Multivitaminy mohou zpomalit biologické stárnutí - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 22.9.2009 09:02 - Jackie

Konečně někdo vysvětlil,jak dlouho-v jakých intervalach je vhodné užívat multivitaminy.Zajímavý článek,hlavně pro"nadsátníky".

reagovat 22.9.2009 21:41 - Jindra

Ano, stačí poslední dvě slova v článku, Public Relations. Nic než reklama. Mnoho jiných článků už tvrdilo, že umělé vitamíny jsou v lepším případě neúčinné, v tom horším škodlivé.

reagovat 23.9.2009 10:24 - Joelly

Vždycky nejsou neúčinné. A škodí, když se předávkují.

reagovat 23.9.2009 14:10 - *

Umělé škodí vždy!

reagovat 8.10.2009 15:55 - Bart

Souhlas! Radeji si priplatim za prirodni :)

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 14.10.2009 14:03 - právě

Mou matku zná doktor snad 30...

proto,že Tvá mamka trpí kolísavým tlakem,mám ho též.Nikdy nevím zda mám nízký nebo vysoký.I přestože poctivě beru léky,někdy mi je na zemřítí,zjistili mi ,že mám vybočení hrudní páteře.Odvezli mě nejednou náznak infarktu,nebo astmatický záchvat(jsem astmatička),vždy šlo o páteř.

reagovat 14.10.2009 14:45 - Granvin

Kolísavý tlak není omluva pro to, že to lékař nevyřešil. Alespoň v mé poradně taková odpověď nemá místo. Když nevím co s nějakou nemocí udělat, tak začnu hledat a nějaké najdu.

poradna@salvare.cz

reagovat 14.10.2009 18:55 - objektivní

Jinými slovy Vás pan Granvin zve do své poradny, protože ten Váš nemožný lékař to nevyřešil, on to jistě vyřeší :-)).
Na rozdíl od lékařů v jeho poradně nemáte vůbec žádné záruky a on není za Vaši léčbu právně zodpovědný.
Tedy není mi jasné pak pan Granvin diagnostikuje právě blížící se infarkt nebo závažnou arytmii, ale to bude už Váš problém, on není lékař a má zkušenosti odpovídající 22 letům.
Přírodní léčba ano, ale lépe z rukou odborníka,..

reagovat 14.10.2009 19:29 -

Kolísavý tlak není omluva pro...

pokud jste tak dokonalý řekněte mi,kdy mě čeká další bloknutí hrudní páteře.Protože u toho totiž jsou příznaky jak ,při infarktu.Popíši mdlo píchání za hrudní kostí,nevládnost levé ruky a následovné brnění konečků prstů,pocit ztrácení se.Jinak mám dobrého a příjemného lékaře,řekl mi raději volat dvakrát zbytečně než jednou pozdě.Jinak jestli znáte způsob,jak tomu předejít nebo znáte že jde o blokování,budu ráda.Nebudu obtěžovat záchrannou službu,děkuji p.Granvine

reagovat 9.11.2009 12:04 - Martina

Ahojte, prodávám produktProArgi-9 Plus, který získal nobelovu cenu v oboru medicíny za objev oxidu dasnatého, jako signální molekuly v kardiovaskulárním systému!!!Dříve se prodával jen v Austrálii, Asii, USA atd...ale nyní je už i na českém trhu!!! Aktivuje znovu tělu vlastní produkci oxidu dusnatého, jenž začíná počátkem 25 roku našeho ivota postupně stagnovat, což je důvod proč stárnee. A od 40-tého roku tato produkce úplně vymizí.Naše tělo tdy v tomto věku už neprodu o přírodní produkt, tedy ne o chemiikuje žádný oxid dusnatý. Byl i napsán v časopise v USA jako nejlepší produkt století.Takže to proč stárneme je způsobeno tímto. Jedná se o přírodní produkt, tedy ne o chemii, která člověku škodí. Jsou to výtažky přímo z ovoce, zeleniny atd...třeba z ovoce, které u nás neroste.Je to taky na spoustu nemocí.Ale jelikož zde řešíte produkty na stárnutí, tak jsem se chtěla vyjádřit.Je to 300g(ve formě prášku) a dává se toho 1 lžička denně do vody podle chuti.Stojí to ale 2200kč,což je celkem hodně,ale máte to na hodně dlouho a je to opravdu dobré.Kdybyste někdo měl zájem,tak napište na martolka@seznam.cz. Mějte se krásně a kdyžtak vám ráda zodpovím nějaké otázky ohlednětohoto produktu:-)Ještě jsem chtěla dodat, že se nejedná o nějaké umělé náhražky,ale o výtažky přímo jak už jsem psala z ovoce... Martina

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *