MUDr. Bohumil Kuneš

První příspěvky v diskuzi

reagovat 8.1.2014 14:33 - Johanka

Zajímalo by mě jaké máte názory na tohoto gynekologa, primáře v klatovech. Prý je výborný, znám ho jen od vidění. Chystám se na první prohlídku a mám z toho docela stres tak hledám pečlivě..

reagovat 5.3.2014 09:40 - Krásná neznámá...

Tak tohohle pana doktora jsem několikrát zažila, když byl ještě zástupcem primáře v Plzni... Při mém příchodu mezi dveřma se mi zeptal: Slečno, neznáme my se odněkud? Tím mě teda fakt dostal. Za sebe můžu říct, že je milej, pečlivej...

reagovat 6.8.2014 18:26 - Milli

Musím Vás zklamat, já mám jiné, bohužel smutné vzpomínky. Já jsem od pana Kuneše odešla. Špatná pèće po operaci, kterou vykonal, dnes trpím neplodností. Po operaci nerozpoznal zánět i přes mé stížnosti na bolest mne propustil domů.Poté vysokè horećky a zpět do nemocnice pro dvoje antibiotika soućasně. Silný zánět evidentně způsobil neprůchodnost vejcovodu. Tuto situaci teď musím řešit s jiným lékařem. A od té doby mám neustálé bolesti v pravém podbřišku. Je to mladý doktor a myslím si, že primariát mu nějakým podivuhodným způsobem spadl do klína. Je více dobrých lékařů v Klatovské nemocnici, kteří by si primariát zasloužili. Krásný den!

reagovat 6.8.2014 18:58 - Vilma

Zajímavé je, že prakticky neexistují ženy-gynekoložky, což by bylo vzhledem k oboru logičtější a pro mne přijatelnější. Když jsem si konečně ženskou našla, tak to byla lesba. Jj, jsou to věci.

reagovat 21.4.2015 08:51 - Gabriela Klatovy

Já mám na pana primáře Kuneše také jiný názor. Můj pan gynekolog, bohužel musel odejít si něco zařídit a pan primář mi dělal těhoteskou kontrolu. Musím říci, že to od něj bolelo a měla jsem strach, aby se potom něco nestalo. Přijde mi že měl spíše dělat veterináře a ne gynekologa pro ženy.A primariát si nezaslouží. Umí se jen mile usmát a i ten úsměv mi přijde falešný. Já osobně bych u Pana Primáře nemohla být.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 10.7.2017 09:30 - Michaela

Velmi arogantní pán, který v porodnictví nemá co dělat, absolutní nerespektování rodiček, klidně používá zastrašování a manipulaci,odmítá o čemkoliv diskutovat... Zažila jsem od něj nejbolestivější a nejhorší vyšetření v životě, už bych k němu nikdy nešla.

reagovat 11.10.2017 19:19 - Anonim

Pan doktor Kuneš to je zvíře v životě jsem se nesetkala s takovým vyšetřením jako od něho týden jsem krvácela a to jsem měla po měsíčkách je to dobytek!!!! Je to packal at si radši vezme monterky a jde se hrabat do motoru u aut auta bolest neznají a kdo ho zná tak ví že je to Gay Homosexuálně založenej a nezná cit je zvyklý asi jen na penisy s těma má velmi dobrou zkušenost . Dělá ze sebe cizince a je to odbarvený čech a chodí do solárka a hraje si na arabského doktora . To že je primař podvodník je to falešnej klatovská nemocnice není moc dobrá mám rodiné zkušenosti hodně mojich příbuzných tam zemřelo tak tam nemúžou být dobří doktořy a že se jim povede nějáká dobrá operace tak to je 1 ze 100 nejlepší nemocnice co znám je Llzenská nemocnice Lochotín tam jsou super doktory jako z filmu velký kapaciti můžu jen doporučit .

reagovat 11.10.2017 21:01 - rada

Pan doktor Kuneš to je...

Když přeházíš tvrdá a měkká i, tak to bude skoro správně.

reagovat 9.11.2017 09:18 - Veronika

Já ho tedy nemohu ani vidět.. je arogantní, všechno to bere tak, aby z člověka vymačkal co nejvíce peněz.. ale hlavně je hrozně hrubý, vždy mi při jeho vyšetření tekly slzy. Odešla jsem od něho a doufam, že už ho nepotkam.. Ego až na půdů, přitom ví a umí ho*no -_-

reagovat 3.10.2018 10:50 - Hanka

Pan doktor Kuneš arogantní vůbec není . Chodím k němu už od doby co byl v nemocnici u Mulače a to už je také par let zpět ... Vždy mi pomohl, byl vstřícný , příjemný a milý ... Přestěhovala jsem se do Prahy, ale i přes dálku si dojedu k němu do ordinace ať už do Plzně , nebo Klatov ... Za mě velká spokojenost

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *