Močení do pošvy

Archiv příspěvků

reagovat 23.11.2016 08:34 - Bobr

My si to se ženou docela užíváme. Sice mi to chvilku trvalo než jsem přišel jak na to, ale dnes se nám to oběma velice líbí. Ve vaně se pomazlíme, polaskáme a pak zasunu do manželky. Chvilku setrvám a nechám uvolněné svalstvo a pustím.Jakmile projde první čast, tak pak už to není problém. Zpočátku se plní pěkně dovnitř a já začnu přirážet a pořád močím. Jakmile je uvnitř už maximálně naplněná, začne při každém přírazu vytékat ven a v tu chvíli začne močit i žana. Ty orgasmy jsou super. Po vytažení pak krásně vyteče směs moči a mého semene. Vřele doporučuji.

reagovat 23.11.2016 12:33 - Pivrnec

JJ, je to super, já tý svý tam chčiju pořád a jak to jde.

reagovat 27.11.2016 10:27 - Katka

My si to se ženou docela...

A máte taky sex s čůráním do vaginy mnohem intenzivnější a dráždivější ? u nás je to až neuvěřitelné, jak je to silné.

Manuka Doctor

reagovat 1.12.2016 21:58 - Míla

A máte taky sex s...

Je to tak intenzivní proto, že dochází k většímu vyplnění vaginy tlakem tekutiny, která také vymyje část zvlčujících látek, takže dráždění je o dost intenzivnější u ženy i muže.
Jen se to musí muž naučit a dost dlouho na to trénovat. Ten můj se to učil skoro půl roku.

reagovat 2.12.2016 15:24 - Jan

Jak se musí trénovat, snažím se, ale s erekcí mi močit nejde.

reagovat 13.9.2017 19:00 - centrální mozek lidstva

Chciju do huby chlapovi hned potom co ošukat jeho ženu

reagovat 14.9.2017 07:33 - Max

Je to super zážitek. Také mi chvilku trvalo, než jsem se to naučil. Dnes je to už v pohodě. Vlezeme si se ženou do vany, ona na mě vyšpulí tu nádhernou prdelku a já jí zasunu do pochvy a uvolním se. Při každém přírazu do ní vpustím dávku moče a postupně ji plním. Po chvilce už je na maximum natlakovaná a moč vytéká van a někdy k ní přidá žena i svojí. Vždy se takto nádherně udělá a dokonce přestala mít problémy a výtoky.

reagovat 14.9.2017 14:02 - Pepe

Já té svoji chčiju do piči často a rád. I jí se to líbí a chčije u toho taky. Pak si ve vaně v těch chcankách zařádíme. Je to super pocit, možná někdy přidáme i scatt.

reagovat 15.9.2017 12:31 - Zako

My si s partnerkou velice rádi užíváme společného pissu ve vaně. Já močím nejen na ní, ale velice rád i do pochvy. Ona se vždy při tom nádherně udělá a já to vždy z ní pak vylížu i se svým semenem. Jeden čas měla problémy s kvasinkami a po tom co ji pravidelně vyplachuji pochvu moji močí má pokoj.

reagovat 19.9.2017 23:56 - Onder

Jak to dokážete? Mě, když se postaví, tak nemohu čůrat.

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *