Močení ve stoje

První příspěvky v diskuzi

reagovat 7.8.2002 03:48 - Jana

Někde na internetu jsem četla, jak je dobré, když žena umí močit ve stoje - např. při kempování nebo při návštěvě přelidněných stadionů atd. Máte s tím někdo nějaké zkušenosti ? Já si to osobně nedovedu moc představit :)

reagovat 7.8.2002 11:41 - mirka

Není to tak velký problém, jen je třeba se o něco více rozkročit než muž a na rozdíl od muže nemůže moc dobře regulovat směr proudu moči. Myslím, že každá žena má zkušenost, že na veřejných záchodcích nelze z důvodů hygieny močit vsedě, takže poloha, kterou je tam nucena zaujmout, se od močení vestoje moc neliší. Jinak ovšem nevidím důvod, proč tento způsob využívat např. při kempování a na přeplněném stadionu mi to připadá jako nesmysl. Tuto polohu upředňostňuji pouze v případě, že chci uspokojit partnerovu potřebu pozorovat mě při močení.

reagovat 9.8.2002 21:20 - jj

Domnívám se, že ženy nejsou uzpůsobeny k tomu, aby močily ve stoje. Nevidím na tom nic erotického a už vůbec ne praktického. Vůbec nevím, jak to může někoho napadnout.

reagovat 16.8.2002 16:16 - Petra

Mohu potvrdit,že je někdy dobré umět se vyčurat ve stoje. Já sama jsem se to naučial ve vlaku,když jsem dojížděla na studia. Každý zná čistotu prkýnek WC ve vlaku,takže sednout si je nemožné a v podřepu by asi nespadla snad jen vytrénovaná cvičitelka aerobicu. A že se nedá vždy odhadnout proud moči? Nějaké to ucrnknutí na tak už špinavou podlahu vlaku nic nezhorší.
Chápu taky Janu jak píše o přelidněném stadionu. využila jsem to sice jen jednou, ale byla jsem ráda,že mám cvik z vlaku. Bylo to na koncertě,kde jsme měly s kámoškama dobrou polohu přímo u podia. Odejít se vyčurat by znamenalo ztratit tuto dobrou pozici nebo ztratit čas protlačováním se zpět. Pokud se vám to zdá nereálné,tak polopatě: všichni se dívají na podium,to je hlavní předpoklad. Nenápadně se pak jen odhrne dolní část kalhotek na stranu , při fandění a pohupování se pak stačí jen více roztáhnout nohy a ...začít čurat... nic na tom není.
Jistě mají tuto zkušenost i další příznivkyně folku,že?

reagovat 17.9.2002 02:41 - Pavel

Ahoj Petruško,tvůj příspěvek v této diskusi o ženském čůrání mi připadá skvělý a velmi vzrušující. Díky za uvedení tvé e-mail adresy bohužel však nefunguje. Nechápu reakci toho blba co se vyjádřil před tebou! Jsem v celku mormální chlap, důstojný podnikatel ale dívčí čůrání je pro mne velmi, velmi vzrušující. Ty to vyditelně také nepovažuješ za nic ujetého. Moc rád bych si s tebou o tom psal a třeba se s tebou i potkal. Odkud jsi? Já z Prahy. Ozvi se prosím. Uvítám i příspěvky dalších dam. Díky Pavel

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 17.4.2018 17:10 - ???

A co takhle míření na cíl třeba shazovat plastové kůželky?

reagovat 17.4.2018 18:16 - Robroy

nejdříve sehnat ty pipinky, co to uměj.

reagovat 20.4.2018 14:29 - Libor

Jednou jsme se přiopili a z hecu jsem řekl "Holky kdo dál dočúra my nebo vy holky" ony to vzalyza hec a šlo se na věc bylo to tři na tři.Nejprve kluci tak dochcali jsme skoro stejně daleko.Ale baby nás dně přechcaly asi o půl metru a ta třetí se naším délkám vyrovnala to jsem čuměl jak puk. Ty jedna se prohla dozadu opřela se o jednu ruku a druhou si roztákla frndu a to byl chcankotrysk.ta druhá si dala nohu na stoličku roztáhla se jak žába a taky to krásně chcalo daleko a v pěkném proudu a ta třetísundala rifle i kakhotky a ve stoje jenom si roztáhla pysky dočúrala jak my chlapi.To jsme čuměli co pička kromě sexu ještě umí.

reagovat 12.7.2018 20:36 - Simon

My kluci

reagovat 12.7.2018 20:38 - Lukas

My kluci můžeme chcat na stojáka ale holky taky každého vec

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *