonnost musí usilovat. Za co nebude muset bojovat, toho si nikdy nebude opravdu vážit.
Máte před sebou nelehký úkol. Pokud si však půjdete vytrvale za svým, máte šanci, když ne lásku, tak minimálně si získat její úctu, uznání a příjme Vás jako rovnou.

reagovat 15.10.2016 00:14 - klara.r

Co takhle dvě...

*pro Agnes

reagovat 15.10.2016 15:08 - Steve

Kašlete na to, už je objeven stejně nový Horoskop se 13 znameními! "13" ano, to není překlep. Přibylo nové znamení, Hadonoš. Současná znamení se mírně posunula vzad. Takže někteří najednou jsou tím, čím nebyli dříve ... :-D

Tak, a co s tím včil!

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *