MUDr. Fiedlerová z Ostravy - máte prosím někdo zkušenost?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 25.5.2006 15:07 - Yasmina

Máte prosím někdo zkušenost s léčením u MUDr. Fiedlerové z Ostravy? S jakými jste ji navštívil/a problémy? Jaká byla diagnóza? Jaký byl zvolen další postup? Jaké byly výsledky léčby? Byl jste spokojen/a s průběhem vyšetření, vysvětlením příčin potíží, vysvětlením průběhu léčby atd? Prosím, budu vděčná az každou reakci.

reagovat 25.5.2006 17:13 - Martin

To má být nějaký dotazník paní doktorky?

reagovat 9.7.2006 17:44 - jana

Dobrý den, navštívila jsem paní doktorku před dvěma lety s vleklými gynekologickými problémy, které přes množství zakoupených produktů a provedených proplachů tlustého střeva stále trvají. Po vyšetření přístrojem EAV jsem se musela cíleně doptávat na své zdravotní problémy, jinak bych se dozvěděla minimum informací. Ze způsobu léčby jsem rozpačitá, očekávala jsem, že se zjistí příčina mého problému, což se nestalo,finanční náklady na léčbu jsou poměrně vysoké a medicína dr. Jonáše v mém případě je neúčinná

reagovat 9.7.2006 22:49 - Honza

paní Jano, pokud jste ještě ochotná diskutovat na uvedené téma, můžete napsat na aloe"aloe-gel.cz

reagovat 16.7.2006 16:37 - Hana

paní Jano, prosím Vás ráda bych si nechala udělat ve středisku p. doktorky výplach střev, jakou máte zkušenost s hydrocolon terapií. Moc děkuji.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 8.3.2012 16:28 - sonia

p. doktorku neznám, ani jsem o ní nikdy neslyšela a já osobně nemám ráda, když se ve mně někdo vrtá (stačil klystýr před porodem), ale od klientů jsem slyšela, že jim tato terapie (proplach střeva) dělala dobře :-), ale nevím u koho byli (někde v Ostravě).

reagovat 18.4.2012 20:12 - Lucka

S paní Fiedlerovou mám moc dobrou zkušenost. Byla velice milá, moc dobře jsme si popovídaly. Pokud věříte tomu, že je potřeba léčit příčiny nemocí a ne následek, paní Fiedlerová vám může pomoci. Je k tomu ale potřeba jiný přístup - více se starat o své zdraví, o to, co jíme apod. Zdraví je většinou v rukou nemocné osoby.

reagovat 26.9.2012 17:19 - Hana

A kde má sídlo paní doktorka? Nemůžu ji najít. Z důvodu dlouhodobých zdravotních potíží bych se chtěla poradit o výživě. Děkuji

reagovat 14.1.2013 06:30 - Ladis

Paní Hano,

výplach...

Proplach řeší mnoho zdravotních komplikací. Vhodné je také upravit stravu. Doporučuji pročíst knihu o pár stranách: Tlusté střevo bez zácpy Autor: DR. Norman Walker.

reagovat 16.11.2015 15:10 - Mili

Takže p.dr.Fiedlerová...

Na bradavice patri Duofilm, ne homeopatika a podobne nesmysly...

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *