Muž Blíženec

Archiv příspěvků

reagovat 2.3.2005 12:20 - Uma

Vyzývam všechny, co mají za partnera blížence, aby se vyjádřili. Co vám na něm vadí a naopak.

reagovat 2.3.2005 14:18 - Věra

Žije dvojí život. Jednoho takového znám. Doma vzorný manžel a jak může, uhání do bordelů. Ale můj syn(11) je také blíženec a jsem moc zvědavá co z něho bude. Jistá rozpolcenost už je patrná.

reagovat 2.3.2005 14:35 - Uma

No paráda, doufám, že ten muj taky neběhá po bordelech... :-)

Živiny pro mozek

reagovat 2.3.2005 14:52 - D.

Tak já mám taky manžela blížence a ted nedávno jsem zjistila,že tahne s kolegyní z práce a přitom doma vzorný manžel ve všech směrech.Bylo z toho docela fiasko, protože se to dozvědělo dost lidí z okruhu známých a všichni se podivovali protože se ke mě chová pořád jako zamilovaný.V jednom horoskopu jsem četla, že blíženci jsou mistři přetvářky a téměř vždy žijou dva životy. Tak na něho to teda sedí.I když si myslím, že je to spíš charakterem a tím , že je to mužský než horoskopem.

reagovat 10.3.2005 15:43 - makča

holky tak to jste me moc nepotesily, mam taky doma blizence, jsme spolu ctyri roky a vim ze zenske se mu libi, spis doufam, a nepatram, ze nekoho jineho nema. kdo vi? ale stejne tak muze zahybat i kazde jine znameni, ne?
je fakt ze je mistr prevleku, ze jeho nalady jsou jak na sinusoide a poznat kdy vtipkuje a kdy co mysli vazne je nekdy nad lidske sily.

reagovat 10.3.2005 17:02 - Danka

Ja nevim, ale nemyslim, ze to podvadeni je blizencem. Znam spoustu muzu, co podvadi a nejsou blizenci... Mne paranoiu nenanutite...

reagovat 11.3.2005 10:47 - Nife

Znam nekolik blizencu a fakt je ze urcita rozpolcenost je pro ne typicka.Jsou plny zivota,maji fantazii,je s nima legrace.Pak maji ale taky radi zensky a po tyhle strance mam s nima spatny zkusenosti.I kdyz samozrejme velice zalezi taky na hodine narozeni,ascendentu.

reagovat 11.3.2005 11:20 - Vera

A jak zjistim ascendent?

reagovat 19.3.2005 18:12 - Beruška

Chodila jsem Blížencem 5 let a musím říct,že to bylo velmi náročné,ale rozhodně ne nudné.Blíženci mají rozdvojenou,někdy i roztrojenou osobnost,nikdy jsem nevěděla,který z nich za mnou zrovn přijde.A Jsou velmi náladoví.A hlavně chtějí mít vše ve dvou a více vydáních...dvě auta,dvě práce,dvě partnrky,dvě děti...ten můj byl ženatý...a sliboval a sliboval...a já mu věřila a věřila.Nejsem žádná naivka,ale byl dost převědčivý...prý to Blíženci jsou...

Z druhé strany jsou ale velmi pro rodinu/i když jsou nevěrní/,jsou zábavní a společenští.
No,jestli stojíte o složitý,ale plný život,tak vzhůru do toho!!!

reagovat 20.3.2005 09:49 - Helena

Já jsem býk a z blíženců mám teda opravdovou hrůzu. Protože mají vlastnost, která je pro mě nepříjemná a zraňující a to je NESTÁLOST. Ať už v zálibách nebo v citech.... Dost bych věřila tomu, že blíženci jsou "zahybači", víc než jiná znamení. Samozřejmě se to nevztahuje na všechny a záleží na morálních kvalitách každého jedince, ale stejně, kdybych se s někým seznámila, a zjistila, že je blíženec, byla bych hodně zklamaná. Pro mě, stálého, věrného, konzervativního a těžkopádného býka je blíženec jedno z nejhorších znamení.

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *