Musí zvířata trpět kvůli našemu zdraví? - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 2.7.2003 19:19 - zdena

Tohle je zrudnost, zhovadilost a neuveritelna troufalost vuci zvireti a prirode!!!!!!! Nebojte se, priroda nam to vrati i s uroky, vy primitivni Rusaci!!!!!!!!!!!!!

reagovat 4.7.2003 08:01 - Jája

Je to strašné a těm co to dělají bych přála, aby jim taky někdo uřízl část těla! Zavřít je na doživotí jsou to normální hnusní tyrani a vrazi!

reagovat 4.12.2004 17:26 - anna

Z článku vyplývá, že se jedná o farmu o které jsem videla obsáhlý dokument. Článek vychází z něčí fantazie
a je absolutně nepravdivý. Agentura Reuters se má za co stydět - hlavně za autora tohoto článku. Anna

reagovat 4.12.2004 17:28 - anna

Nevěřte všemu co se psalo v článku!

reagovat 9.7.2006 21:58 - Miroslav Pavlíček

Podle mě by nemusela kdyby vědci neseděli jen tak na pr... a vymysleli by něco chytřejšího!chudáčci zvířátka!!!!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 27.10.2007 14:30 - katka

pokusy na zvířatech bych zakázala. A na kom by se to zkoušelo? Možná by se našli i dobrovolníci, třeba z nějakých rozvojových zemí, co by na sobě něco enchali testovat za směšnej obnos. Což by se firmám vyplatilo, zvířata by neumírala a trochu by se pořešila světová chudoba- když by se tam trochu zredukovali, zbytek by měl co jíst.

jenže to je "nemorální a neetické" a proto to nikdo nepovolí:-(((

reagovat 21.11.2007 11:34 - peto

SI HNUSNE HOVEDO ZELAM TY ZAZIT BOLEST KTORU ZAZIVAJU ZVIERATKA PRY VYVYSEKCII TO JE PITVANIE ZAZIVA TY HNUSNY DEMENT MAM STO CHUTI TA ZABIT A MUCIT ABY SI ZDOCHYNAL V BOLESTI

reagovat 14.8.2008 11:52 -

su metody testovania ktore sa volaju in vitro vysledky su rovnake ako pri tyrani zvieratiek lente pri in vitro metode sa nepouzivaju ziadne zive tvory ,len tie testy su drahsie,obdivujemskupinu ludi ANIMAL LIBERATION FRONT je o nich plny web tito hedinovia oslobodzuju zvieratka z labakov a skurvenncom ktory zvieratkam ublizuju a vrazsdia z opomstty podpaluju auta domy radikalnejsi su ANIMAL RIGH MILITIA ty to ludia uz par vrahov zvieratodstrranili tzastrelenem alebo bombovv ,kazdy kto zautoci na odpad co vrazdi zvieratka ma pravo sa nazvat clenom ALF

reagovat 18.4.2013 14:06 - ALF fan

Testovat cokoliv (kosmetiku, léky, čistící prostředky...) na zvířatech je naprosto k ničemu. V dnešní době jsou lepší metody, např. in vitro na lidských buněčných kulturách, počítačové simulace pochodů v těle... Testy na zvířatech vůbec nezaručí, že daná látka je neškodná pro člověka, protože rozdíly v metabolismu u lidí a zvířat jsou příliš velké. Samozřejmě taky rozdíly mezi různými druhy zvířat, takže např. to že nějaká látka neškodí myším nezaručí, že nebude škodit psům.
Pokusy na zvířatech jsou pro farmaceutické a kosmetické firky dobré v tom, že pokud nějaký jejich produkt někoho zabije nebo zmrzačí, ony se vymluví na to, že se během testů na zvířatech nic nestalo. Tohle je úplně běžná praktika.
Ten nedávný pseudozákaz dovozu kosmetiky testované na zvířatech do EU mě fakt dostal... Vůbec nic se tím nezměnilo. Kdyby jo, už by dávno musely zmizet z obchodů všechny Loreály, Procter Gambly a podobné sr*čky.

reagovat 19.4.2013 11:07 - !

Zvířata byla novými zákony povýšena nad lidi. Bude proto lepší provádět testy přímo na lidech. Lidí je přece na světě dost.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *