Muž v dámských botách

První příspěvky v diskuzi

reagovat 7.7.2007 03:00 - Martin

Ačkoliv jsem muž tak již od dětství mě fascinují dámské boty. A to tak, že je musím nakupovat, obouvat si je a následně díky obrovskému vzrušení masturbovat. Nejvíce preferuji kozačky na podpatku, ale i na platformě. To záleží na tvaru a výšce boty. Bohužel jsem velmi limitován velikostí 42 (8). Najde odvahu odepsat stejně orientovaný muž ? stepkamartin"seznam.cz

reagovat 8.7.2007 18:24 - Johny

Mě taky vzrušují dámské boty a nevidím na tom nic špatnýho. Jenom je to trochu nepohodlný pro chlapa. Nakonec, pro dámy taky ale ty se umí přetvařovat:) Tady v Česku je ale problém sehnat vhodnou obuv,nakonec, ve vztahu k některým formám uspokojení jsme konzervativné křesťanský stát stejně jako Polsko:) ale třeba v Německu mají speciální obuv pro "cross-dressers" a ta je mnohem lepší.

reagovat 8.7.2007 19:32 - Katka

Můj přítel také velice rád nosí dámské botičky. Nejvíce ho vzrušují kozačky na podpadku nebo na platformě (čím vyšší tím lepší:). Když mě asi před rokem o této "úchylce" řekl, tak jsem z toho byla nesvá, ale dneska už zcela běžně spolu chodíme na vycházky, oba v botičkách na podpatcích. Třeba ted v pátek jsme spolu byli nakupovat v jednom nejmenovaném hypermarketu. Reakce, se kterýma jsme se setkávali byli zcela neutrální. Jenom 2lidi se tvářili podivně, ale jinak nikdo nereagoval. Byl to příjemný zážitek pro přítele i pro mě.

reagovat 8.7.2007 20:02 - Alena

Martin a Johny: jste odporní úchylové, hnus! Katko, a ten tvůj přítel je totéž.

reagovat 8.7.2007 20:24 - Jenda

Aleno, a vy holky nejste tak trochu úchylný? Tetina taky neudělá bez vysokejch podpatků ani krok a má věčně puchejře jak český pětikačky:)To už nemůže bejt normální, to musí být posedlost...

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 10.4.2018 11:18 - JozefK

Páni!! na tuhle stránku sem...

Tak vitaj v klube! Máš pravdu, ľudia budú pozerať zdesene a znechutene - s tým nič neurobíš, jedine si na to zvyknúť. Ale nie je na tom nič neslušné, takže ak chceš byť sám sebou, mal by si s tým vyjsť postupne aj na verejnosť. Prípadne si nájsť nejaké situácie, kde sa to vydržať dá. Napr. miesta, kde je málo ľudí. Alebo začať to nosiť pred kamarátmi.

reagovat 21.4.2018 12:03 - ...kirito...

Tady jsou pěkné boty a levné, jo skusil sem nosit lodičky venku, cítil sem se být sám sebou a kamarátka mě potpořila. Byl to fajnovej pocit.

http://www.damskelodicky.com/boty-velikost-43-zz23/

reagovat 21.4.2018 17:05 - /

Mě se líbí na dámských botách,jak může být člověk hned vyšší.Škoda že jse nevyrábí takové boty i pro muže.V sedmdesátých letech,nosily muži boty na podpatku normálně.Možná že se ten styl jednou vrátí.

reagovat 21.4.2018 18:17 - A

Mě se líbí na dámských...

když si k tomu "obuješ" ještě plíny, tak se z tebe stává čupr kluk. No......kluk tedy moc ne

reagovat 21.4.2018 19:06 - /

když si k tomu...

Hele ty jsi dobrej titít.Plínky jse obouvaj?,no nevím chlapče jak to s tebou je.A to musí být podle zákona?.Jinak hrozí asi vysoká pokuta že jo?

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *