MODERNÍ ZPŮSOBY KOMUNIKACE - Klady/Zápory

První příspěvky v diskuzi

reagovat 19.1.2007 23:42 - xxcd

Hezkou chvíli dámy a pánové,
Tak co !? Co Vy na dnešní možnosti a způsoby komunikace !? Má to určitě mnoho výhod, ale nevymizí tak například pevné slovo, dochvilnost, zodpovědnost kdy se lidé dohodli třeba na schůzce 3 dny předem a pak vážně museli přijít a nezrušit ji třeba SMSkou na poslední chvíli !? Zajímají mě vaše názory, které se týkají typu komunikace mezi lidmi, jejich všemožných podob atd. Od emailů, komunikačních aplikací, přes SMS, klasické dopisování až k video-přenosům atp. Co Vy na to !? ... Klidně se rozepište, co Vás napadne, vyzvedněte nevýhody, výhody, vliv na chování lidí a třeba i budoucnost, jak myslíte, že se bude vyvíjet ... Děkuji za příspěvky a přeji fajn diskusi ...

reagovat 20.1.2007 16:53 - Kamélie

.....další zapeklitá za zapeklitých otázek Jakuba...:))....Pandémie 3tisíciletí,jakožto člověk zasažený touto epidemií,budu oponovat lidem,kteří mají názor,že se s rozvojem ubíjí komunikace v tváří v tvář...,pro příklad..,třeba zde...,kdyby nebylo internetu,s kolikati všemi zde,bychom se setkalii v tváří v tvář..??Promiňtě,že použiji slovo,žádným.

Samozřejmě,bylo by nejlepší,kdyby domněla komunikace se promítla do běžné...,všichni bychom byli spokojeni..

Vždy máme na výběr..,jakým způsobem chceme komunikovat...,kdy moderně.,kdy v tváří v tvář..,kdy nechceme komunikovat

Není to paráda,když je Vaše "láska" na cestách a můžete ho,jí kdykoli slyšet..???

Neexistuje mustr,dle kterého se musíme řídit,kdy,kde,jakou,proč..atd...komunikacu použít.!! Zaplať pánbů,že máme právo volby se "zatím" svobodně rozhodnout!!!

To platí i v životě....Alena

reagovat 20.1.2007 17:15 - Jakub

Souhlasím, ale například na VŠ už převážně vymizela komunikace mezi profesorem a studentem :-) Nestěžuji si, jen tím chci říci, že méně problémů člověk řeší osobně, tudíž třeba při problému místo osobního kontaktu použiji mail. Je to skvělé, ale kde se ztratilo třeba to, že člověk by šel v případě takového problému za někým osobně, vystrojil se, uměl (snažil se) jednat, rozmýšlel každé slovo atd. !? Dle mě se potom člověk vážně může umět vyjadřovat skvěle písemně, ale při osobním kontaktu se neumí dívat do očí ... Jen takový další postřeh ...

reagovat 20.1.2007 17:49 - Kamélie

Taky souhlasím...,nechceme,neumíme se problému postavit v "tváří v tvář"..dáváme přednost jednodušší cestě,která je jen jednoduchá na první pohled a hhned nám to vyřeší danou situaci,ovšem daný problém nevyřeší...je to jak strom,pokud se vyrve s kořeny-nemůže růst dál.pokud kořeny zůstanou,prohlubují se..

reagovat 20.1.2007 18:22 - Kamélie

S Tebou se Jakubbe taky dnes rozloučím,příjemný zbytek dnešního večera...,jdu se sportovně a společensky znemožnit...Bowling.:)

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 20.1.2007 18:22 - Kamélie

S Tebou se Jakubbe taky dnes rozloučím,příjemný zbytek dnešního večera...,jdu se sportovně a společensky znemožnit...Bowling.:)

reagovat 20.1.2007 18:41 - Jakub

Měj se krásně Kamélie !!! Raději se zmož, než znemožni !!! :-))

reagovat 22.1.2007 01:25 - dan

ja jsem zvedavy,jak se to bude dal vyvijet. Je pravda, ze driv bez takovych technickych vymozenosti prece jen vic lidi umelo jednat mezi ctyrma ocima.

reagovat 22.1.2007 10:24 - Honza

Kdyby nebyla taková moderní komunikace, tak ani tady nebudeme :-)

No a umí si to někdo vůbec představit ... žít najednou bez mobilů, počítačů, internetu a televize .. Já tedy už né :)

reagovat 9.12.2007 02:49 -

Narazil jsem na perfektní možnost komunikace ze školy, nebo práce, pokud máte zakázané jakékoliv zásahy do počítače. Na www.meebo.cz si můžete popovídat s každým odkudkoliv !!!

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *