Močení v sedě

První příspěvky v diskuzi

reagovat 13.6.2003 22:16 - Karel

Nejraději čurám vsedě na prkýnku.Je to rozhodně lepší než stát a trefovat se do mísy.A ani nemusím otřepávat.Třebas i na návštěvě u někoho.ale to také přidžepávám.Hrozně se mi hnusí ,že chlapi musí čurat do těch korýtek a pisoárů-hrozně je to tam cítit-jsem normální chlap,ale to že holky mohou do mísy a pak spláchnout-to jim závidím.

reagovat 30.6.2003 10:55 - tom

Jelikož si doma musím uklízet sám, tak praktikuji také tento způsob. Při sezení se člověk také lépe uvolní.
Ono nejde ani tak o to trefování do mísy, ale pokud máme starší typ záchodu, tak to stejně cáká do stran.

reagovat 24.7.2003 13:57 - Kacice

Jeeeeee, to je prima, ze jsou i takovi chlapi, kteri to neberou jako ponizujici "sednout si na misu jako zenska" :o)) Vsak jsem si rikala, ze sezeni musi byt i pro vas prijemnejsi :o)) A mezi nama, na cizich zachodech, stejne jako v praci, si velka vetsina zen neseda, aby neco nechytla, takze stejne to odbyva v polosedu. V tom zase mate vyhodu vy, protoze stani je prijemnejsi nez polosed a trefovani se do misy :o)))

reagovat 24.7.2003 21:45 - romain

no jo holka sedne a počká odkud to půjde první, to j á se musím rozhodnout, ne vážně taky si sednu , ale jenom doma

reagovat 24.7.2003 23:37 - Karel

Pro kačici

Nemysli si ,že je lepší čurat do mísy ve stoje u kluků Také to stříká na všechny strany a je problém se trefit.Lepší je to opravdu v sedě nebo v polosedu-nevím proč by ženy v polosedu měly potíže s trefováním

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 7.6.2018 08:56 - helan

Hlavně po ránu,když mi pták stojí,tak si sedám.Protože nechci ptáka tlačit silou "do mísy".

reagovat 7.6.2018 22:59 - Tony

Močení v sedě je pro muže totálně nezdravé, ale i močení ve stoje je pro ženy zdravější. U 10% to kvůli stavbě vulvy nepůjde, ale ostatním 90% mladých žen to půjde skvěle, i bez čurokapu. Holky, jděte do toho. Je to pouze mýtus, že je žana od přírody odkázána na močení v podřepu.

reagovat 7.6.2018 23:12 - Tony

Uživatele Facebooku pobavil...

Věc magora, močení v sedě může mnoha mužům způsobit vážné urologické problémy. Já sám je mám. Také jsme to tak měli v jedné německé firmě nařízeno, jenže v sedě jsem se zcela nevyprázdnil a když jsem se po takovém nařízeném močení postavil, tak se mi během chvilky uvolnili svěrače se zbytkem a já to odnesl prochcanou nohavicí.

Pan poblázněný starosta Košťan si nezaslouží nic jiného, než pořádnou čenichovku. Zcela bych věřil tomu, že je od své dominy uzamknutý v pásu cudnosti. Pokud je uzamčený v neosteelu, tak v tom přirozeně ve stoje močit nelze, a tak asi nepřirozenost ordinuje svým podřízeným.

reagovat 4.8.2018 15:55 - helan

Když jdu čůrat v noci,tak jedině v sedě.

reagovat 4.8.2018 16:18 - Tony

Když jdu čůrat v noci,tak...

Nesmíš škudlit a musíš si na hajzl pořídit žárovku.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *