MtF 33 let hledá lásku

První příspěvky v diskuzi

reagovat 8.5.2008 12:29 - Péťa

Je mi 33 let,SŠ,Praha, procházím hormonální léčbou, změnou fyzicky z muže na ženu.Zatím to není příliš poznat v obličeji,hormonky potřebují čas.Líbí se mi pouze ženy.Toužím po krásném vztahu plném lásky,důvěry,porozumění.Když miluji,úplně se tomu odevzdám.Nevím,kde hledat (snad bisexuálku,nevím),tak to zkouším i takhle...'

reagovat 19.5.2008 12:26 - Péťa

Případně je možno napsat na peta.pel"seznam.cz'

reagovat 13.12.2010 21:51 - Sandy-TV

Dalsi trandak? To uz zacina...

Kdo neprožil,ten sotva pochopí jak těžké je žít v těle opačného pohlaví a hrát pro okolí roli muže,když se cítím být ženou.

Není to móda,ale doba je příznivější než za mého mládí a dovoluje řešení i aspoň částečné pochopení okolí.Z toho vyplývá,že se více TS odhodlá k řešení změnou pohlaví.
Další možnost je,že nás takových přibývá,ale to asi je těžké zjistit stejně jako důvod,proč se takto někteří narodí.

Současná lékařská věda řeší nejčastěji následky,které jsou ekonomicky zajímavější,než je výzkum příčin a prevence.
Aspoň dnes už leváky nikdo nepřeučuje na praváky,což je znatelný pokrok v pochopení odlišností.
I v tom jsem zůstala na půl cesty,sice píšu pravou jak mě ve škole donutili totalitní učitelé,ale výtvarný projev zůstal v ruce levé.
Tak se někdy ptám,jsem pravák nebo levák,jsem muž nebo žena?
Rozhodují fyzické předpoklady nebo je určují vlastní mysl a vnímání sama sebe?reagovat 20.12.2010 02:20 - Sandy-TV

až se staneš ,ženou napiš-také jsem sám-ale žena v mužském těle a jsem na dobré cestě to změnit.Ty potíže co popisuješ znám,ale to se změní uvidíš. Já to vše mněl stejně-levá ruka krásně psala,ale teď čmárám,kreslím nohou a mnyslí mi to úplně jinak.

reagovat 20.12.2010 05:00 - Nikola

Jsem MtF žena v mužském těle. Kdo to nepržívá, neumí si to neštěstí představit. Je mi přes 50, takže je to již neřešitelné. Musím s tím žít, přitom jsem typická žena. Nejsme technický typ, s mužskými pracemi si poradit nedovedu. Jsem dost citlivá. Strašně jsem zaviděla holkám prsa, tělo, v té době minisukně. A že mohou v bikinách na kouplaiště.A strašně jsem později záviděla, že mohou být těhotné a rodit děti. Asi ty biologické hodiny jako u každé jiné ženy. Dnes si pouze čas od času navléknu podprsenku a kalhotky, a nebo se nalíčím. Vy obdobně postižení zkuste něco napsat.Je to hrůza.......

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 22.7.2017 04:27 - Ja take

Bych chtel byt zenskou. Mit pekne kozy pipinu a zenskou postavu. Byt chlapemje pro mne utrpeni. Aleuz s tim nejde nic delat.

reagovat 22.7.2017 11:32 - Stejně

by mě zajímala příčina,jak je možné,že se tak někdo narodí a nevěřím tomu,že je to samo sebou,že stejně v té rodině něco muselo být,nějaké duševní poruchy.

reagovat 4.10.2017 18:20 - Imino

Ahoj všichni , je celkem...

Som nešťastný z môjho partnerského vzťahu so ženou a rád by som prešiel hormonálnou liečbou, ale sám to nezvládnem, potrebujem partnera, ktorý by ma chápal ( ako je to byť ženou v mužskom tele, ak by moje partnerka súhlasila s mojou zmenou a lesbickým  vzťahom tak do toho idem... ale ani sa jej neodvážim opýtať...) Čakám na šťastie a v každom prípade som pripravený sa zmeniť na ženu som  crossdresser (pošlem foto - pošli ty e-mail adresu) mám síce 49 ale aj presvedčenie, že som v dámskom atraktívny a a aj presvedčenie, že vek nie je prekážka... Som športový typ a chuť začať nový život. Odpíšeš mi???? Iman

reagovat 11.10.2017 19:45 - Gusto

Hmmhmm

reagovat 11.10.2017 19:53 - Gusto

Hmmhmm

Ahojte Chlapi, nedá mi aby som nereagoval...Odpovedzte si na tri otázky.

1)Páčia sa Ti baby?
2)Páči sa Ti futbal?
3)Máš rád pivo?

Ak si aspoň na dve z nich odpovedal áno, ta si 100% ný chlap...Tiež mi cca pred 2 rokmi kôli hormonálnej nerovnováhe vybehli cecki asi ta Áčka..Blbé. Moja priateľka sa čudovala, ale nie až tak ako ja...Konzultácia u doktora, doplnkový testosterón a cvičenie urobilo svoju robotu a no problém...Môže sa stať..Tak nevešajte hlavu a vzmužte sa...

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *