Muž Blíženec

První příspěvky v diskuzi

reagovat 2.3.2005 12:20 - Uma

Vyzývam všechny, co mají za partnera blížence, aby se vyjádřili. Co vám na něm vadí a naopak.

reagovat 2.3.2005 14:18 - Věra

Žije dvojí život. Jednoho takového znám. Doma vzorný manžel a jak může, uhání do bordelů. Ale můj syn(11) je také blíženec a jsem moc zvědavá co z něho bude. Jistá rozpolcenost už je patrná.

reagovat 2.3.2005 14:35 - Uma

No paráda, doufám, že ten muj taky neběhá po bordelech... :-)

reagovat 2.3.2005 14:52 - D.

Tak já mám taky manžela blížence a ted nedávno jsem zjistila,že tahne s kolegyní z práce a přitom doma vzorný manžel ve všech směrech.Bylo z toho docela fiasko, protože se to dozvědělo dost lidí z okruhu známých a všichni se podivovali protože se ke mě chová pořád jako zamilovaný.V jednom horoskopu jsem četla, že blíženci jsou mistři přetvářky a téměř vždy žijou dva životy. Tak na něho to teda sedí.I když si myslím, že je to spíš charakterem a tím , že je to mužský než horoskopem.

reagovat 10.3.2005 15:43 - makča

holky tak to jste me moc nepotesily, mam taky doma blizence, jsme spolu ctyri roky a vim ze zenske se mu libi, spis doufam, a nepatram, ze nekoho jineho nema. kdo vi? ale stejne tak muze zahybat i kazde jine znameni, ne?
je fakt ze je mistr prevleku, ze jeho nalady jsou jak na sinusoide a poznat kdy vtipkuje a kdy co mysli vazne je nekdy nad lidske sily.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 15.8.2017 15:58 - Simona

Ahoj holky, jsem blíženec,...

Ahoj Honzo, děkujeme za typický příspěvek Blížence :-) Uznávám, že většinou to ti Blíženci skutečně nemyslí špatně a jejich přízeň k vícero ženám je čistě ryzí... Pro mne, jakožto Vodnářku, je to však něco absolutně nepochopitelného. Ve stavu totálního poblouznění si nedovedu představit být s někým jiným, natož třeba se třemi osobami. Dle mě je to asi dáno tou vaší povrchností citů, zkrátka nejste schopni opravdu milovat, jako třeba Štír, u kterého jsou city skutečné a hluboké. Možná též ne napořád, ale mám pocit, že Blíženci toho nejsou schopni ani v té počáteční fázi... Smutné :-(

reagovat 15.8.2017 16:17 - Račice

Ahoj Honzo, děkujeme za...

Simčo, klidně tě mohu uklidnit, že to není o znamení. To, co napsal Jan, klidně podepíšu. Taky jsem schopná milovat 2-3 muže. Zamilovávám se, jsem povrchní, miluju, zahýbám, ale jsem šťastná. A to mi bude už pade.

reagovat 15.8.2017 17:09 - Simona

Simčo, klidně tě mohu...

Ahoj Račice, je pravda, že pár Račic v okolí mám a mají to stejně. Prý rodinné znamení, haha :D Ta jedna má doma manželka, ten se stará o malou, o domácnost a ona si jen lakuje nehty a nahání zajíčky :D P.S. Ale u těch Blíženců je to tak skoro vždy, na ně je potřeba si posvítit předem :-)

reagovat 16.8.2017 08:35 - Křessťan

To je neštěstí! Někdo se pomátne na rozumu, píše nesrozumitelné nesmysly! Tohle vůbec nepatří na stránky:Ježíš, Kristus, Boží Syn! Tyhle slátaniny nepatří totiž na žádné stránky! Jirko, co si o té bábě, co má vnuka dyslektika, myslíš? Já si myslím , že jsou to oba chudáci, hlavně ta paní! Přijde mi, že je nešťastná a pomatená! Nevím sice, kdo to je, kolik je jí let, ale měla by se určitě jít léčit na psychiatrii, jako ten její vnuk! Přijde mi, že má nějakou demenci, schizofrenii, co já vím! Měli ychom se za ně hodně modlit! Jsou to hodně nešťastní lidé! A ten trest, ten necháme na Pánu Bohu! Nevíme, co jí k tomu všemu vede! Zabírá tady místo na diskuzích! Ale je třeba hodně modlit, i za toho jejího vnuka dyslektika! Je více takto nemocných lidí! Nechci zde dělat soudce, neboť nikdo není dokonalý! Ani já ne!
Paní zde píše dost zmateně, s gramatickými chybami, nadává! Je mi jí docela líto! Neměla by sem vůbec psát! Ale je třeba se i za takové lidi hodně modlit! Zřejm měla v životě velkou smůlu! Nevím, co se jí stalo. Je to opravdu hrozný příspěvek! Duševně je opravdu velký chudák!

reagovat 17.8.2017 00:10 - Láááskoooo

Miluju Tě :)

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *