mozkove nadory

První příspěvky v diskuzi

reagovat 19.9.2004 22:15 - Green-Barett

Zdrawim...chci se zeptat jake jsou priznaky mozkovych nadoru??...mate negdo nejake zkusenosti??...bojim se uz par dni me obcas poboliva hlawa na jednom miste. Dekuji za jakekoliv prispevky.

reagovat 20.9.2004 08:32 - Jana

já osobně žádné nemám,ale moje maminka už absolvovala dva, jeden byl odstraněn radikální cestou, druhý gama nožem. Co si pamatuji, tak úporné bolesti hlavy, chvilkové ztráty zraku,únava, ale z tohoto si nic neber k srdci,protože záleží na místě, kde se popřípadě tvoří. Tvé bolení hlavy může mít spoustu příčin a nemysli hned na nejhorší, zajdi si k neurologovi, sjede ti EEG a budeš mít jistotu, že jsi v pohodě.

reagovat 20.9.2004 13:55 - K.

...mě bolí hlava tak 3x do měsíce a víckrát, občas je to taková bolest, až se z toho člověk pozvrací, hrůza......ale je to způsobené krční páteří a nedostatkem tekutin.
Takže hodně pít, pořádnou židli, monitor ve správném úhlu a nějaký pohyb.

reagovat 1.10.2004 13:28 - Artan

Myslím, že to příznak mozkového nádoru nebude, bolest hlavy při nádoru je většinou difuzní (bolí celá palice) a je nejhorší ráno po probuzení. Často se vyskytují i další neurologické příznaky.

Jinak EEG nemusí nádor odhalit, jistější jsou zobrazovací metody (CT, magnetická rezonance).

reagovat 5.1.2005 20:59 - Jan Jajkowicz

dobry den co myslíte si že hlavním příznakem mozkového nádoru je bolení hlavy prosímvás jaké jsou další příznaky?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 9.12.2013 15:23 - Jana

Zdrawim...chci se zeptat jake...

Dobrý den,
tyto příznaky rozhodně nepodceňujte. Měli jsme v protonovém cnetru několik pacientů, jejichž lékař přes opakované bolesti hlavy odkládal vyšetření a jednalo se skutečně o nádor. Magentická rezonance nebolí, nemá vedlejší účinky a výsledky máte okamžitě.
JK

reagovat 1.2.2015 11:56 - Týnka

Nádor mozku léčí ketogenní dieta, je to nejlepší alternativní léčba všech druhů rakoviny. Uzdravila se tak například Alix Hayden, její zhoubný nádor po dietě zmizel. Vše lze dohledat na internetu.

reagovat 12.2.2015 10:28 - jana

dobry den mam tlak ve spancich a tlači me oboci a licni kost malinko me občas boli hlava u doktora jsem byla pry to mam od krčni pateři muže te mi poradit mam strach abych nemela nador dekuji

reagovat 25.2.2015 12:52 - Jirka

Ve Vašem případě bych si potřeboval udělat velmi podrobnou individuální diagnózu, pokud možno při Vaší osobní účasti. Nevím, jak daleko to máte do Ústí nad Labem, ale v případě zájmu zavolejte na číslo 705 220 465 nebo napište na adresu Gutknecht.J@seznam.cz. Možná by to šlo i na dálku, ale ve složitějších případech je osobní účast lepší.

reagovat 18.7.2015 14:43 - Slávka

Nádor mozku léčí...

potřebuji o dietě vědět ví. Prosím napište mi na vbenesova@iol.cz

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *