Močení ve stoje

Archiv příspěvků

reagovat 7.8.2018 07:27 - Honza

Ta co ji má hodně vzadu té...

No některé holky to mají tak, že jim není vůbec vidět čárka na kundě. Ale to, jestli jim jde lepe mrdání, to nevím. Znám jednu holku ( dospělou ) a její kunda vypadá, jako by patřila desetileté holce.

reagovat 7.8.2018 22:18 - Tomáš

No některé holky to mají...

Hoj, je to tak jak píšeš, některé ji mají jakoby víc vzadu a ze předu není nic vidět ani čárka - šoutají se lépe pak zezadu a ony to vědí.
Já raději normál, ty holky se spodní zadní pičkou maj problém s dosažením orgasmu - alespon z mé skušenosti.

reagovat 8.8.2018 15:38 - Radka

Mám právě tu "zadní" pipinu. Zepředu nemám vidět ani náznak čárky. Umím ale čůrat ve stoje. Sice to nejde dopředu, jako tady píšou holky. Stoupnu si, vystrčím trochu zadek dozadu a spustím to. Stříká mě to sice dozadu, ale umím se docela dobře vyčůrat. Dělám to tak i na veřejných záchodech, kde si nesedám na mísu, ale stojím nad ní. Zajímavé je, že když čůrám tak že sedím na míse, tak nic nesyčí, ale když to dělám ve stoje, tak to strašně syčí. Je to sice nepříjemné, ale už jsem si na to zvykla.

Full Spectrum kurkumin

reagovat 8.8.2018 21:12 - Tomáš

Ahoj Radko, jo už jsem to viděl párkrát na akci jak holky čůraj s vyplým zadkem a leje to dozadu. Je to vzrušujicí a krásné

reagovat 8.8.2018 21:29 - Tony

Ahoj Radko, jo už jsem to...

Viděl jsem jednu takovou švýcarku na videu, která močila ve stoje dozadu.

reagovat 9.8.2018 07:22 - Honza

Ahoj Radko, jo už jsem to...

Tomáši, to je pravda, že je to vzrušující a krásné, jenom je škoda, že mnohdy u toho nebývají vidět stydké pysky. Jenom ten proud toho čůrání.

reagovat 9.8.2018 07:30 - Tony

Tomáši, to je pravda, že...

Ono takových zase moc není. Přes 90% holek má přední vaginu a tak jim to teče dopředu.

reagovat 9.8.2018 09:09 - Tomáš

Ono takových zase moc není....

Zdarec, je to tak jak píšeš, já měl jen jednou holku co měla dolní vagínu a čůrala do zadu. Teďka mám kočenu co zase leje do předku jako stříkačka.
No jo líbí se nám to co zrovna nemáme.

reagovat 10.8.2018 12:00 - Honza

Mě se taky víc líbí, když má holka pořádně vidět stydké pysky zepředu a má je pořádně velké. Jednak je kam položit ruku, no a jednak když taková holka čůrá ve stoje, tak si ty pysky povytáhne, přidrží oběma rukama, no a močí pořádným proudem třeba i dva metry dopředu.

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *