Multiload

První příspěvky v diskuzi

reagovat 6.4.2007 16:17 - Pavla Krajčová

Dobrý den.Chtěla bych se zeptat,jestli můžu s obrácenou dělohou použít Multiload. A ještě jak je tento typ antikoncepce spolehlivý.Děkuji Krajčová

reagovat 15.4.2007 21:34 - Hanička

DObrý den.Chtěla bych se zeptat,zda je možné použít Multiload cu375 když jsem ještě bezdětná a cca za 7 let bych děti chtěla.Jaké je riziko otěhotnění s tělískem a jaké je riziko,že po odstranění telíska nebudu moct mít děti?oc děkuji za odpověď.

reagovat 15.4.2007 21:45 - maminka

tělísko mám týden...děti chci a doufám, že bude.Alespoň mi tak bylo řečeno. A doufám, že jako antikoncepce bude fungovat na 100%.

reagovat 24.4.2007 21:07 - Naďa

Žádná antikoncepce není 100%-tudíž ani tělísko-boužel to vím z vlastní zkušenosti.Otěhotněla jsem i přes tělísko .Dodnes /je to již 9.let/mě mrzí,že jsem souhlasila s interupcí,přesto,že mám 3.syny-nemohu zapomenout.A jak se chráním dnes?Věřím také,že věda pokročila a mám jiného gynekologa,který opět tělísko doporučil-souhlasila jsem.Jsou to již 3.roky a -zatím-mě chrání před otěhotněním.Dodatek-první tělísko mi zaváděl gynekolog,který i přes výpadek elektrického proudu pokračoval se zavedením.

reagovat 24.4.2007 21:28 - maminka

to Naďa: Naďo, co to bylo za tělísko? Otěhotněla jsi ihned po zavedení tělíska nebo jsi ho nějakou dobu již měla?? Prosím podej info, jsem ve stejné situaci a nechci, aby se to opakovalo...Díky

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 2.11.2013 09:02 - jitka

Ahoj chci se zeptat co mate zkusenosti s teliskem,mela jste nektera problem se sexem?po zavedeni teliska jsem ztratila absolutni zajem a pritom nic necitim.diky za odpovedi

reagovat 23.1.2014 15:26 - Lucka

Ahojte...Ja som si ho dala uz asi pre rokom a pol.Mam 21 deti ešte nemám....Pri zavádzaní som skoro zomrelaod bolesti, na tu bolesť nikdy nezabudnem..este mesiace som sa skrúcala v posteli s jroznými kŕčmi..citila som ako mi stahuje maternicu a nehorazneto bolelo. Teraz mavam krce dva tyzdne pred menštruáciou, no také že ma zvykne skrčiť na zem i uprostred Tesca.... Mohol mi to dať doktor keďsom este nerodila??? Bojím sa že sa mi tam niečo narušilo...deti taz chcem.... ??? Alebo je to takto normalne??????

reagovat 23.1.2014 15:29 - Lucka

Ahoj chci se zeptat co mate...

Teliesko mam tiež , no chuťna sex ma rozhodne neopustila:-D

reagovat 23.1.2014 16:30 - Zdeněk2

Bohužel některé ženy tělíska nesnášejí nezávisle na tom, jestli už rodily. Přemýšlej, jestli to není lepší, než kdybys každý měsíc musela se strachem čekat na to, jestli to dostaneš a nebo jít na potrat. Možná, že bys potřebovala menší velikost, aby ty křeče zmizely. V jedné německé diskuzi píše slečna, že má tělísko od 16 roků a nemá s ním potíže stejně jako její dvě kamarádky. V zahraničí jsou tělíska běžné i mezi mladými děvčaty. Oceňuje se to, že nevyžadují každodenní pozornost a jsou velmi spolehlivá.

reagovat 30.5.2014 14:31 - Martina

Mám již 3 rokem nitroděložní tělísko Multiload. Zavádění trochu bolelo , ale dalo se to vydržet.každopádně jsem ušetřila finance. Mám jí na 5 let.A vše bez problémů.Nic necítím, nic mi nebolí. Bojím se jen toho vyndávání. To bude asi opět bolet.Jinak pokud nechcete pořád baštit prášky, tak jistě doporučuji.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *