Co mohou způsobit nedostatky minerálů - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 26.4.2002 11:00 - Aja.Procházková

Co může způsobit nedostatek minerálů ví každý slušně vzdělaný léčitel. Bohužel většina tzv. Doktorů s příslušným vzděláním o tom nemá ani ponětí. Co dodat. Dobře jim tak.

reagovat 26.10.2008 11:26 - Zuzka Novotná

Vyvážený obsah minerálů obsahuje přírodní superfoods(obsah probiotik, posilujících bylin, kombinace zelených potravin(chlorela, mladý ječmen, mladá pšenice...). Více se dozvíte na http://www.greenfoods.cz/

Zrovínka tam probíhá soutěž, tak si můžete o potravinové doplňky zasoutěžit a případně je vyhrát.

http://www.greenfoods.cz/akce-a-souteze/

reagovat 26.10.2008 12:22 - Majka

Vazena pi.NOVOTNA. Jo,jo,reklama dobrá! Pripravky DRAHE a NIC MOC!!!! Davam 1krat rocne koloidni mineraly,a uplne to staci. Rozdil? Usetrim par tisic kc!!!!

reagovat 26.10.2008 12:56 - Majka

Tak jsem si prosla par podobnych diskuzi! Aa pi Novotna tam vystupuje jako MIRKA, TOMINKA, JULINKA..ATD. Nas povazuje za blbce!! MA OTAZKA ZNI: PROOOOOČ????

reagovat 26.10.2008 12:56 - Majka

Tak jsem si prosla par podobnych diskuzi! Aa pi Novotna tam vystupuje jako MIRKA, TOMINKA, JULINKA..ATD. Nas povazuje za blbce!! MA OTAZKA ZNI: PROOOOOČ????

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 23.8.2009 21:27 - Honzo,

běž se svou reklamou na aloe gel do řiti.

reagovat 23.8.2009 21:45 -

Nech se pozinkovat, hňupe.

reagovat 23.8.2009 22:27 - ForBio

Také patříte k lidem, kteří začínají "řešit" svůj zdravotní stav až ve chvíli, kdy se projeví příznaky onemocnění? Také přehlížíte rodinnou anamnézu, tzn. vrozené dispozice a "čekáte" až na období, kdy se "něco" objeví? V takové situaci je základním předpokladem úspěšné léčby, ale také prevence, včasná a co nejpřesnější diagnóza.

Je mnoho způsobů, jak najít řešení a pomoc. Jedním z nejefektivnějších je využítí nabídky Studia ForBio, nově zřízeného pracoviště v Plzni s možností špičkové diagnostiky přístrojem METATRON 4025GR Hunter. Tato NLS diagnostika nabízí velmi přesnou metodou komplexní vyšetření Vašeho organismu s vysokou mírou přesnosti. Je to jediná NLS diagnostika s certifikací pro lékařské účely. Metoda je schopna odhalit i nádorová onemocnění v jejich raném stadiu, stejně jako odhalit skrytá stadia různých onemocnění ještě před projevem jejich vnějších příznaků. Tímto neinvazivním a pro člověka bezpečným vyšetřením zjistíte, jaký je skutečný stav Vašeho organismu a účinným způsobem předejdete onemocnění a zdravotním komplikacím. V převážné většině to má zásadní význam pro rychlou prognózu a následnou volbu léčby. Můžete tak rychle a efektivně provést zásadní rozhodnutí směřující k Vašemu zdraví a dobré kondici. Více na www.forbio.cz

reagovat 24.8.2009 07:32 -

Nedostatek minerálů, je příčinou mnoha nemocí. To samé platí i o vitamínech. Dochází k oslabní imunity. 95% nemocí vzniká právě důsledkem oslabení imunity, pouze 5% nemocí je dědičného původu. Přeji všem pevné zdraví.

reagovat 25.8.2009 07:52 -

Je známo, že současná strava obsahuje málo vitamínů a minerálů. Jejich nedostatek zbůsobuje demenci, což můžeme stále častěji pozorovat u našich politiků.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *