Muž v dámských botách

První příspěvky v diskuzi

reagovat 7.7.2007 03:00 - Martin

Ačkoliv jsem muž tak již od dětství mě fascinují dámské boty. A to tak, že je musím nakupovat, obouvat si je a následně díky obrovskému vzrušení masturbovat. Nejvíce preferuji kozačky na podpatku, ale i na platformě. To záleží na tvaru a výšce boty. Bohužel jsem velmi limitován velikostí 42 (8). Najde odvahu odepsat stejně orientovaný muž ? stepkamartin"seznam.cz

reagovat 8.7.2007 18:24 - Johny

Mě taky vzrušují dámské boty a nevidím na tom nic špatnýho. Jenom je to trochu nepohodlný pro chlapa. Nakonec, pro dámy taky ale ty se umí přetvařovat:) Tady v Česku je ale problém sehnat vhodnou obuv,nakonec, ve vztahu k některým formám uspokojení jsme konzervativné křesťanský stát stejně jako Polsko:) ale třeba v Německu mají speciální obuv pro "cross-dressers" a ta je mnohem lepší.

reagovat 8.7.2007 19:32 - Katka

Můj přítel také velice rád nosí dámské botičky. Nejvíce ho vzrušují kozačky na podpadku nebo na platformě (čím vyšší tím lepší:). Když mě asi před rokem o této "úchylce" řekl, tak jsem z toho byla nesvá, ale dneska už zcela běžně spolu chodíme na vycházky, oba v botičkách na podpatcích. Třeba ted v pátek jsme spolu byli nakupovat v jednom nejmenovaném hypermarketu. Reakce, se kterýma jsme se setkávali byli zcela neutrální. Jenom 2lidi se tvářili podivně, ale jinak nikdo nereagoval. Byl to příjemný zážitek pro přítele i pro mě.

reagovat 8.7.2007 20:02 - Alena

Martin a Johny: jste odporní úchylové, hnus! Katko, a ten tvůj přítel je totéž.

reagovat 8.7.2007 20:24 - Jenda

Aleno, a vy holky nejste tak trochu úchylný? Tetina taky neudělá bez vysokejch podpatků ani krok a má věčně puchejře jak český pětikačky:)To už nemůže bejt normální, to musí být posedlost...

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 18.5.2017 13:18 - Jakub

Přišlo tedko hezký...

Jo, mě se to stalo taky. V kozačkách bez podpatku. Prodavačka ve Vrchlabí.... Měl jsem k nim slim džíny a všechno to bylo černé barvě.

reagovat 19.5.2017 13:10 - Jaryn

Tak já tedy také přispěji svojí příhodou. Šel jsem si jednou ráno takhle v lodičkách k autu a proti mne se někde vzala slečna. Předpokládal jsem, že se otočí a bude divit a koukat co to je. Přece jen ženy mají na klasický zvuk podpatků speciální smysl a téměř vždy se otočí, aby se podívaly, co to je za boty a jestli jsou pěkný. Slečna nic, šla si z vesela dál a ani se neotočila. :-D Teď jsem dlouho nikde nebyl, není čas. :-)

reagovat 20.5.2017 16:44 - Jakub

Pánové a co si zažít nějakou příhodu ve větším počtu. To by mohlo být fajn, ne ?!

reagovat 20.5.2017 17:40 - fero

Pánové a co si zažít...

Neviem ako ostatní, ale ja nemám záujem sa stretávať s mužmi. Vymeniť si zážitky tu je jedna vec, ale aj keď podpätky nosím každý deň, neviem o čom by sme sa bavili.

reagovat 20.5.2017 21:35 - Jakub

Neviem ako ostatní, ale ja...

Třeba o tombo čem se chlapi normálně baví v hospodě. Já jsem na ženy, ale s chlapama se bavím normálně. Není problém vzít s sebou manželky ;-) . Možná, že hromadná akce by dodala odvahu těm co se chodit venku stydí..... Celé to byl jen takový nápad. Vím, že by jsme to stejně neuskutečnili. Už jen proto, že jsme každý z jiného konce republiky.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *