Moji sestru vyšetřuje policie

První příspěvky v diskuzi

reagovat 20.11.2007 20:23 - looser

Já mám letos opravdu blbý rok a když už jsem si myslel, že to může být v pořádku a že s končícím rokem a novým začátkem bude líp, tak jsem se spletl. Dneska moje sestra sedí doma a brečí a nevím, jak jí pomoct. Ona je strašně hodná a krásná holka a teď ji asi budou vyšetřovat od policie. Já tomu nevím pořádně hlavu ani patu, akorát vím, že si během svého dvouletého působení v Rusku našla nějakého přítele a ten za čas zemřel. Už je doma víc jak půl roku, má tam přátele a i tady je celkem úspěšná v modelingové branži, po novém roce má zase jet do zahraničí a najednou se objeví u nás doma a pláče a nejhorší je, že ani nevyvádí. Jenom si tak hrozně potichu brečí v koutě a s nikým nechce pořádně mluvit. Ono to začíná vypadat, že asi ten její ruský miláček v něčem jel a ona mu snad pomáhala, těžko říct, zda vědomě nebo neúmyslně. Já nevím, co říct, ani co si myslet, já jsem ji doteďka měl za křehkou princezničku a najednou přijde s tím, že ji asi čeká vyšeřování, to snad prostě musí být nějaký omyl. Nejhorší je, že přestávám věřit i jí, nevím, jestli jsem paranoidní, ale za tou její krásnou tvářičkou něco divného cítím. A taky se bojím. Hrozně moc se bojím, že už to není ta bezelstná holčička, co jsem znal. A bojím se, co se dozvím.Já nevím, jak to mám říct, je to takový pocit, že někdo, o kom si myslíte, že znáte a najednou je to někdo jiný. Rodina byla moje poslední jistota, nemám poslední roky nejlepší období, ale když už se mi hroutí i tohle, tak sakra, ČEMU mám na světě věřit? Už si říkáte, že bude líp a najednou přijde něco odněkud a hlavně to, co nečekáte! A teď mám strach - ne o sebe. Co se dá v životě předvídat? A jak máte ochránit svoje blízké? Ani nevím, co čekám, že mi řeknete, tady se toho asi moc nedá, ale bojím se daších dnů.

reagovat 21.11.2007 23:39 - Oskarka

Nič sa neje také horúce, ako sa uvarí!!! Až budeš vedieť konkrétne fakty, nebude to také zlé!!! Najviac sa bojíme neznámeho, nevieme, čo čakať! Skús zo sestry vytiahnuť čo najviac informácii. ?udia sa až tak ve?mi nemenia, sestru poznáš roky, trochu jej ver.

Nakoniec sa ukáže, že možno len niečo tušila a sama sa do ničoho nezaplietla. Sama je vydesená z toho, že ju budú vyšetrovať a tak si predstavuje to najhoršie - rovnako ako Ty!

Sestra teraz potrebuje podporu, rodinu, ktorá pri nej stojí. Možno urobila niečo neuvážené, ale nemusí to byť hneď niečo hrozné!!! Často ?udia urobia aj hodne zlé veci a nie sú na to paragrafy - len rania svoju rodinu na dlhé roky. Ale úradne sú to slušní ?udia. Iní sa dostanú do maléru s políciou ani nevedia ako. Nakoniec bude len svedčiť. Nebude to také horúce!

reagovat 22.11.2007 12:48 - xyz

Tak od Oskarky je to velice rozumný názor.

reagovat 22.11.2007 13:45 - Nik

Losere, ber to jako fakt, skutečný běh života. Ten nám (každému, každičkému) přivodí několik těžkých K.O. v životě. Pokud je tvá sestra tak přitažlivá, ber to jako jistotu, že se o ní v Rusku zajímaly především (krimi)živly, co dělají porno, prodejný sex, vydírání významných osob, na které je nasadí,a pod. V těch kruzích se k vraždě nechodí daleko. Je skutečně možné, že ségra o něčem ví. Když se o to zajímají i přes hranice, tak to asi nebude žádná nicka. Mohli ji přinutit, vydírat, vyhrožovat, ale sotva bude "čistá". Promiň tyto kruté názory. Rád bych byl, kdyby jsem se mýlil a všechno bylo jinak. Pro tebe bude nejvhodnější počítat v tuto chvíli raději s těma horšíma variantama. Když to bude jinak, bude tě to o to víc těšit. Držím vám oběma palce.

reagovat 22.11.2007 19:33 - beruše

:-( tak to nevím taky, co říct... asi: blbá situace, nezávidím.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 22.11.2007 19:33 - beruše

:-( tak to nevím taky, co říct... asi: blbá situace, nezávidím.

reagovat 25.11.2007 17:10 - ...

a už něco víš?

reagovat 22.8.2009 04:46 - fader

Tak a já a celej národ se nedovíme jak chudera dopadla?

reagovat 22.8.2009 06:31 -

A to dělá šlapku nebo kšeftuje s drogama??

reagovat 22.8.2009 07:48 -

nosí tanga které nenosí opravdoví muži.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *