můj přítel se zbláznil

První příspěvky v diskuzi

reagovat 30.9.2004 14:04 - Laura

Brouzdám tady po poradně a hledám, jaké problémy kdo má, ať se trochu poučím, jak se dostat z toho mého. Můj přítel (34 let, mě je 25) mi před několika týdny oznámil, že jsem ho podvedla a má důkazy, a že už se mnou nemůže žít. Dost kruté, když si uvědomím, že za celou dobu, co jsme spolu, 2 roky, mě ani nenapadlo, že bych to mohla udělat. Jsem jedna z těch nejoddanějších přítelkyň, co chtějí mít klid a v muži milující oporu. To jsem taky měla. Rok už spolu žijeme v společném bytě a všechno šlo jak po másle. Všechno bolí o to víc, že spolu čekáme dítě (jsem ve čtvrtém měsíci). Přítel se na mimino hrozně těšil, až do té doby, až někdo nebo něco, vůbec nevím co, nakoplo jeho důvěru a on říká, že to dítě není jeho a až se narodí, dá si udělat testy. Tak jsem se odstěhovala s tím, že to přece nemůže myslet vážně, že ho to zase přejde, ale nic ho nepřechází, já mu každý den volám jako malá a pokouším se zjistit, co je ve věci, proč se to všechno muselo stát? Vůbec nevím, co bude dál. Budu sama, svobodná matka, těch je hodně, ale když si představím, jak nám bylo spolu krásně a jaký život jsme si spolu naplánovali, nemůžu tomu uvěřit. Mimino chtěl on, kdyby to bylo na mě, ještě bych počkala, takže mám spackaný život a on si vůbec nedá vysvětlit, že ten podvod není pravda a taky mi nedokáže pořádně podložit a říct, odkud ty informace má. Pořád doufám, že se snad vzpamatuje, ale marně. Všechno je ztracený a potřebuji radu, jak dál. Když tomu někdo rozumíte jakýmkoli způsobem, zkuste mi to nějak vysvětlit. Neměli jsme žádné problémy. Přestal mě milovat? Hrozně se před ním ponižuji, tím, jak mu furt volám a vysvětluji mu, že to není pravda, on mi prostě nevěří a říká, že si dá udělat testy, do té doby že budeme každý zvlášť, protože mě nemůže milovat. Vůbec nevím, jak mám reagovat. Nechci ho ztratit pro něco, co se vůbec nestalo. Leda že by to chtěl on a nedokáže mi říct pravdu, tak vinu svaluje na mne?Pomlouvá mě před známými, rodině náš rozchod zdůvodnil tím, že jsem ho podvedla, no z mé strany nikdo nepochybuje, protože mě všichni znají. Nedá si to vysvětlit vůbec od nikoho. Nic s ním nehne. Prostě konec a hotovo. Děkuji za rady. Snad mi někdo aspoň trošku objasní situaci.

reagovat 30.9.2004 14:10 - Andílek

No nevím co na to říct. Ale možná jestli to není obráceně, že on si našel nějakou jinou a nedokáže to říct rovnou a tak se to snaží hodit všechno na tebe.

reagovat 30.9.2004 14:17 - Sissi

Ahojky, nevím jestli ti nějak poradím, ale zdá se mi, že je to dost zvláštní situace. Podle mého soudu se přítel nechal někým nebo něčím zblbnout a nechce už s tebou být. Možná se zalekl toho mít rodinu a opravdu to nedokáže říct, tak dělá takovéhle divadlo.
Být tebou, tak se před ním přestanu ponižovat a řeknu mu naprosto narovinu a dost drsně, že je to hodně trapné divadlo, že mu už nevěříš ani slovo, že je to obyčejnej srab, kterej dostal strach z toho mít rodinu a že s ním končíš. Já bych se na takovýho magora vybodla hned, vyříkala bych si to okamžitě! Tohle není možné, aby tě takhle trýznil a vymýšlel si hovadiny! Buď drsná, řekni mu narovinu že dítě je jeho, ale když ho nechce, tak má smůlu. Až se dítě narodí, bude podle mě zřejmá podoba, dítě se většinou podobá otci i matce, takže sám uvidí a testy můžou krásně rozhodnout a skončit jeho obavy. Přeju ti hodně štěstí, ale neponižuj se a nevolej mu, zkus být razantnější a drsnější, já bych mu snad i rozbila hubu na místě!
Neboj se a doufej, ale podle mě už je to dost silný signál, že tvůj muž bude takovéhle zhovadilosti dělat i do budoucna... člověk se pozná až za mnoho let, dva roky je hodně málo... přeju štěstíčko!

reagovat 30.9.2004 14:47 - z.u.z.i.

To je hrůza,určitě se neponižuj,dělá mu to dobře,jen bych řekla ještě jednu větu"To dítě je Tvé a jestli mi to nevěříš kašlu už na Tebe a na nějaké testy a to je naposledy co Ti volám,pak už bude pozdě."A už bych mu nezavolala.Buď se ozve sám a nebo ne.Možná se fakt bojí odpovědnosti,to není ale omluva,když jste to miminko chtěli oba.Je to strašná situace,zkus být v klidu/vím,je to těžké/,tomu miminku to nepřidá,když se budeš nervovat.Držím pěsti.

reagovat 30.9.2004 15:05 - katae

Mojí matce se stalo něco podobného jako Tobě. Když oznámila otci, že je těhotná, obvinila ji babička (otcova matka), že to dítě určitě není jeho, a že to má kdoví s kým a na otce to chce hodit. Otec byl pod silným vlivem babičky, otcovství popíral, s matkou se odmítl dál jakkoli stýkat, úplně se od ní distancoval.

Moje matka se zhroutila (neměla ani kam jít - maminka jí umřela, když jí bylo 16 let), ale pak, až se dala trochu dokupy, tak řekla otci, že si je naprosto jistá jeho otcovstvím, a pokud to on neuzná a okamžitě si ji nevezme, tak že ho nenapíše ani do rodného listu, odstěhuje se a on dítě nikdy neuvidí.
No, tenkrát to zarazilo i babičku, svatba byla a mám ještě mladší sestru, naši jsou pořád spolu, otec teď bude mít 80 let.

Prožíváš teď hodně těžké období. Moc držím palce, ať se z toho co nejdřív dostaneš a Tvé miminko se může narodit šťastné mamince do klidného prostředí.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 27.6.2005 19:16 - Markéta

Ahoj Lauro, potkal mě podobný osud. Ze začátku našeho vztahu bylo vše fajn. Těšil se i na naše miminko, ale teď v 6. měsíci mi oznámil, že má jinou a je to pořád horší a horší. Také mě požádal o ruku, ale teď je všechno jinak. Musíme být silné a hlavně myslet na to malé, to je teď ta nejdůležitější věc. Přeji hodně štěstíčka

reagovat 27.6.2005 21:09 - Andy

Ahoj Lauro, jak to dopadlo? Miminko je zdrave? A co ten vůl, zklidnil hormony, nebo jak ?

reagovat 2.1.2018 00:02 - Pavel

Jednou na silvestra mému kamarádovi ruplo asi v bedně. V ps4 storu ma Nhl 18 za 900 dukatů a on se nehodlá smířit s realitou že je to zadara a dělá caviky. Mohli by ste mu prosím domluvit.
Děkuji Pavel.

reagovat 2.1.2018 00:02 - Pavel

Jednou na silvestra mému kamarádovi ruplo asi v bedně. V ps4 storu ma Nhl 18 za 900 dukatů a on se nehodlá smířit s realitou že je to zadara a dělá caviky. Mohli by ste mu prosím domluvit.
Děkuji Pavel.

reagovat 3.1.2018 21:52 - ???

Jednou na silvestra mému...

Jasan, že mu domluvíme, ale dneska jsou tyhle "domlouvací" služby hodně drahé.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *