Moje dcera masturbuje

První příspěvky v diskuzi

reagovat 26.6.2006 12:04 - miro

Ako mám nato reagovať ked som ju pristihol ako si to roby? (dosť trápne!!!)

reagovat 26.6.2006 20:10 - Honza

miro,mluvíte doma o sexu.Moji dceři je skoro 13 let a asi před dvouma měsícema se mi stalo to samé a jen díky tomu že jsme se s dcerou o sexu bavili a ona věděla žese mě muže zeptat na všechno např.co je to orgasmus,jak se chlapi udělaj atd.otázek podobného charakteru bylo opravdu hodně a na každou jsem já i manželka beze studu odpověděli,tak jsme se jen zasmáli,později jsme to probrali.5ekli jsme jí že je to úplně normální,že to dodnes dělá i maminka i já.Ona nám řekla že to ví,mi se začervenali a pohoda.

reagovat 26.6.2006 20:39 - xxcd

Myslím si, přestože děti ještě nemám, že to Honzíku zjednodušuješ ...

reagovat 26.6.2006 20:45 -

Honza zjednodusuje asi proto,ze odmala tu dceru dobre vychovava.Pro jineho je to slozite,kdyz s detmi o "tom" mluvi vyhybave.

reagovat 26.6.2006 20:48 - Tom

No, Honzo, tak nějak nevím, co si o tvé odpovědi myslet. nevymýšlíš si trochu?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 11.7.2017 19:56 - avízo

Ty blbečku,uvědom si,že v...

"To by byla opravdu hezká logika,kdybych nejprve napsal,jak se rád bahním v pohlavních orgánech mé ženy,které ještě obsahují sperma jiných mužů a v zápětí bych to popřel."

To právě nádherně dokazuje, že jsi nejen prase, ale i schizofrenik. A mimochodem, o mých názorech víš kulové. Evidentně si mě s někým pleteš, ale to je fuk.

reagovat 11.7.2017 22:02 - Jindra

"To by byla opravdu...

Dáváš sem avízo už hóódně dlouho,a v tom je právě ten vtip.

Už jsem řekl,že promiskuitní nejsem,o čemž svědčí i fakt,že mám ve svém věku 40 plus na kontě jen 3 sexuální partnerky,ta poslední je moje manželka.Jsme si absolutně věrni,a proto nějaké tebou připisované prasečiny jsou úplně irelevantní.

Kdybych byl tím Jindrou,který se chlubil tím,že je paroháč a má promiskuitní manželku,tak bych si na tom trval,ale já jsem zcela opačného smýšlení.Copak jsis nevšiml,s jakou hrdostí to o sobě prohlašoval?Já bych na něco takového hrdý nebyl ani náhodou.

Na druhé straně,se tu pod různými nicky vyskytuje Milan Zul,který tady prezentuje své ostudné a směšné názory,které jsou snad ještě větší maras,než názory nějakého největšího proutníka.

reagovat 16.7.2017 14:17 - sexuál

Pro Milana Zula: Měl bys konečně sex zkusit. Pak bys ho už nezavrhoval. Najdi si nějakou mladou onandu neboli dívku, která masturbuje. Zasuň jí ruku pod kalhotky, nahmatej slizkou štěrbinu a strč jí do ní prst. Holka se pravděpodobně začne kroutit, vášnivě sát tvé rty a dělat "Mmmmmmm... MMMMMMM!!!" Prsty ti pak budou smrdět. Když budeš chtít, prostě jí pak svlíkni a vraž jí tvrdého čůráka do té slizké smradlavé štěrbiny. Ono se to roztáhne a pak už jen přirážej.

reagovat 16.7.2017 14:22 - sexuál

Pro Jindru: Hévldej!
Rozházej po posteli všelijaké zbytky jídla a všecky je vomrdej. Jestli to vyděsí tvou starou, vysvětli ji, že jsi mladej, hezkej a vzdělanej, tak proč bys nemoh občas dělat svinčík.

reagovat 13.8.2017 19:49 - hanibal

Vy jako podle čuchu...

Moje sousedka ma krasnou vůni kalhotek nikdy nezapomenu

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *