Moderní účes

První příspěvky v diskuzi

reagovat 10.10.2004 11:15 - Romi

Chtěla bych se dát ostříhat a tak mě zajímá, jaké jsou ted IN účesy?

reagovat 11.10.2004 15:30 - Zd.

Vřele Ti doporučuji rubriku "Líbí se mužům dlouhé vlasy". Ale pozor na místního ujetého znalce ženské krásy, Pedra, který z tebe udělá toho největšího debila, protože se chceš nechat ostříhat.

reagovat 14.1.2005 22:34 - Denisa

Ahojky,jsem kosmetička a stylistka.Sama mám ráda radikální změny.Měla jsem už celé řady účesu a barev a vždy mi změna velmi zvedla sebevědomí.Zrovna ted jsou v modě vlasy prodloužené, ale já bych osobně doporučila dát spíše fantazii do barev.Právě ted jsou v modě teplé barvy a různé druhy melíru.Nevím jestli máš vlasy krátké nebo dlouhé ale s vhodnýma barvičkama a odstínama se dají dělat divy.Je třeba zvolit správnou kombinaci /blond-černá,černá-červená-fialová/.Nevhodná a zcela neslušící je třeba blond a červená-výsledek je po pár vymití odpuzující oranžová.Co se týče střihu,vrací se do mody vlasy tupě sestříhané do rovné délky a krátká ofina/doporučuje se lidem v oválným či srdíčkovým tvarem tváře a méně vystouplých licních kostí/Pokud by jsi chtěla radikálně změnit účet, pokusit se být IN a výstření napiš mi na můj mail deniska.slunicko"email.cz a uděláme z tebe hvězdu.Jsme modelingová firma.Do toho a hodně štěstí.

reagovat 18.1.2005 16:33 - Martinka

Mam zrovna stejný problém!!Dnes večer jdu ke kadeřici a celý týden přemýšlím co si vybrat za účes.Jsem blondýna a mam tmavě hnědě podbarveny vlasy,už to má každá blondýnka,tak chci změnu ale chci si zachovat blond vlasy.....

reagovat 19.1.2005 22:30 - lucik

Ahojki holky, zrovna zitra jdu ke kadernici a taky jeste poradne nevim jak se ostrihat...Myslim ale, ze ted jsou docela moderni ofinky tak to mozna zkusim!!!mejte se a hodne stesti s vybiranim ucesu:-)

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 14.5.2007 19:34 - Anetka

Zítra jdu také ke kadeřnici a mám velkého dylana.Vlasy se mi hodně vlní a už cca 7 let mám stále stejný sestřih.Takže si zítra nechám poradit od kadeřnice a budu doufat ze ze mne nebude kudrnatá ovečka.Přemýšlím i o barvení, ale mám velmi suché vlasy a tudíž i poškozené tak to asi nebudu moc hrotit.

reagovat 13.6.2008 17:33 - simi

AHOJ, PRÁVĚ LETÍ JAK UŽ JSTE SI ASI VŠIMLI MIKÁDA A TO ASYMETRICKYCH TVARU VELICE SLUŠIVA JE AJI ZADNÍ PODKOVA KTERA SE ALE SPÍŠ HODI K PODLOUHLÉMU OBLIČEJI A OPTICKY HO ZHRUBŠUJE ...:-)))

reagovat 24.4.2018 21:08 - Vanynka

moderní je dnes účes z clip inů. Nasadí se pásy vlasů a může se vyrazit. Daj se pak jednoduše sundat. Ja je koupila na clipinhair.cz

reagovat 24.4.2018 21:12 - :-)

moderní je dnes účes z...

To musí být kráááása. Akorát, že to není moderní.

reagovat 25.4.2018 14:09 - Bububu

Hlavně holky by jste se měli občas také vidět ze zadu jaký jste strašidla.Ze předu se vidíte v zrcadle ale jak vypadáte ze zadu už vás nezajímá. Občas máte ten kedluben velice podobný ošoupané záchodové štětce!

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *