Muž Blíženec

První příspěvky v diskuzi

reagovat 2.3.2005 12:20 - Uma

Vyzývam všechny, co mají za partnera blížence, aby se vyjádřili. Co vám na něm vadí a naopak.

reagovat 2.3.2005 14:18 - Věra

Žije dvojí život. Jednoho takového znám. Doma vzorný manžel a jak může, uhání do bordelů. Ale můj syn(11) je také blíženec a jsem moc zvědavá co z něho bude. Jistá rozpolcenost už je patrná.

reagovat 2.3.2005 14:35 - Uma

No paráda, doufám, že ten muj taky neběhá po bordelech... :-)

reagovat 2.3.2005 14:52 - D.

Tak já mám taky manžela blížence a ted nedávno jsem zjistila,že tahne s kolegyní z práce a přitom doma vzorný manžel ve všech směrech.Bylo z toho docela fiasko, protože se to dozvědělo dost lidí z okruhu známých a všichni se podivovali protože se ke mě chová pořád jako zamilovaný.V jednom horoskopu jsem četla, že blíženci jsou mistři přetvářky a téměř vždy žijou dva životy. Tak na něho to teda sedí.I když si myslím, že je to spíš charakterem a tím , že je to mužský než horoskopem.

reagovat 10.3.2005 15:43 - makča

holky tak to jste me moc nepotesily, mam taky doma blizence, jsme spolu ctyri roky a vim ze zenske se mu libi, spis doufam, a nepatram, ze nekoho jineho nema. kdo vi? ale stejne tak muze zahybat i kazde jine znameni, ne?
je fakt ze je mistr prevleku, ze jeho nalady jsou jak na sinusoide a poznat kdy vtipkuje a kdy co mysli vazne je nekdy nad lidske sily.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 19.8.2018 13:59 - Anno

...když to tak shrnu, tak...

tvé nynější pochybnosti nezmizí, i kdyby ses nastěhovala ( jestli k tomu kdy dojde ). Blíža potřebuje k životu lehkost bytí a ne diktát. Nic pro tebe.

reagovat 20.8.2018 01:26 - Váha

Blíženče,
pořád Tě miluju, nic se nezměnilo.
Jenže Tvoje slova taky bolí. ty si o mně vážně myslíš, že jsem naivní manipulovatelná husička a proto jsi se mnou?
Kde je vlastně realita v našem vztahu? Kdy mi napíšeš co opravdu děláš a ne co dělá Tvoje alter ego? Kdy mi zavoláš?
Kdy od Tebe dostanu to co rozdáváš plno lidem jen né mně?

reagovat 20.8.2018 15:40 -

Blíženče,
pořád Tě...

pro něj budeš tajemná.

reagovat 21.8.2018 17:33 - Anna

Ahoj,
děkuji za dosavadní příspěvky. Já už s tím ani moc nepočítám, že bych s ním bydlela.Kdyby mě tak miloval, jak mi tvrdí, tak už s ním dávno bydlím. Ale když nechce, hledá výmluvy. Za těch pár dní jsem ho opět přistihla,že lže! Když jsem mu pravdu vmetla do obličeje, tak se rozčílil, pak se urazil a málem zavěsil telefon. Prostě se mnou nebude diskutovat. Mám z něj pocit nadřazenosti.Začínám mít pocit, že muž blíženec by měla být diagnoza- lhář. Až na výjimky. Nepobírám, když mu milionkrát řeknu, ať mluví pravdu, tak mi po milionprvé opět zalže. Žena, která to s blížencem vydrží, by měla dostat metál. Když si uvědomím, tak ten "můj" blíženec vlastně skoro pořád bydlí sám, neví pořádně, jaké to je s někým sdílet domácnost a hledat kompromisy. Prostě je to sobec. Asi se na tento "vztah" vykašlu, chci si uchovat duševní zdraví. S blížencem by to bylo jednou nohou do blázince.

reagovat 21.8.2018 17:49 - Hany

Ahoj,
děkuji za dosavadní...

Jestli ráda experimentuješ v sexu, nech si ho jen do postele. Oni vymýšlí pořád něco nového, nesmí se nudit. Takže jako milenec dobrý, jako partner děs.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *