Muj kluk me spehuje pri cůrani

Archiv příspěvků

reagovat 24.2.2008 06:04 - Lucinda

Sexuální čůrání by nemělo být nic, co je tabu. S dlouhodobým partnerem, co na tom. Když se mu to líbí. Po určité době se stává sex stereotypní, tak se mu to snažím ozvláštnit. Podržím mu ho při čůrání a nechám ho podívat, jak čůrám já.Potíž je v tom, že je snadno vzrušivý a už když mu rozepínám poklopec, tak mu často ztvrdne.

reagovat 24.2.2008 16:59 - Honič

Ale musí to bejt pěknej proud a né nějaké ucvrkávání. Moje stará když to pustí, tak dokáže udělat důlek na kuličky nacvrkání. Kolikrát žasnu a kam já se za ní seru!

reagovat 25.2.2008 07:08 - Šmírák

V tom případě bych rád byl záchodovou mísou a s chutí to chlastal. Ach jo.....

Manuka Doctor

reagovat 27.2.2008 05:53 - Pavel

Pro Veroniku: Řekni mu to, že jsi tohle zjistila a zkus si s ním o tom promluvit. Tvůj kluk může mít úplně neškodnou úchylku (každý nějakou máme!), určitou formu fetišismu. Potom se mu čůrání bude líbit a nejvíc by ho možná vzrušilo, kdybys ho při milování počurala, a bude to chtít pravidelně. Pak záleží na tobě, jak k tomu přistoupíš.

Anebo to je jen nenaplněná představa z dětství. U nás to třeba fungovalo tak, že když jsem byl malý, mamka se se mnou normálně koupala ve vaně. Takže jsem viděl jak vypadá nahá dospělá žena. Že má velká prsa, silná stehna a velký zadek-prostě máma. Když čekala bráchu, normálně si o tom se mnou povídala a koupila mi knížku, kde to bylo hezky všechno namalované. Moc se mi to líbilo! Říkala mi že je u ní v bříšku v takovém balónku naplněném vodou, že se tam koupe, plave si, hraje, kope a blbne jako každej jinej kluk. Že nemusí čurat ani kakat, dokonce ani dýchat, že to všechno dělá maminka za něj. Nechala mě abych jí sáhl na břicho nebo mi ukázala obrázky s ultrazvuku. U nich jsme si pak spolu povídali jak se brácha bude jmenovat.

Jenomže jednou jsem mámu rozesmál. Řekl jsem jí že holčičky přece vůbec nečurají, že nemají pindíka. Ona se jenom zasmála, řekla mi že jsem trouba, že když pijou, tak musí i čurat přece. Akorát že si přitom musí sednout jako při kakání, jinak se počurají. Já jsem s tím ale nedal pokoj. Když nebyl táta doma, mamka mi řekla že ať se tedy jdu podívat, ale abych o tom nemluvil před tátou. Vzala mě na záchod a vyčurala se normálně přede mnou. Hned mi i vysvětlila že dospělá žena musí i po malé straně použít toaletní papír. Tím to pro mě skončilo. Viděl jsem jak čurá žena a už jsem s tím mámu (ani později třeba manželku) nikdy neotravoval. Byla to pro mě uzavřená kapitola.

Je možné, že tvůj kluk nikdy, odmala neviděl čůrat ženu a je na to jen zvědavý. Je to jeho nenaplněná zvědavost z dětství. Potom zkus překonat stud, vzít ho k sobě na WC a ukázat mu to. Jednou se podívá a dá ti s tím pokoj.

reagovat 27.2.2008 07:45 - Šmírák

Prosim co to tady plácáš? Jdi s tím někam vyučovat. Tady jsme normální uchyláci, kterejm se líbí chcani.

reagovat 27.2.2008 08:14 - Pavel

Právě jsem to psal, že je to neškodná úchylka. Anebo taky jen zvědavost. Jak jsem psal, v pěti letech jsem viděl čůrat vlastní mámu. Tím se ukojila moje zvědavost, jak čůrá holčička. Takže později už jsem s tím neotravoval holky ani manželku.

Někdo ženu nikdy čurat neviděl a chce se prostě jen podívat.

reagovat 2.3.2008 19:12 - anonym

Ahoj Lucindo! Poslala bys na tuto stránku, pokud možno co nejrychleji video jak čůráš, dáváš svého přítele čůrat, případně jak kakáš. Chci to se zvukem-mluv u toho. Neměj mě za úchyla. Jen jsi říkala, že by to nemělo být tabu a já jsem toho využil, abych viděl, co jsem ještě nikdy neviděl. Děkuju

reagovat 2.3.2008 19:17 - anonym

Taktéž mi může pomoci kdokoli na této stránce.

reagovat 2.3.2008 19:19 - anonym

Kdokoli na této stránce mi může takto pomoci.

reagovat 2.3.2008 19:25 - anonym

Všichni prosím nahlas tlačte.

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *