Močení jako erotická aktivita

První příspěvky v diskuzi

reagovat 31.1.2001 01:28 - Miroslav

Moc mne vzrušuje, když mohu videt pritelkyni čurat.
Po dlouhem premlouvani se mi podarilo docilit, že to
pro mne udelá. Samozrejme, pri dodrženi hygieny ve vane, pripadne venku v prirode. Zajimali by mne nazory jinych žen, jestli by byli ochotné vyhovet svemu partnerovi, a vubec, co si o tom myslí.

reagovat 31.1.2001 03:53 - sona

Milý Jaroslave už jsem o tom dost přemýšlela protože jsem už o tomto způsobu, že to některé muže vzrušuje četla a porovnávala názory žen a mužů na toto téma na internetu. Doktor Uzel se k tomu vyjádřil, že skoro každému chlapovi se to líbí ale jen většinou když se na to dívá v reálu by to chtěl zkusit, ale pak už se k tomu pravděpodobně k tomu většina mužů nebude vracet jde o to jen si to zkusit, já třeba v přírodě čurám před přítelem normálně, když nemám možnost někam jít na záchod, můj přítel to bere jen jako že dělám nutnou potřebu, jeho bych řekla že to nijak nevzrušuje a nebo by to třeba zatím nepřiznal, no každý má na to jiný názor, pokud Vám to vyhovuje tak to praktikujte není to přece trestné. S pozdravem Sona

reagovat 31.1.2001 03:58 - sona

Jo ještě jsem nedodola odpověd na tvoji otázku jestli bych příteli vyhověla, tak já se před ním klidně vyčurám když musím, ale brát to jako erotickou aktivitu to bych si rozmyslela asi bych před ním do vany čurat nešla ani na něj jak to dnes některé páry praktikují, ale třeba bych změnila názor, zatím se přikláním k tomu spíš ne zatím mi tyto praktiky nic neříkají.

reagovat 31.1.2001 09:02 - Simona

Musím říct, že mě se líbí, když přede mnou partner močí. Mám i chvíle, kdy s ním jdu na záchod a pozoruji ho, jak si penis vytahuje z kalhot a pak močí. A ráda pozoruji tu kapičku moči, která mu po každém močení zůstane na penisu. Nevím, pro mnohé je to možná úchylka, pro mě je to naprosto normální. Prostě se mi to líbí, tak se občas na něj, jak močí, podívám. A kdyby chtěl on tohle po mě? Samozřejmě bych mu vyšla vstříc. Močení patří k člověku a tak ho i beru...

reagovat 3.2.2001 22:44 - Jana

Nic bych proti tomu nemela, pokud by šlo jenom o pohled. Ale nejaký jiný veci, no nevím.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 2.7.2017 00:15 - M

To se máte, my to děláme s ochranou, takže zážitek by asi nebyl no.

reagovat 7.7.2017 15:48 - jdu se vychcat..............

po pívu

reagovat 7.7.2017 17:10 - Jana

Jaroslave, meho pritele to taky rajcuje a kdyz jsme se koupali v rece, tak jsem mu na prani pocurala ruku. Ja osobne v podobnych vecech citim zabrany. Nemuzu ale rict, ze by mi to vadilo. Rada na to vzpominam. )))

reagovat 7.7.2017 17:52 - Eduard Nud

Tak dobře. Když jinak nedáte. To je vidět, že vy jste nikdy netrpěli touhou. Já jí trpím pořád a nepřestanu. Mně by bohatě stačilo být s někým nazí a být na sebe hodní. Žádné nic takového. Co nemám rád, nedělám druhému. Nebo spíš druhé. A močení? Panebože.

reagovat 7.7.2017 19:58 - filozof Ichturiel

Tak dobře. Když jinak...

Nemáš se za co stydět,máš zcela normální pocity!V záplavě úchylných trotlů zde honících si své hady nebo škatule působí tvůj názor úplně normálně,až něžně!

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *