Mozkové nutrienty - smart drugs - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 9.3.2006 14:04 - dandyyy

co si mam vzit pro opravdu lepsi naladu ?

reagovat 17.6.2006 12:36 - Rimmer

co pomáhá pro učení.......na reparat?

reagovat 17.6.2006 12:57 - Petr

Leticin, piracetam, Guarana apod.

reagovat 17.6.2006 13:34 - šarik

Na reparát nejlépe pomáhá průběžné studium po celý školní rok.

reagovat 17.6.2006 13:43 - Petr

Oprava lecitin.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 17.6.2006 13:34 - šarik

Na reparát nejlépe pomáhá průběžné studium po celý školní rok.

reagovat 17.6.2006 13:43 - Petr

Oprava lecitin.

reagovat 8.6.2009 23:29 - asdfgh

teda tohle není úplně OK článek, protože minimálně GHB/GABA jsou za jistých okolností opravdu hodně nebezpečné :-/

reagovat 4.9.2009 00:02 - dd

na učení lecitin,Bionix,na náladu nxt phase

reagovat 11.10.2013 08:49 - kaacer


Tak na doporučení z fóra jsem vyzkoušel ten DMAE výrobek, nejprve z lékárny, po využívání celého balení jsem se postupně cítil svěžeji, pak známý objednal DMAE v práškové formě někde z aukra a musím říct, že s výrobky z lékárny je to nesrovnatelný. Nástup účinku rychlejší, pravda užíval jsem i b-komplex a lecitin, ale to i u těch toboletk z lékárny. Řekl bych že jsem díky tomu ožil a lépe snáším i dny, kdy je méně slunce a počasí, že by psa nevyhnal. I v tyto dny chodím běhat a užívám si na čerstvém vzduchu. Na změny slunečního svitu jsem byl hodně citlivý, zimu jsem vždy přetrpěl, pokud bylo zakaboněno bez azůra. Z piracetamu jsem většinou hodně roztěkaný a v neklidu, někdy jsem cítil horko do hlavy a pozitivní účinky na psychiku nebyly až takové, že by převyšovaly ty nepříjemný stavy. S DMAE se mi zlepšila paměť i rychlost odpovědí, taky pokožka.
Co se týče výkonu, tak běhám 4x týdně 16 kilometrů, namísto předchozích 12-13km a to jen, když jsem se donutil... Super věc.
A pro mozek jednoznačně blaho, rád řeším různé hlavolamy, IQ otázky a rébusy, s radostí jsem se pustil do věcí, které jsem dřív nedořešil. Škoda, že tohle nebylo běžný před patnácti lety, kdy jsem promoval, určitě by to bylo s lepšími výsledky...
Účinky bych přirovnal, tak jako už někdo zde na fóru, ke kofeinu, člověk je nabuzený, lačný po informacích, dobře je zpracovává a vyhodnocuje, ale narozdíl od kofeinu účinek neupadá a navíc u kofeinu ať už z guarany nebo v tabletách jsem byl vždy strašně roztěkaný, nabuzený ale roztěkaný, ne-dobře se mi koncentrovalo. Pokud jsem si nedal kofein, tak ze mně ten den nic nebylo, mnohem větší únava než kdybych kofein nebral. DMAE když vynechám, nebo na pár měsíců přestanu, tak jsem zcela normální, tím myslím nevyčerpaný z předešlého užívání jako u kofeinu. Po kofeinu se mi taky špatně usínalo a spánek nebyl plnohodnotný, pořád nějaké převalování, buzení atd... S DMAE, když večer ulehnu, tak ráno vztanu odpočatý plný sil. Jo a sny, tak živý jsem měl snad jen v dětství, zdá se mi, že je můžu i ovládat.... Trošku mi to celé připomíná ten český film - Brainstorming - "dementnímu" 70 otci, který nekomunikoval, pomočoval se ... zkoro na umření. Objednali mu tablety z US nebo odněkud a z dědka se stal mladík, začal mluvit, zajímat se o dění ve světě, kultuře, o vnoučata, usmířil celou rozhádanou rodinu ... Kdo tohle čte a nevyzkoušel to, tak si řekne, že jsem asi nějaký zfetovaný blázen. Ale opak je pravdou, stravuji se zdravě, nekouřím, alkoholu se napiji jen svátečně a léky všeobecně neužívám, když mě bolí hlava, tak piji hodně vody nebo jdu spát, pokud to jde.

DOPORUČUJI VYZKOUŠET, ale asi ne ty tabletky z lékárny, ty jsou tak ošizený a předražený až běda! Jedině v práškové (sypké) formě, kde nejsou žádné pojiva, plnidla a barviva atd...

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *