Mudr. Jan Rus - obvodní lékař Praha 4

První příspěvky v diskuzi

reagovat 31.8.2008 13:26 - Vera

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda nemá také někdo špatné zkušenosti s tímto ,,lékařem\".

Při mých pár posledních návštěvách byl vždy opilí, sprostý na pacienty a řev se z ordinace ozývá téměř pořád. Naposled se na mě sápal opilí, táhl z něj chlast a nadával mi do blbých krav, s odůvodněním že prý stejně jsme všechny ženské jen blbé krávy k plotně. Zvláštní že tam nadával i mužům, do idiotů a kretenů. Ten řev z ordinace nepřeslechnete. Není to přechodný incident... Chová se takhle už roky, co k němu chodím. Myslím že takoví lékař by neměl vůbec ordinovat, někomu něco opilí špatně píchne, nebo předepíše a může někoho zabít. Divím se že už ten jeho alkoholismus někdo neřešil dříve. Vždyť už jsme se o tom bavili i lidé v čekárně. Bohužel lidé než aby museli hledat jiného lékaře tak tohle jednou za rok, za dva protrpí ale není to dobře.

reagovat 8.9.2008 11:53 - Janina

Tak k němu nechoď a nauč se pravopis, ostudo!!

reagovat 8.9.2008 12:00 - Bára

Vero, tohle se musí řešit - a musí to řešit pacienti, kteří s ním mají tyhle zkušenosti. Napsat stížnost na Lékařskou komoru. Zkus si najít na internetu info, nebo se zeptat jiného lékaře ke kterému chodíš a máš k němu důvěru. Ideální by bylo stížnost napsat společnou, ještě s několika pacienty.

To je dost vážný problém.

reagovat 8.9.2008 12:15 - Policajty na něj !!

Já bych na něj zavolala na férovku policajty ve chvíli, kdy by byl ožralej. A kdyby mě hodně nasral (byl na mě hodně sprostej), tak bych k němu zavolala i televizi, ta si v tom libuje :)

reagovat 8.9.2008 23:13 -

Pak jsou to blbci a dojednoho.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 23.3.2014 09:36 - p

Pana doktora si velice...

lkjh

reagovat 7.2.2015 18:06 - anonym

k MuDr. Janu Rusovi z Hodkoviček docházím cca 20 let Je to Velmi dobrý diagnostik a odborník, vždy dokázal pomoci a dobře poradit. Velmi dobře a obětavě se staral o mojí těžce nemocnou matku a dojížděl za ní do místa 25 km vzdáleného od své ordinace.
Nelze zpochybnit některé jeho specifické postoje a přístupy ani image ordinace, čekárny i systém práce:-) ale pro mne byly vždy prioritní odborné schopnosti a neméně lidská stránka Dr Jana Ruse

reagovat 26.11.2016 07:38 - Béďa

Většina obvoďáků je divných, předtím jsem chodil k jednomu doktorovi, který byl především homeopat a léčil mne takovým způsobem, že to nepomáhalo. Pak jsem chodil k tlusté obvoďačce, která zřídkakdy zvedla prdel od stolu. Oba mi neúspěšně léčili vysoký tlak. Když jsem přišel k Rusovi, vyslechl mne a předepsal mi recept na prášky, které mi během měsíce zabraly. Takže diagnostik je skvělý. Podle toho, jak je nalitý, kolísá i jeho nálada. Někdy je vlídný, ale jindy na pacoše řve. Byla na něj řada stížností, ale jak vidno, komora na něm nic závadného neshledala. Je to dvojsečné. Dobrý doktor má narvanou čekárnu, přítelkyně chodí ke skvělému mladému doktůrkovi, ale každá návštěva jí stojí 5 hodin času. Snaží se vyjít vstříc, jde se k němu i objednat, ale má toho tolik, že to je jak u zubaře, objednací lhůta je víc než měsíc. Takže když máte akutní problém, je nutné si to tam vysedět. U Rusa tenhle problém není, nejpozději do hodiny jsem vyřízený. A že nějakému mentálovi sebral byt? To zneužívá víc lidí. U nás v baráku bydlel mentál, kterého obrali o byt jeho opatrovnice spolu s ředitelem sociálky. O byt se šábli a za odměnu ho přednostně umístili do ústavu. Sousedka na ně dala žalobu, ale soud je osvobodil. Nesvéprávné vždycky se snaží někdo okrást. A jak už tu bylo někým řečeno, doktora můžete každé 3 měsíce změnit. Rusovi to líto nebude. Vypadá dost sešle, už asi bude v důchodovém věku. Takže méně pacošů znamená více odpočinku.

reagovat 2.12.2016 05:23 - Jindra

Dobrý den,musím bohužel konstatovat,že pan doktor je velmi sprostý, věčně nalitý, nadává pacientům,uráží je a ponižuje.Před týdnem jsem u něho skončil a zaregistroval se jinam.Doporučuji,vyhnout se mu tím největším obloukem.

reagovat 2.12.2016 09:49 - chichi

No a co že Rus je dobrý diagnostik, když chování má ehm ehm... pověstný pohár trpělivosti již přetekl. Teď máme na Praze 4 výborného doktora- jak diagnostika, tak jako člověka. Tip ale nedám, už tak má narváno.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *