Monokl pod okem

Archiv příspěvků

reagovat 5.6.2015 18:07 - Katka

Mam monokla, prastila jsem se do oboci o ram vany. Ted mam otok kolem celeho oka a fialovyho monokla. Jak dlouho to muze trvat nez mi to splaskne?!

reagovat 19.7.2015 16:29 - mort

tak jsem od kamaráda tady dostal pěknou, on přeraženou hnátu a já pěkně fialové oko, vlastně i nad obočím, heparoid nedoporujučují na moncli jelikož se nesmí dostat do oka, ale s jistou šikovností se dá aplikovat kolem víček, takže je dobré prokládat mazání a ledování, ale stejně se toho člověk zbaví dle závažnosti a organismu tak týden až 3 týdny.... jestli máte zkušenost s něčím co funguje rychleji byl bych rád, no zrovna zítra jdu na pohovor, takže to nebude zrovna košér.... ale co, dějí se i horší věci...

reagovat 9.8.2015 15:55 - Budumitmonokla

Dostal jsem dveřmi do obličeje, kamarád je otevřel ve chvíli kdy jsem běžel kolem. Praštil mě ten okraj, přímo do lícní kosti a obočí. Vyrazil mi tam na obou místech otok takže mám pod a nad okem velké červené boule o velikosti blumy. Budu z toho mít monokla?

Manuka Doctor

reagovat 7.10.2015 06:17 - tomas

Dobry den, prosim o radu,...

Mam podobney problema chtel sem se zeptatjestli Ti to teda casem zmizelo nebo co si na to pouzil??

reagovat 14.10.2015 16:01 - gituška

Dobry den, prosim o radu,...

Mam monokl

reagovat 17.1.2016 18:45 - Teri

Existuje tahle diskuze jeste? Mam monokla na oku a poradnyho od rany loktem, hodne otekly a bolavy, kdy to muze zmizet?

reagovat 6.3.2017 10:41 - cyklista

zdravím při oadu na kole sem dřel obličejem o zem a mam nateklou pravou stranu obličeje od brady až po obočí oko nelze otevřít a potřebuji se toho co nejrychlej zbavit za 3 dny jedu na lyžák

reagovat 11.5.2018 14:56 - Terkabytka

Dobrý den,
uhodila jsem se včera vlastní nešikovností silně do hrany obočí o zaoblenou hranu nábytku. Prakticky okamžitě mi vyrostla obrovská boule a také mi trochu oteklo horní víčko. Přiznám se, že jsem neledovala. K úrazu došlo pozdě večer, šla jsem si lehnout a dnes ráno se probudila s ošklivým překvapením. Boule na obočí se rozprostřela více do stran a to i do oka, které vypadá jako po bodnutí včelou a mám na něm i tmavý monokl.
Nemám žádné příznaky otřesu mozku ale potřebuji se zbavit té boule a monokla. Led mi vůbec nepomohl. Je možné vyléčit to do zítra či pozítří?
Děkuji


Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *