Moje anabáze a únavový syndrom

První příspěvky v diskuzi

reagovat 20.6.2002 22:59 - Janka

Jsem už zdeptaná tím,jak moje doktorka bagatelizuje mé potíže a posílá mě" od čerta k ďáblu".Vláčím se po doktorech už několik měsíců,všude mi napíšou diagnózu únavový syndrom,ale moje paní doktorka si umanula,že zjistí,z čeho to je.Kdyby se trochu vzdělávala,věděla by,že ve světě je to nemoc uznávaná jako kterákoli jiná,protože příznaky jsou evidentní.Už nemám sílu jí něco vysvětlovat.Mám dost velké bolesti zad ,hlavy a nohou a vláčet se pořád někde v těhle vedrech mě už nebaví.Prosím o radu,jak moji doktorku přesvědčit,že nejsem ulejvák a fňukna a napište mi (třeba mail),jak jste na tom vy ostatní,co se doktorů týká? Děkuji.

reagovat 26.6.2002 15:41 - Jirina Spurna

Mas vsechna vysetreni negativni, nebo je moznost, ze by mohlo jit o nejakou jinou poruchu? Unavovy syndrom je tusim ztotoznovam s nekterymki mene typickymi poruchumi imunity. Mozna ze Tvoje doktorka chce jen vyloucit vsechny moznosti. Ale je fakt, ze spousta lekaru unavovy syndrom jako diagnozu neuzneva. Je tezke Ti neco radit, ale pokud sve lekarce zcela neduverujes, asi bys mela vymenit lekare. Duvera k lekari je velmi podstatna vec. Pokud se rozhodnes prehlasit jinam, uved nejaky taktni duvod, nebo neuvadej zadny, neni radno doktory nejak nastvat. Doktory tezko presvedcis, ze se mylí v diagnoze nabo pristupu. Rozvaz to.

reagovat 26.6.2002 19:38 - Lenka

Ahoj, také trpím únavovým syndromem, který byl diagnostikován z krve. Prožívala jsem cca 2 roky otéž co ty. Až jeden den jsem prostě nemohla vstát z postele - já mám i jiné potíže, možná je máš i ty, ale nechce se Ti o tom pořád psát, tak jsem se naštvala a objednala jsem se u MUDr.Nouzy, který se touto diagnózou zabývá, ale je z Prahy tak nevím odkud jsi ty? Jejich ordinace je na Havelském trhu, nemusíš mít doporučení a jsou tam skvělí. Jestli budeš mít zájem napiš a já Ti pošlu telefon, nebo si je můžeš najít na www.dolios.cz, Jinak já jsem už 8 měsíc v neschopnosti, teď už je to lepší, ale před tím to byla hrůza. Teď jsem už lepší, ale progn?a není nic moc, je to prostě chronická nemoc. Zkus si najet přes centrum - zadat heslo chronický únavový a uvidíš!!! Tak ahoj Lenka

reagovat 26.6.2002 22:16 - Janka

Děkuji za rady a doporučení.U Dr. Nouzy jsem už několikrát byla a z krve mi byla také zjištěna porucha imunity,lumbální punkce má hraničící hodnoty,Emg zjištěno nervové i myelinové poškození. MR mi prý neudělají,protože je to drahé,prý stojí 40 000 Kč.Marodím už 5.měsíc a bohužel se můj stav zlepšil jen málo.Bohužel se mi také stává,že po sebemenší námaze nemohu na nohy,tedy kromě všech dalších příznaků.Bydlím na menším městě a moje doktorka prostě tuto diagnózu neuznává.Nejsem už nejmladší ale takový zlý přístup jsem nikdy u doktora nezažila.Jenže v neschopnosti přejít k jinému doktorovi nelze.Už jsem se o to pokoušela,ale sestra se mě do telefonu zeptala,kolik je mi let a jestli nejsem nemocná.Snažím se sama,jak můžu, o uzdravení.Změnila jsem jídelníček,přečetla jsem na netu všechno,co jsem našla,abych věděla s čím bojuji,ale nejvíc mě doráží moje doktorka.

reagovat 28.6.2002 11:35 - Jirina Spurna

Janko, omlouvam se, ze jsem Vam tykala, myslela jsem, ze jde o mladou divku. Pokuste se nechat doporucit na imunologii nejakym jinym doktorem, nez je Vase obvodni lekarka. Musite se pokusit ziskat dalsi posudek jineho lekare, jinak se nehnete z mista. Pokud Vas odmitne jeden lekar, zkusta jineho. V pripade krajni nouze se lze pokusit dostat doporuceni i od gynekologa ci zubniho, pokud mate jeste jine priznaky jako treba caste zanety v ustech ci gynekologicke potize. pokuste se take kontaktovat nekoho z rodiny zda by vam nemohl nejak pomoci. Buhuzel vetsinou plati, to, co jsem uvedla, temer zadneho lekare nepresvedcite, ze se myli v diagnoze ci pristupu. Jste si jista, ze v dobe nemocenske nemuzete menit lekare? Mnozi zdravotnici pacienty umislne dezinformuji. Bojujte. Drzim pesti a ozvete se. Jirina

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 13.1.2011 14:09 - Markéta

taky mám problémy asi s...

před třemi roky mi doktoři zjistily že trpím únavovým syndromem spojený bolestmi svalů a kloubů.Měla jsem špatnou imunitu,pořád jsem byla nemocná,unavená,bolesti hlavy a braly mě křeče do půlky těla.Stávalo se mi že jsem najednou upadla na schodech a nemohla chodit,musela jsem ty schody vylézt po čtyřech.V minulém roce mi moje mamka od někoho sehnala bylinky a ty mi moc pomohly.Bolesti hlavy už vůbec nemám,imunita perfektní,nejsem nemocná a křeče pominuly,jenom občas mám bolesti svalů,ale oproti tomu co jsem zkusila je to prkotina.Když budete mít zájem o co jde,tak to zjistím.

reagovat 5.12.2011 07:26 - Petra

před třemi roky mi doktoři...

prosím o informaci ohledně bylinek.Téměř dva roky trpím únavou. Mám zvětšené uzliny.Křeče v žaludku,bolesti na plících,
otékají nohy atd. Obvodní lékář udělal vyšetření a řekl, že jsem zdrává. Často se mi vrací pasový opar a ráno silou vůle stávám z postele.

reagovat 2.1.2012 14:07 - bonny and cl-------

před třemi roky mi doktoři...

Nemoci a paraziti

Z dopisu pí. Bláhové

Podezření na parazity můžete mít při těchto symptomech:1. TŘASY, TIKY, ZÁŠKUBY SVALŮ, VIBRACE, VNITŘNÍ CHVĚNÍ, NOČNÍ
ZÁŠKUBY TĚLA. Srdeční synkopy a arytmie nejsou ničím jiným než záškuby srdečního svalu.
19/27

2. ZÁVRATĚ, TOČENÍ HLAVY, ZATMĚNÍ PŘED OČIMA S POCITEM NA OMDLENÍ.
Parazita najdeme vtělei tehdy, kdyžse tyto potíže objevujíjen zřídka, nebo se objevovaly v minulosti.

3. DEPRESE, ÚZKOSTI, POCITY TÍSNĚ, NEVYSVĚTLITELNÁ PANIKA, STRACH ZE SMRTI, MYŠLENKY NA SMRT.
Jedna klientka to popsala slovy: „Nic se neděje, všechno je v pořádku, ale já přesto trpím úzkostí a panikařím. Asi budu hysterická.“ Dvacetiletý klient: „Nevím, co se to se mnou děje, jestli snad neumírám“.
Další klientka: „Mám perfektní rodinu a všechno je v pohodě, jen já tu pohodu kazím! Neumím si ji užít a nevím proč! Pořád si dělám starosti, že se stane něco strašného.“ To se týká i velmi mladých lidí.

4. PORUCHY VIDĚNÍ: DVOJITÉ A ROZMAZANÉ VIDĚNÍ, ZAMLŽENÉ VIDĚNÍ ‐ JEDEN Z PRVNÍCH PŘÍZNAKŮ ROZTROUŠENÉ SKLERÓZY. POCIT CIZÍHO TĚLÍSKA V OKU. TEČKY A ŠMOUHY, KTERÉ PŘIBÝVAJÍ.
Proti bílému pozadí můžete možná vidět okrouhlé pravidelné skvrnky, tmavé se světlým středem, jakoby pospojované řetízkem. To mi popisovalo alespoň šest lidí. Je známa oční forma larvální toxokarózy, ale v oku najdete všechno možné. Mohou tu žít larvy všech druhů parazitů, všechny bakterie a viry, které je možno nalézt jinde v těle. Co si máme myslet o pravidelných útvarech, připomínajících žabí vajíčka? Znamená to, že do oka doputují dospělci a kladou tu vajíčka? Očař nic nenajde. Očařce jedné mé klientky jsem poslala článek o larvální toxokaróze od MUDr. Mikuleckého. Řekla, že o tom v životě neslyšela.
Kauza: Asi šedesátileté ženě, která ztrácela zrak, jsem vytestovala voku Hymenolepis nana, echinoccoccus a toxoplasmózu. Začaly jsme oko čistit našimi dreny, prozatím bez antihelmintik z obavy před rozsevem parazit. nákazy. Po měsíci kapání echinokok zmizel a tasemnička se odstěhovala do mozku. Nicméně paní na kontrole u očaře přečetla o dva řádky víc, než obvykle, přestože předtím se zrak stále jen horšil. Zeptala se očaře, zda je možné, aby měla v oku parazity. Řekl, že to je možné jen v Africe. Neučili se o toxokaře ?
Kauza: přivedli mi pětiletou holčičku, která začala šilhat, nikdo neví proč. Narodila se zdravá. V době, kdy mi ji přivedli, ji zrovna dětská lékařka zbavovala nákazy roupy. Děti se na pískovišti často nakazí škrkavkami. Děvčátko mělo škrkavkudětskou na okulomotorickém nervu. Babička, která dítě přivedla, nechápala, co jí vysvětluji a dítě jsem už neviděla.
Jedné z klientek, co vidí vajíčka ve svém oku, jsem našla 7 druhů parazitů. 17 let se snaží marně přesvědčit lékaře, že parazity má, aby jí pomohli. Ona o nich ví. Někdy se jí pod rukou břicho vlní a samovolně pohybuje. Se seznamem parazitů, které jsme našly, šla znovu k lékaři. Nenašel se ani jediný.
20/27
Jiná klientka mi děkovala, že konečně pochopila, co se s ní dělo v dětství: viděla pohybující se útvary ve svém oku a bála se to někomu říci, aby si o ní nemysleli, že je blázen.
Kolegyně D. našla toxokaru voku dospělé ženy, která začala nedávno bezdůvodně šilhat. Alespoň očaři by měli být proškoleni.

5. ARYTMIE, TACHYKARDIE, SYNKOPA ‐ VYNECHÁNÍ TEPU, BUŠENÍ SRDCE, VYSOKÝ TLAK.
Škrkavky, háďátka a motolice jsou nejčastějšími pachateli. Srdcaři mívají úzkosti.

6. AUTOIMUNITA.
Paraziti navozují autoimunitní procesy ve tkáni, ve které se vyskytují. U jakéhokoliv autoimunitního onemocnění se teď už přednostně dívám po parazitech. Nikdy nejsem zklamaná.

7. ASTMA.
Larvy při migraci málokdy vynechají plíce. Pokud čtete pozorně, neexistuje parazit, který by je minul. Plíce jsou vděčným námětem k detoxikaci, protože se daří odstraňovat letité „neléčitelné“ potíže. Plíce sice také často čistíme nadvakrát, ale úleva bývá už po prvním kole. Složitá vysvětlení, která občas čtu, že astma souvisí s karmou, nervy, nebo psychikou, mi dnes připadají legrační. U těžkých astmatiků je standardní zátěží Echinococcus multilocularis ‐ měchožil větvený. Viděla jsem na internetu rentgenový snímek plic ukrajinského chlapce, trpícího silným kašlem. Na snímku byly vidět bělavé okrouhlé flíčky. Lékař to bravurně vyhodnotil jako nákazu echinokokem. Cysty odebíral chirurgicky. V plicích astmatiků, abych byla přesná, ale také kromě parazitů nacházím vrozené Mycobacterium tuberculosis, Bordetellu pertussis , borrelii a další bakterie a viry.

8. RAKOVINA.
Dá se vyměřit souvislost mezi parazity a nádorovým onemocněním. MUDr. H. Clarková i američtí lékaři kladou rovnítko mezi rakovinu a metabolity parazitů. Je to logické, parazit svými toxiny i mechanickým působením natolik poškodí tkáň, že ta se pak už neubrání onkologickým změnám. Možná změním názor, zatím vidím souvislost jen nepřímou. Snad je možné, že cysty tasemnic, především echinokoka, mohou být omylem považovány za nádor. V ojedinělých případech může echinokok dosáhnout i větších rozměrů. Klient‐veterinář mi vyprávěl historku zUkrajiny: „těhotná“ žena neporodila ani devátý, ani desátý měsíc. Jedenáctý měsíc jí vytáhli z břišní dutiny několikakilogramovou cystu Echinokoka granulosus. Lékaři našich východních sousedů s echinokokem běžně počítají. Veterinář mi řekl, že se má za to, že echinokok potřebuje ke svému vývoji vyšší průměrné teploty a je to nákaza jižních krajů (Mluvil o psech). Já to ale nechápu: je to parazit a přechází z hostitele do hostitele, kde má vždy zajištěnu jeho tělesnou teplotu.
21/27

9. ŠTÍTNÁ ŽLÁZA.
Pokud sledujeme, kudy se larvy všech parazitů ubírají, je to hrtan a hltan. Snadno se zachytí na této překážce a už se tam zabydlí. Rozběhne se tu autoimunitní proces. Typické pro roztroušenou sklerózu.

10. KUŽE ‐ BOULIČKY POD KUŽÍ.
Mohou být způsobeny:háďátky střevními, tasemnicemi velkými i malými, svalovcem stočeným, měchožilem zhoubným, psí nebo kočičí škrkavkou a roupy. Cysty parazitů jsou chráněny vícevrstevnými obaly a jsou velmi odolné. Citrónovitá pouzdra svalovců zvápenatí a jsou pak prakticky nezničitelná. Živá larva tu přežije až 30 let. I když se považuje nákaza svalovcem pomalu za smrtelné onemocnění, někteří autoři se domnívají, že pokud je počet larev v těle nízký, pacient může být i bezpříznakový (RNDr. Klimeš). Bouličky pod kůžíi jinde vtěle mohou tvořit i filárie.

11. ATOPICKÝ EKZÉM
Jsem šťastná, že už jsem přišla na kloub hlavní příčině atopického ekzému. Odstraňování virů, bakterií, plísní a neživých zátěží nevedlo k cíli. Zlepšení byla tak mírná, že nestála za řeč, nebo byla přechodná.
Kauza: mladá asi třicetiletá žena, od dětství ekzém. V mládí šilhala, pak se to samo upravilo. Dříve bývaly závratě, dnes vzácně. Ekzém zvládán přísným stravovacím režimem. Bušení srdce. Úzkosti. Nepřiměřená chuť k jídlu. Návaly a pocení. Paraziti ve všech orgánech, Ascaria, měchovci, háďátka, toxokara, roupi a tenkohlavec. Při testování jsem hledala souvislost mezi pojmem „atopický ekzém“ a parazity. Souvislost vyšla ke všem parazitům kromě roupa. Lék VERMOX používám při testování pro kontrolu. Reakce na něj byla silná a pozitivní. Od té doby se u všech ekzémů už rovnou soustředím na parazity. Z celé škály virů, bakterií a parazitů, které naměřím v celém těle, paraziti vyjdou k pojmu „ekzém“ VŽDY a mají také pokaždé početní převahu nad viry a bakteriemi. Hledám především škrkavky a háďátka.

12. KLOUBYaPÁTEŘ.
Jen zopakuji: parazité mohou být v kloubech, ale i kolem nich v kloubních váčcích, ale také i v kostní dřeni a v páteřním kanále. Toxiny parazitů zvyšují revmatoidní faktor. Ten, kdo má souběžně s revmatickou artritidou i potíže psychické (deprese), ten sleduje „přelévání“ problémů z hlavy do kloubů a opačně zhruba ve tři‐ až čtyřtýdenních intervalech. Může to mít souvislost s několikatýdenním parazitárním cyklem.
22/27

13. ÚNAVOVÝ SYNDROM.
Tady si nedělám ambice, že by parazitární toxin byl jediným spouštěčem tohoto složitého syndromu. Ale parazitárnítoxin určitěneblahým dílem přispívákdané diagnóze.

14. MIGRÉNA.
Totéž, parazit je jen dalším kamínkem do mozaiky možných příčin. Migréna se spouští vždy, když se dá larva do pohybu. Tehdy máme také zvýšené bílé krvinky a zvýšenou teplotu. Proto mohu navázat další záhadnou diagnózou:

15. SUBFEBRILIE.
Kolísavá nebo stálá zvýšená teplota bez zjevné příčiny. Neúměrné pocení. Tito lidé mají více druhů parazitů, a ve větším množství. Teploty se zvedají vždy, když larvy migrují (MUDr. RNDr. F. Stejskal)

16. NESPAVOST.
Pomineme‐li sociální a psychické faktory, paraziti přispívají k nočnímu neklidu, protože jsou aktivnější v noci. V případě roupů o jejich podílu na nespavosti nikdo nepochybuje. O parazitech se dále se dočtete, že jsou aktivnější za úplňku, kdy je většina lidí citlivější k vnějším vlivům. Také kolem úplňku býváme nafouklí po jídle více než za novu. Nedivila bych se, kdyby byli v průběhu roku aktivnější na podzim a přispívali k depresím.

17. ALERGIE.
Nekonečné rýmy, vodnaté nebo hlenové, mohou být způsobeny neustálým bojem našeho imunitního systému s larvami i dospělci parazitů ve vedlejších nosních i čelních dutinách. Paraziti vyhledávají duté orgány a místa, která nejsou příliš promývána neustálým tokem krve nebo lymfy. V dutinách mají ideální podmínky. Z dutin už je jen skok do oka, slzný kanálek je autostráda. Nejčastěji tu nacházím drobounká háďátka, ale i larvy škrkavek, měchovců a motolic. Toxin háďátek svědí nejen na kůži, ale i v oku a v nosní sliznici. Vdechování pylových zrn mnoha bylin, které jsou jinak třeba léčivé, vyrušuje parazity z klidu, nutí je se pohybovat, hledat klidnější útočiště, nebo naopak je stimuluje k páření. Potravinová alergie se dá vysvětlit ještě snadněji: určitý druh potraviny parazitům „chutná“. Začínám sestavovat tabulku, kteří parazité vyžadují jaké potraviny. Například slinivková motolice si pochutná na cukru, medu, čokoládě, máku, rýži, pšenici, ale maso, sýry a vejce jí nejedou. Motolice jaterní a žlučová zase preferuje maso, sladkým a chlebem ji neuctíte. Jednostrannou dietou, dlouhodobým odepřením pochoutek našim
23/27
podnájemníkům bychom zřejmě dosáhli jejich vyhubení přirozeným, ekologickým způsobem, potíž je však v tom, že máme každý několik druhů parazitů a nemohli bychom tedy jíst nic. Proto zřejmě zabírá Breussova dieta. Lidé při déletrvajících hladovkách uvádějí pocit projasnění v mozku, kam se už nedostanou parazitární toxiny. Ke zkoumání této souvislosti mne přiměla klientka, která mi popisovala, že čas od času má neudržitelné nutkání splácat všechno možné a střídat slané, sladké a kyselé chutě, nezřízeně se přejí a pak je na nějakou dobu klid. Klientka má oblé i ploché parazity.

18. SJÖGRENUV SYNDROM.
Jedná se o vysychání slinných žláz. Syndrom je považován za AUTOIMUNITNÍ onemocnění. Dává se do souvislosti s EBV. Tato teorie se zdála být logická, protože EBV se množí ve slinných žlázách, spouští autoimunitní pochody a je tak častý, že se většinou u těchto lidí najde. Jaké bylo ale mé překvapení, když jsem našla u dvou klientů ve slinných žlázách pouze háďátka, po EBV ani památky.

19. TINITUS.
Když zjišťuji příčinu tinitu nebo nahluchlosti u svých klientů, pracně měřím veškeré zátěže zvlášť na středním i vnitřním uchu a na ušních nervech. Tyto zátěže pak testuji k pojmu „tinitus“ a ty, co se opakují na více místech nebo vyjdou k tinitu, považuji za prioritní. S železnou pravidelností má početní převahu parazitární zátěž nad virovou a bakteriální. Čím vážnější případ, tím vážnější parazit, od motolic přes Hymenolepis k Echinococcus. Mám i klienta, kterému k pojmu „tinitus“ z celé sbírky vyšli POUZE parazité, žádný virus a bakterie. Přesto z virů a bakterií je častý Haemophillus (dětské opakované záněty ucha), virus parotitidy (častý!), Borrelie, Streptococcus pyogenes, Helicobacter, EBV, CMV a další.
Antihelmintika kombinujeme s našimi preparáty. Od DRENU nemůžeme očekávat, že parazita v orgánu zabije, ale vibrace léku natolik znepříjemní parazitovi pobyt, že ten se hledí vystěhovat. A pokud se stáhne do nižších pater, tam máme možnost ho zlikvidovat chemií.
Samostatná antihelmintika zas vyčistí JEN zažívací soustavu. Spokojíme‐li se s prvotními úspěchy, potíže se časem vrací, protože larvy, které jsou momentálně „na cestách“ po těle, jednou opět doputují do tenkého střeva, dorostou a začnou se množit. Proto je nutné protiparazitární kůru OPAKOVAT. Lékaři, kteří nemají zkušenosti s parazity, a těch je většina, se domnívají, že stačí snad jen několik tablet, a úzkostlivě šetří s předpisováním léku za 40 Kč. Svému pacientovi pak uleví jen na několik dnů až týdnů a nevyženou mu ani roupy. A naopak, naše preparáty bez antihelmintik tyto nemoci sice jednoznačně zlepšují, ale velmi, velmi pomalu a léčba má svůj strop.
24/27

JAKÉ LÉKY JSOU U NÁS K DISPOZICI:
Není to žádná sláva. Celé dva. Zrušili i Pyrvinium v sirupové formě. Zabíral sice jen na roupy, ale i to pro mnoho lidí bylo požehnáním, stačilo zaběhnout do lékárny.
Benzomidazolové přípravky fungují jen na oblé červy:
• VERMOX: na bázi mebendazolu, určen pro léčbu enterobiózy, askariózy, ankylostomózy, trichuriózy, strongyloidózy, larvální toxokarózy, trichinelózy
• ZENTEL: na bázi albendazolu, je indikován na široké spektrum parazitů, na ploché červy někdy zabere, jedná‐li se o slabou nákazu, při silných nákazách je nespolehlivý. Zentel se lépe vstřebává a má vyšší účinnost, užívá‐li se spolu s tučným jídlem.
Dávkování:
se liší podle druhu parazita. Především u enterobióz, askarióz, trichurióz a strongyloidóz je nutno přeléčit za 2 až 3 týdny. Také počítejte s tím, že po první dávce antihelmintik a někdy už jen po bylinné protiparazitární kůře se objeví nové druhy parazitů, které Váš terapeut „neviděl“ napoprvé. Většinou se jedná o zacystované, hodně staré, nebo dokonce vrozenénákazy, kteréneochotněpod palbou chemie začnou hledat bezpečnější úkryt a vylezou. Je to další důvod, proč je nutno kůru opakovat, a to často ne jednou. Třetí důvod je, že LARVY NEJSOU NA ANTIHELMINTIKA CITLIVÉ!
Jaké můžete očekávat reakce:
• Masivní odchod stolice v prvních dnech ‐ odchází mrtvá těla dospělých parazitů. V této době také máte šanci něco objevit.
• Plícaři: Kašel, dušnost, bolest na hrudi, teploty se zduřením krčních mandlí, rýmou. Méně často svědivá vyrážka, bolest hlavy.
• Většina lidí však antihelmintika snáší dobře, silné reakce mají jen lidé s mnohočetnými infekcemi. Překonají‐li první nepříjemné dny, nastává značná úleva a někdy se dějí doslova zázraky.
TEORII MOHU PODEPŘÍT PŘÍKLADY Z PRAXE:
• klientka makrobiotička chtěla vyzkoušet jen kombinaci úpravy stravy a antihelmintik. Makrobiotika obsahuje i protiparazitárnípostupy. Zkoušela to tři měsíce, její potíže se srdcem a třasy ruky se zlepšily jen na pár dní při braní léků. Kontroly ukázaly snad jen mírný úbytek toxocary. Paraziti se stihli domnožit. Máme
25/27
tím ale doloženo, že úpravou stravy se parazit vyhnat nedá. Cokoliv je totiž jedlé pro nás, je jedlé i pro něj.
• mladá žena s epilepsií, po vybrání prvních dávek našich preparátů na nervy s Vermoxem se její záchvaty zredukovaly.
• mladý muž s třasem ruky a abnormálním pocením se dnes již nepotí a z trvalých třasů jsou jen mírné občasné záškuby ‐ ještě pokračujeme. Od 31.1.2008 jsme bez třasů a pocení, ale to proto, že jsme zařadili i zapping vybraných frekvencí.
• Asi sedmdesátiletá žena se všemi běžnými parazity i měchožilem po dvou baleních Vermoxu a našich preparátech na játra řekla, že žádné léčení za celý její život jí tak nepomohlo a že má pocit, že omládla. Po letech zmizelo pálení v ústech (háďátka v dásních).
• Šedesátiletá astmatička místo plícervoucích záchvatů teď jen občas zakašle. • Letité zácpy nebo naopak průjmy se upravují, mizí bolesti břicha. • Bulimička zvrací ne denně, ale občas. Lépe spí.
• Starší žena, čtyřleté běhání po ortopedech, ostré bolesti v kyčli. Měchožil přímo v kloubu, ale také v kostech a zažívání. V kloubních váčcích vytestována Ascaria a měchožil. Po vyšších dávkách Vermoxu a našich drenech na kosti a játra bolest ustoupila, je již jen snesitelná. Po schodech už může vystupovat oběma nohama. Během kůry cítila pod dlaní vlnivý pohyb od kloubu po stehně směrem dolů. Při kontrole se škrkavka v kloubním váčku už nenašla. Pokračujeme čištěním vlastního kloubu, věřím, že potíže zmizí docela.
• Deprese mizí během podávání Vermoxu, ale vrací se po jejich využívání, protože tu bývá větší počet parazitů a za jednu dávku léků nejsou zničeni, domnoží se. Když je po čase znovu nasazen Vermox, dobrá nálada se vrací jako mávnutím proutku.
• Pomocí našeho počítačového programu se dá vytestovat, že antidepresiva jsou vlastně protiparazitární léky. Je to tak těžký kalibr chemie, že to zničí i hlísty, a lidem se ulevuje.
• Únava je snesitelnější, hlavně ženy hlásí, že teď zvládnou mnohem více práce.
• Mé letité bolesti v pravém podžebří, se kterými si lékaři nevěděli rady, zmizely. Jednu dobu jsem měla takové bolesti, že jsem byla přesvědčená, že je to zánět žlučníku, nebo slepák. Ani v na pohotovosti v brněnské úrazovce nic nenašli. Dnes vím, že to byla toxocara v apendixu a motolice ve žlučovodech. Bolesti už nemám.
• Srdcaři s arytmií, bušením srdce a tachykardií se zlepšují, nebo jejich potíže mizí. Srdce bývá obsazeno škrkavkami, toxokarou , motolicemi, háďátky a larvami dalších parazitů, nemluvě o bakteriích a virech... Proto je nutno často věnovat srdíčku delší čas, protože při první kůře málokdy zmizí všichni trapiči.
• Záněty prostaty, močového měchýře a ženské výtoky se mírní nebo mizí.
• Čistí se pleť, atopický ekzém a akné slábne. Kůže přestává svědit.
• Asi padesátiletá žena, požadavek zbavit ji ekzému na ruce a nadváhy. Tato klientka chová doma dva psy a dvě kočky. S nadváhou jsme se potýkaly s nepatrnými výsledky už pár měsíců. Když ale dostala Vermox, volala už za 14 dní, že ekzém
26/27

zmizel a že zhubla 6 kg, aniž by držela dietu. Když jsem ji navštívila, nemohla jsem ji poznat. Pohubla i v obličeji (vzpomínáte si na škrkavkový otok obličeje?). Tak rychlý úbytek váhy si vysvětluji jedině tak, že musela mít v těle několik kg parazitů plus odvodnění břišní dutiny...
Kamarádka s dvouletými bolestmi v jaterní krajině, velmi nedůvěřivá k detoxikaci. Nakonec ji bolesti donutily to zkusit. Jaternípreparáty jsme zkombinovaly s Vermoxem a já jsem od toho raději nic neočekávala. Počítala jsem s tím, že po měsíci kamarádka skončí. Za TŘI dny mi volala, že ve stolici vidí červíky a bolesti jsou pryč. Nadšeně se sleduje dál a ještě občas něco zahlédne.
Mým cílem je rozšířit znalosti o této problematice mezi laickou a odbornou veřejnost.
Nepomůže, když jen pár detoxikačních poradců bude vědět, co dělat. Potřebujeme také spolupracovat s lékaři. Lépe vybavit laboratoře. Vyškolit schopné parazitology. Vyvinout šetrné a účinné léky se širším spektrem působení, nebo alespoň znovu zavést ty, které se zrušily. Pro medicínu tento problém prostě neexistuje. Lékaři by měli ztratit ostych z testů na parazity a předepisování antihelmintik. Kdo zlékařů se chce proslavit jako zázračný, deparazitujte své pacienty a úspěch Vás nemine. My pacienti můžeme pomoci svým lékařům tak, že v případě podezření na parazity budeme sledovat svou stolici. Zvláště když jsme vážně nemocní, tato nepříjemná procedura se vyplatí. Získáme důkaz, důvěru a pozornost svého lékaře a léčení se pak bude ubírat správným směrem. Vyhneme se nespolehlivým testům.
Existují i bylinné protiparazitární kůry, jak od našich léčitelů, tak kůra Dr. Huldy Clarkové, která se dá najít na internetu. Sestává z bylin „za hubičku“: mletý hřebíček, mletý pelyněk a tinktura z oplodí ořešáku černého. Slušné výsledky má i protiparazitární preparát od Borise Tichanovského. „Očišťující“ stojí cca 140,‐ Kč a je možno si ho objednat na adrese www.epam.cz, nebo na telefonu 602 141 628. Dále je možno využít přístroje Zapper, který na základě určité předem navolené frekvence elektrickými výboji zabíjí nebo ochromuje parazity. Na netu je celá škála Zapperů od levných po luxusní a drahé. Laborujte, přátelé, zajímavé výsledky mi pošlete.
S přáním pevného zdraví zdraví
Ing. Hana Bláhová 603 209 866 E‐mail: blahova.ha@seznam.cz
Vyhledávání

Kontakt

Ivana Kuchaříková


Komenského 40
VLAŠIM

Sokolská 346
ČECHTICE

Tel. 775 23 03 79

halo.i@post.cz
Nový katalog
Zajímavé stránky
www.prirodnileciva.cz, www.bily-drak.cz www.zmenyklimatu.estranky.cz. www.portalvlasim.cz

Více zde: http://ireiki.webnode.cz/zdravi/nemoci-a-paraziti/
Vytvořte si vlastní stránky zdarma: http://www.webnode.cz

reagovat 6.9.2012 10:24 - Alena

Zdravím všechny a dík za...

Sonjo, můžu se zeptat, co s tebou dělali, když zjistili kolísavou fci štítné žlázy? Já jsem byla na krvi v červenci, to mi zjistili hyperfunkci. V srpnu mě ale při odběrech krve zjistili hypofunkci. Na další krev se mám objednat až v prosinci, do té doby se bude jen čekat a pak se uvidí, kam se to vyvine. Nevíš, jde spíše o výjimku, že fce takto kolísá nebo ne? Ani nevím, jak mám jíst, abych příliš nepřibrala. Moc děkuji za odpověd! :)

reagovat 2.10.2015 13:50 - Eva

před třemi roky mi doktoři...

Měla bych zájem, co to bylo za bylinky. Díky,

Eva

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *