Močení ve stoje

První příspěvky v diskuzi

reagovat 7.8.2002 03:48 - Jana

Někde na internetu jsem četla, jak je dobré, když žena umí močit ve stoje - např. při kempování nebo při návštěvě přelidněných stadionů atd. Máte s tím někdo nějaké zkušenosti ? Já si to osobně nedovedu moc představit :)

reagovat 7.8.2002 11:41 - mirka

Není to tak velký problém, jen je třeba se o něco více rozkročit než muž a na rozdíl od muže nemůže moc dobře regulovat směr proudu moči. Myslím, že každá žena má zkušenost, že na veřejných záchodcích nelze z důvodů hygieny močit vsedě, takže poloha, kterou je tam nucena zaujmout, se od močení vestoje moc neliší. Jinak ovšem nevidím důvod, proč tento způsob využívat např. při kempování a na přeplněném stadionu mi to připadá jako nesmysl. Tuto polohu upředňostňuji pouze v případě, že chci uspokojit partnerovu potřebu pozorovat mě při močení.

reagovat 9.8.2002 21:20 - jj

Domnívám se, že ženy nejsou uzpůsobeny k tomu, aby močily ve stoje. Nevidím na tom nic erotického a už vůbec ne praktického. Vůbec nevím, jak to může někoho napadnout.

reagovat 16.8.2002 16:16 - Petra

Mohu potvrdit,že je někdy dobré umět se vyčurat ve stoje. Já sama jsem se to naučial ve vlaku,když jsem dojížděla na studia. Každý zná čistotu prkýnek WC ve vlaku,takže sednout si je nemožné a v podřepu by asi nespadla snad jen vytrénovaná cvičitelka aerobicu. A že se nedá vždy odhadnout proud moči? Nějaké to ucrnknutí na tak už špinavou podlahu vlaku nic nezhorší.
Chápu taky Janu jak píše o přelidněném stadionu. využila jsem to sice jen jednou, ale byla jsem ráda,že mám cvik z vlaku. Bylo to na koncertě,kde jsme měly s kámoškama dobrou polohu přímo u podia. Odejít se vyčurat by znamenalo ztratit tuto dobrou pozici nebo ztratit čas protlačováním se zpět. Pokud se vám to zdá nereálné,tak polopatě: všichni se dívají na podium,to je hlavní předpoklad. Nenápadně se pak jen odhrne dolní část kalhotek na stranu , při fandění a pohupování se pak stačí jen více roztáhnout nohy a ...začít čurat... nic na tom není.
Jistě mají tuto zkušenost i další příznivkyně folku,že?

reagovat 17.9.2002 02:41 - Pavel

Ahoj Petruško,tvůj příspěvek v této diskusi o ženském čůrání mi připadá skvělý a velmi vzrušující. Díky za uvedení tvé e-mail adresy bohužel však nefunguje. Nechápu reakci toho blba co se vyjádřil před tebou! Jsem v celku mormální chlap, důstojný podnikatel ale dívčí čůrání je pro mne velmi, velmi vzrušující. Ty to vyditelně také nepovažuješ za nic ujetého. Moc rád bych si s tebou o tom psal a třeba se s tebou i potkal. Odkud jsi? Já z Prahy. Ozvi se prosím. Uvítám i příspěvky dalších dam. Díky Pavel

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 14.11.2017 22:55 - Steve

A při velké to řešíš jak? To se s posranou prdelí postavíš a vše domočíš? Nebo si to schováš na příště?

reagovat 29.11.2017 14:51 - honza

Já jsem nedávno viděl porno, ve kterém dívka močila ve stoje do záchodu a držela si při tom pysky. A docela jí to šlo. Ani nenačůrala vedle. Jenom si ty pysky potom neutřela, protože tam nebyl papír. Místo toho jí je vylízal nějaký kluk, který ji při tom močení pomáhal.

reagovat 30.11.2017 11:29 - Robroy

Dneska lze na netu najít cokoliv.
já mám rád tohle: https://www.xnxx.com/video-i0dljd9/public_piss_poster_0001_boxk51l2zq

ty proudy.....

reagovat 2.12.2017 15:53 - johny2000

A při velké to řešíš...

Takhle jsem se dlouho nezasmál. Hezky napsáno

reagovat 12.12.2017 14:53 - Standa

Občas se mi stane, že přede mnou některá kamarádka močí. Buď močí venku, nebo mi dovolí, abych nimi šel na záchod. Pokaždé, když si stáhnou kalhotky, ihned vyndám z kalhot ptáka. Jednak nechci, aby se ta dívka cítila přede mnou trapně, že je svlečená jen ona. No a hlavně ze mi v tom okamžiku chce šíleně masturbovat. Většinou, když to ta děvčata vidí, tak mi pomůžou rukou nebo pusou. A úplně nejlepší je, když mi dovolí, abych jim po tom čůrání vytřel kundičku.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *