Mudr. Jozef Jonáš

První příspěvky v diskuzi

reagovat 20.9.2004 21:14 - zabinka

Ma niekto skusenosti s liekmi a liecbou podla Mudr. jozefa Jonasa?

reagovat 20.9.2004 23:18 - Eva

V rubrice Alternativni metody si najdi téma Léčitelé, dozvíš se tam dost zajímavého.

reagovat 10.10.2004 15:56 - Ann

Já zkušenost s doktorem Jonášem mám, ale je už dost let stará. Mně osobně jeho léčení výrazně nepomohlo, ale to se stává. Vím, že jej vyhledává hodně lidí např. s alergiemi a mám dojem, že některým to asi dost pomáhá. Mně kdysi velmi zaujaly knížky MUDr. Jonáše (Křižovatka života - ponejvíc), pomohly mi o zdraví a nemoci začít uvažovat alternativněji než do té doby. Když jsem začala mít zdravotní problémy, hodně jsem stála o léčení u něj. Ale když k tomu v praxi došlo, byla jsem některými věcmi nemile překvapena. (Bylo to už před lety, nevím jaké je to tam nyní, něchci šířit něco co už třeba neplatí.)Ačkoliv byl člověk objednán velmi dlouho dopředu a sjížděli se tam lidé i z velké dálky, míval pan doktor hodně velký skluz, třeba 4 hodiny, než se objednaný člověk dostal na řadu. To by se dalo chápat jako velký zájem o nemocného, kdyby se tam ovšem občas nezjevil někdo jaksi přednější a nešel na řadu hned. Mimoto jsem jednou s panem doktorem zažila velice nepříjemný rozhovor, ptala jsem se více po původu určitých potíží a on se mnou zacházel přehnaně autoritativně, až arogantně, ačkoliv jsem k tomu myslím nezavdala důvod. Bylo to velice nepříjemné. Takže já osobně se domnívám, že p. Dr. Jonáš je velice vzdělaný v mnoha alternativních směrech léčby, mám dojem, že dost lidem jeho léčba pomáhá či pomohla, ale mne osobně velice zklamal lidsky.

reagovat 11.10.2004 07:27 - Eva

No a právě v té rubrice na kterou upozorňuji výše jsou hodně podobné názory jako je ten Tvůj Ann. Také jsem četla jeho knížky, které mě zaujaly a posunuly mě dopředu, ale ten, kdo píše knížku se v ní vlastně vždycky zobrazí pozitivně ve spojení se zajímavými poznatky, ale jako člověk může být úplně jiný. Osobně bych tam nešla, mám tu zkušenost, že je dobré si z každého vybrat jen část toho, co je pro mě cenné ( v tomto případě obsah jeho knih ) a pak zas od někoho jiného třeba jeho člověčenství.

Ještě bych dodala, že manžel mé kamarádky u něj byl taky a rady, které dostal stály hodně peněz, ale ne všechny se daly realizovat. Jak říkám já bych tam nešla.

reagovat 11.10.2004 11:54 - Danaé

Musím napsat, že jako člověk mě MUDr. Jonáš také nijak neuchvátil, nekonečné čekání, přezíravá arogance...dokonce mi vynadal, že když přijdu po půlroce, tak je vidět, že na své zdraví kašlu a nemám zájem něco změnit(při předešlé návštěvě mě zásobil přípravky na půl roku a doporučil objednat po této době). Ale budiž, každý máme právo se splést, nakonec mi léčení pomohlo, pokud to nebylo tak, že by potíže přestaly i bez pomoci Dr. Jonáše, kdo ví. Ale přístup, jeho chování - celkový dojem - nezájem o pacienta, komerce.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 9.6.2015 10:01 - JIRKA

Prosím,kdo je paní...

http://alfa-omega.wz.cz/drahomira-hrabankova/ MRKNĚTE NA ODKAZ

reagovat 23.10.2015 16:17 - miroto

jonas je ako dive prase nema ziadni charkter a liecenu vubec nepomaha lebo nema dar od boha je luhar nevie pomoct clovekovi ja som tam bol bol akodive prase nema zidni charkter sebe dakujem

reagovat 24.10.2015 13:22 - Hnupe z cobolakova,

jonas je ako dive prase nema...

Nauč se nejdřív psát. Ty tvé primitivní příspěvky, jsou i na podobných vlaknech. Nebo vás je tu víc?

reagovat 24.10.2015 13:25 - Ivan

Z pana doktora Jonáše se...

Neznám Jonáše osobně, ovšem jen tak si namíchat bylinky to není legrace... Pokud tomu člověk nerozumí, a nemá správnou diagnózu. Nevím kolik si za léčení bere, ovšem vše dnes něco stojí.

reagovat 24.10.2015 17:35 - je

nepříjemný do telefonu přímo křičí a v televizi v pořadu byl to samé tak nevím jestli totak má všude že to připadá nepříjemné řvaní.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *