Muž v dámských botách

První příspěvky v diskuzi

reagovat 7.7.2007 03:00 - Martin

Ačkoliv jsem muž tak již od dětství mě fascinují dámské boty. A to tak, že je musím nakupovat, obouvat si je a následně díky obrovskému vzrušení masturbovat. Nejvíce preferuji kozačky na podpatku, ale i na platformě. To záleží na tvaru a výšce boty. Bohužel jsem velmi limitován velikostí 42 (8). Najde odvahu odepsat stejně orientovaný muž ? stepkamartin"seznam.cz

reagovat 8.7.2007 18:24 - Johny

Mě taky vzrušují dámské boty a nevidím na tom nic špatnýho. Jenom je to trochu nepohodlný pro chlapa. Nakonec, pro dámy taky ale ty se umí přetvařovat:) Tady v Česku je ale problém sehnat vhodnou obuv,nakonec, ve vztahu k některým formám uspokojení jsme konzervativné křesťanský stát stejně jako Polsko:) ale třeba v Německu mají speciální obuv pro "cross-dressers" a ta je mnohem lepší.

reagovat 8.7.2007 19:32 - Katka

Můj přítel také velice rád nosí dámské botičky. Nejvíce ho vzrušují kozačky na podpadku nebo na platformě (čím vyšší tím lepší:). Když mě asi před rokem o této "úchylce" řekl, tak jsem z toho byla nesvá, ale dneska už zcela běžně spolu chodíme na vycházky, oba v botičkách na podpatcích. Třeba ted v pátek jsme spolu byli nakupovat v jednom nejmenovaném hypermarketu. Reakce, se kterýma jsme se setkávali byli zcela neutrální. Jenom 2lidi se tvářili podivně, ale jinak nikdo nereagoval. Byl to příjemný zážitek pro přítele i pro mě.

reagovat 8.7.2007 20:02 - Alena

Martin a Johny: jste odporní úchylové, hnus! Katko, a ten tvůj přítel je totéž.

reagovat 8.7.2007 20:24 - Jenda

Aleno, a vy holky nejste tak trochu úchylný? Tetina taky neudělá bez vysokejch podpatků ani krok a má věčně puchejře jak český pětikačky:)To už nemůže bejt normální, to musí být posedlost...

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 10.2.2018 06:56 - JozefK

Nějak se to tady odebralo...

Milane, nemáme si ich všímať, ale Ty si ich všímaš, keď o tom píšeš. Tak si ich nevšímaj ani Ty :)

reagovat 10.2.2018 09:15 - (_._)

To je spíš sezóna buzerantobijce! Asi si někde zavandroval do nějaké partičky Gejů a oni ho asi chytli, zatáhli někam stranou a pořádně mu protáhli prdel, možná i natrhli a tak teď z povzdálí akorát štěká a nemůže kousat? Jó to se nevyplácí do někoho vandrovat? Tak si asi jenom u počítaču kurýruje zadek! Cha cha !

reagovat 10.2.2018 11:54 - EX

Také se mi líbí dámskě botičky,mají krásný design.

reagovat 22.2.2018 18:39 - kurýr

Já nosim vobyčejný baleríny za volant, tagže sou koupený v dámskym . Sou na to zuper pohodlný a aspoň vypadaj na krátkejch nohvicíh elegantně . No a v létě se stalo na zastávce pro nákup v potravinách:mladá holka mi na ně zmatená unesšená furt brejlí a diví se a nechápala. Starší asi mamča se teda otočila ataky zadívala po tej poznámce a klidně povídá co vidí: má balerínky. A netváří senijak zmatená. Šak nevypadá to divně,bych je neměl.

reagovat 22.2.2018 18:47 - Ty

Také se mi líbí dámskě...

Emile už nic mužského nenosíš dlouho

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *