modelace nehtů

První příspěvky v diskuzi

reagovat 17.12.2003 10:29 - Annie

Můžete mi někdo říct, jaké máte zkušenosti s modelací nehtů UV gelem popř. akrylem?

reagovat 13.1.2004 18:27 - Helena

Asi 2 měsíce nosím gelové nehty a jsem s nimi moc spokojená. Moje manikérka používá kosmetiku Orly, což je velmi dobrá značka a nehty jsou lesklé a pevné. Akryl více nehty ničí a zažírá se, takže máš pak dost zničené neh¨ty. Pod gelem ti nehty pouze změknou, neboť nedýchají, ale když se pak o ně budeš starat a budeš např. chodit na P-shine /ozdravná manikúra/ tak se ti spraví. Doporučuje se mít gelové nehty tak rok a pak na 3 měsíce vysadit, aby se tvé nehty zregenerovaly. Ale jak říkám, spokojená jsem velmi, tak krásné nehty jsem nikdy neměla. Za ty 2 měsíce se mi jen jeden zlomil a to ještě mojí vlastní nešikovností.

reagovat 16.1.2004 14:23 - Jitka

Ahoj,
já jsem gelové nehty nosila asi tak půl roku. Vypadaly fakt skvěle, ale...když mi odrostly, resp. sundala jsem je, nevěřila jsem svým očím. Vlastní nehty byly jak papír. I když jsem chodila na zábaly, vitamíny, nic nepomáhalo. Půl roku jsem je musela nosit uplně nakraťoučko ostříhané abych nikde nezatrhla a nestrhla si to, co z nich zbylo. Teprve když odrostly, tak se to zlepšilo. Chodím pravidelně na manikuru. Sice nemám dvoucentimetrové drápky, ale nehty jsou upravené a celé ruce vypadají moc pěkně.

reagovat 24.5.2005 11:37 - Chiara

Dělají se Vám pod gelovými nehty bubliny? Za jak dlouho a proč se vlastně tvoří?

reagovat 24.5.2005 11:58 - Dana

Já mám nehty měsíc, a jsem úplně nadšená! Po prvé v životě mám nehty POŘÁD upravené,a nesáhla jsem na ně!
Dvě stovky za měsíc myslím unesu, a ten nádherný pocit! Nic se neolupuje, nic neláme, jeden nehet jako druhý!
Je to skvělá věc... a je pravda, že teď si všímám n ehtů více, a zjišťuju, že dobrá polovina že ( alespoň kolem mne) je má. Předtím jsem to ani netušila!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 31.7.2011 17:57 - Luciášek

Dobrý den, chtěla bych se poradit kde dělají umělé nehty tohoto tvaru. Děkuji.

http://blog.rounds.com/wp-content/uploads/2011/07/tumblr_lngv1cRu0B1qzbaqlo1_500.jpg

reagovat 7.10.2011 15:21 - Micka 5987

Já docela dobré. V poslední době jsem hodně slyšela o skleněných pilnících, tak jsem si vyhledala nehtařku, která je používá a jsem nadšená!! Mám o dost pevnější nehty a zdravější okolní kůžičku :) Pilník, který moje nehtařka používá, je navíc antibakteriální - Antibactif - , možná kvůli tomu mám teď nehtové lůžko vážně o dost zdravější a hezčí, čehož si všimly i mé kamarádky :)

reagovat 3.1.2012 16:23 - Alena Z

Koupila jsem si uv lampu a gel. Doma jsem si nalakovala nehty barevným lakem a přetřela to jednofázovýmgelem, ale vůbec to nedrží mám to tak vždy jen 2 dny a sloupne se to a kamarádka mi poradila že mám zkusit primer tak jsem si ho koupila, ale pořád se to slupuje nevím co mám dělat. Moc prosím o radu děkuji.

reagovat 8.3.2013 15:29 - Katka

Ahoj, nemyslím si, že by...

dobrý den začínám s akylem, dříve jsem dělala gel,takže nějaké základy mám.. mohla byste mi prosím doporučit materiál? (celou sadu od desinfekce po čistič štětce?) teď chodím ke kamarádce co dělá akryl,ale po stranách se nehty téměř vždy po chvíli odlepí,i druhý den.. používá enii. já se toho chci ale vyvarovat..

reagovat 1.8.2013 08:04 - Lenka

ahoj, děvčata můžete mi...

Dobrý den, dělám gelové nehtíky ve Třemošné u Plzně pokud byste měla zájem, cena je 350,- ráda zašlu fota na mail :)

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *