Mongolská nákaza

První příspěvky v diskuzi

reagovat 3.12.2009 11:46 - Honza

Dobrý den, potřebuju pomoct. V létě jsem chodil s mongokou, po nějakym čase jsme se nakazili záhadnou chorobou, projevuje se to bolestí břicha, zvracením, bolestí hlavy případně zvýšenou teplotou. Infekce se šíří slinama. Bylo mi tak zle že jsem musel v noci jet na pohotovost kde mi dali nějaký 3 tablety který fungovali týden a pak to začalo nanovo. Absolvoval jsem všemožný vyšetření bez výsledku, kromě žaludku kterej byl krvavej a posetej nějakejma tečkama a prej jizvama. Dostal jsem na to Helicid kterej jsem právě dobral a nákaza začala nanovo. Myslel jsem si že je to od jater, ale postupem času jsem zjistil že to bude asi od žaludku, začne mi v něm jakoby kručet a následuje silná bolest hlavy. Byl bych rád jestli tady s tim má někdo zkušenost nebo by mi mohl pomoct kam se mám obrátit případě nějakýho asijskýho doktora kterej by věděl co to je. Taky mě napadlo jestli to nejsou nějaký červy, vzpomínám si že když k nám přišli vjetmanci tak měli červy v žaludku tak jestli to náhodou neni ono. Předem děkuju za pomoct.

reagovat 15.12.2009 13:39 - Honza

Tak jsem se vrátil z Thomayerky, všechny testy negativní, byl bych rád kdyby se k tomu mohl někdo vyjádřil, nerad bych to roznášel, žiju dost promiskuitně a už to ode mě pár holek chytilo, jedna dokonce skončila na kapačkách, byl bych rád jestli mi může někdo poradit. Přenáší se to slinama, doktor tak blbej že mi řek že je to blbost.

reagovat 15.12.2009 15:28 - x

Tak jsem se vrátil z...

Honzo - a mas vysledky v ruce? V prvni rade bych ziskala vysledky, pokud je uz nemas. Pokud mas problemy dale, tak jit s tema vysledkama za jinym doktorem.

reagovat 16.12.2009 10:52 - Honza

Všechny výsledky byly negativní, nejsou schopný to odhalit. Jediný co předčasem zjistili byl posetej žaludek nějakejma tečkama a krvavej, na to mi dali Helicid kterej jsem dobral a začalo to nanovo.

reagovat 31.1.2010 13:36 - Honza

Nikdo nic?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 16.12.2009 10:52 - Honza

Všechny výsledky byly negativní, nejsou schopný to odhalit. Jediný co předčasem zjistili byl posetej žaludek nějakejma tečkama a krvavej, na to mi dali Helicid kterej jsem dobral a začalo to nanovo.

reagovat 31.1.2010 13:36 - Honza

Nikdo nic?

reagovat 31.1.2010 15:24 - Petr

Honzíčku ty jsi "blbej" jak bukový poleno.Nejvíc mě rozesmála věta "když k nám přišli vjetmanci"měli červy...Červa máš ty ale místo mozku.....A to že jsi promiskuitní,to je výborné..Dej si Helicid,ono ti to pomůže...

reagovat 1.2.2010 10:09 - Bearnsdorf

1. Prestan byt promiskuitni

2. Nakup slivovici, a lec se. To ty mongoly zabije.

reagovat 7.2.2010 17:54 - Honza

Honzíčku ty jsi "blbej"...

Doufám že nakazim tvojí starou šmejde, ať si taky užiješ :o)))

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *