Močení v podřepu

První příspěvky v diskuzi

reagovat 3.11.2004 18:56 - Karel

Před chvilkou jsem zkoušel močit jako ženy na záchodě v podřepu.Šlo to,ale bolely mě nohy v lýtkách a pod koleny-tak tak,že jsem to ukončil-jinak bych asi spadl.Pořád to cítím,že mám stále napnuté svaly na nohou.Proto obdivuji ženy,že takovou nepříjemnou polohu musí tak často zaujímat.Určitě to tak cítí i při močení venku.Nebo jste na podřep jinak uspůsobené ? Je to lepší než v sedě ?

reagovat 7.11.2004 09:31 - Karel

ve středu jsem jela vlakem do Brna.Musela jsem na Wc na malou.Dost mě překvapilo,že na WC tekla voda a poměrně bylo čisto-i když byla trošku cítit moč-někdo zřejmě nespláchl.Karle ve vlaku to jinak než v podřepu nejde.Žádná žena se neposadí na prkénko i když to hodně hází ze strany na stranu a dokonce jsem se i lehce uhodila do hlavy-nevím,proč je tam tak málo místa.Pochopitelně to není příjemné v podřepu,ale ve vlaku to jinak nejde.Jo a dost obtížně se trefuje-pár kapek jsem cvrkla i na zem

reagovat 8.11.2004 12:17 - Lenka

ja si ve vlaku naskladam na prkynko toal. papir (radsi si nosim vlastni:)) a pak si sednu, protoze nemam rada to hazeni. ale treba venku v prirode to nejde - holt se to musi nejak zvladnout:)

reagovat 8.11.2004 20:42 - Magda

Opravdu ve vlaku je umění se vymočit tam,kde je to určeno.Také mi občas ustřelí proud při větším hození jinam,než kam chci.Pochopitelně čurám v podřepu a někdy musím setřít papírem i kapky na podlaze.Brr.

reagovat 9.11.2004 03:17 - VAROVANI !!!

Pred nedavnem zacala skupina neznamych "studentu" nazyvajicich se BSP psat na vsechna diskuzni fora pod ruznymi jmeny. Vzbuzuji u lidi soucit dojemnymi pribehy (coby priklad na zvraceni si prectete celou rubriku "masturbace mentalne postizenych"), pricemz vse je vymyslene a z lidi, snazicich se zde nekomu pomoci nebo nekoho podporit si jen delaji legraci a maji svuj bodovy system, kdo na co z poctivych duverivcu skoci a necha se napalit.
NEVERTE UZ NICEMU, CO ZDE KDO PISE - DOKTORKA JE TED JEDEN VELKY PODVOD ZA UCELEM ZABAVY NEKOLIKA BLBCU A BUDETE JIM JEN PRO LEGRACI!! NENECHTE SE NAPALIT A POSLETE TOTO VAROVANI DAL SITI!!!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 14.6.2012 00:31 - Hedvika

Umim se vyčůrat ve stoje i když mám kalhoty.V sukni je to velice snadné ale jde to i ve stoje s manželem u jednoho stromu.

reagovat 17.6.2012 00:33 - Steve

Vyzívám ony študentíky a onu trapnou skupinu s názvem "BSP" aby si dali odchod a šli si hrát někam jinam a neotravovali tady a nedělali si zde z lidí legraci a blázny. Na Fejsbůku si můžete hrát až až. Děkuji předem. Jsem alergickej na tyto a podobné dementní úchyláky.

reagovat 5.7.2012 17:53 - Holky učte se je tady epidémie kapavky.

Olina.

reagovat 5.7.2012 23:30 - ineptus

Přesto že jsem žena dovedu...

Tvá rada jim nebude moc platná. Ne každá je v tomto taková šťastlivkyně jako ty. Záleží to na anatomii. Jde to snad pouze u 20% holek. Experimentování jestli patří do té šťastné skupiny stojí holkám za to, přináší to mnoho výhod a není u toho sebemenší nevýhoda.

reagovat 1.3.2013 18:36 - Lenka

Já se vyčůrám i u stromu ve stoje stáhnu si rifle prsty si roztáhnu pysky a krásně se vyčůrám,s manželem někdy soutěžíme kdo to dál dostříká a už jsem i několikrát vyhrála.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *