Močení jako erotická aktivita

První příspěvky v diskuzi

reagovat 31.1.2001 01:28 - Miroslav

Moc mne vzrušuje, když mohu videt pritelkyni čurat.
Po dlouhem premlouvani se mi podarilo docilit, že to
pro mne udelá. Samozrejme, pri dodrženi hygieny ve vane, pripadne venku v prirode. Zajimali by mne nazory jinych žen, jestli by byli ochotné vyhovet svemu partnerovi, a vubec, co si o tom myslí.

reagovat 31.1.2001 03:53 - sona

Milý Jaroslave už jsem o tom dost přemýšlela protože jsem už o tomto způsobu, že to některé muže vzrušuje četla a porovnávala názory žen a mužů na toto téma na internetu. Doktor Uzel se k tomu vyjádřil, že skoro každému chlapovi se to líbí ale jen většinou když se na to dívá v reálu by to chtěl zkusit, ale pak už se k tomu pravděpodobně k tomu většina mužů nebude vracet jde o to jen si to zkusit, já třeba v přírodě čurám před přítelem normálně, když nemám možnost někam jít na záchod, můj přítel to bere jen jako že dělám nutnou potřebu, jeho bych řekla že to nijak nevzrušuje a nebo by to třeba zatím nepřiznal, no každý má na to jiný názor, pokud Vám to vyhovuje tak to praktikujte není to přece trestné. S pozdravem Sona

reagovat 31.1.2001 03:58 - sona

Jo ještě jsem nedodola odpověd na tvoji otázku jestli bych příteli vyhověla, tak já se před ním klidně vyčurám když musím, ale brát to jako erotickou aktivitu to bych si rozmyslela asi bych před ním do vany čurat nešla ani na něj jak to dnes některé páry praktikují, ale třeba bych změnila názor, zatím se přikláním k tomu spíš ne zatím mi tyto praktiky nic neříkají.

reagovat 31.1.2001 09:02 - Simona

Musím říct, že mě se líbí, když přede mnou partner močí. Mám i chvíle, kdy s ním jdu na záchod a pozoruji ho, jak si penis vytahuje z kalhot a pak močí. A ráda pozoruji tu kapičku moči, která mu po každém močení zůstane na penisu. Nevím, pro mnohé je to možná úchylka, pro mě je to naprosto normální. Prostě se mi to líbí, tak se občas na něj, jak močí, podívám. A kdyby chtěl on tohle po mě? Samozřejmě bych mu vyšla vstříc. Močení patří k člověku a tak ho i beru...

reagovat 3.2.2001 22:44 - Jana

Nic bych proti tomu nemela, pokud by šlo jenom o pohled. Ale nejaký jiný veci, no nevím.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 19.5.2017 12:48 - Luky

Děvky dělají piss? to bych nedal, bál bych se infekce. Navíc je na tom krásné, když se rozvášní slušná holka, pochčije vás, strčí prst do zadku a rajtuje na něm, až chlupy lítají.

reagovat 22.5.2017 09:27 - Lukáš L

Nepsal jsem o děvkách, ale o tom, že správná žena se chová vždy vhodně k situaci. Ve společnosti na úrovni a v posteli jako děvka. Pak je skvělá.
Když je hloupá, tak ve společnosti se chová jak v prasečáku a v posteli leží jak prkno. Chlap, když dnes přijde domů z práce, potřebuje přejít na jiný režim a to nejlépe tak, že mu žena sedne na obličej a nechá se vylízat. No a krásný večer je jasný. Když je blbka, tak akorát votravuje svýmy kecy tak dlouho, až to chlap nevydrží, řekne si tak blbý děti nepotřebuju a tohle už vůbec ne.
A když ta slepice dostane kopačky, tak se diví.

reagovat 22.5.2017 16:03 - fRANCOIS

JASNĚ......

Indie, největší světový vývozce čaje, oznámila, že vývoz této klíčové komodity klesl v období od ledna do dubna meziročně o 2,6 procenta na 49,81 miliónu kilogramů z předchozích 51,06 miliónu.
Představitel státního Úřadu pro čaj včera informoval, že příjmy z exportu klesly o více než 11 procent na 4,13 miliardy rupií (v přepočtu 84,2 miliónu dolarů).
Produkce čaje klesla v prvních čtyřech měsících letošního roku o 4,2 procenta na 126,59 miliónu kilogramů z předchozích 132,14 miliónu. Indie, největší producent čaje na světě, čelí konkurenci levnějších čajů z Indonésie, Bangladéše a Srí Lanky a poklesu poptávky ze strany tradičních odběratelů - Ruska a Británie. Indie letos chce zvýšit vývoz čaje o 11 procent na zhruba 200 miliónů kilogramů.

reagovat 24.5.2017 15:21 - Lila

Nepsal jsem o děvkách, ale...

Přesně. Chovat se vhodně situaci :-)

reagovat 26.5.2017 05:09 - Katka

Nikdy mě nenapadlo, že je piss takhle super. Jak už to tu lidi psali, zažít jednou sqvělé milování s pissem a už se na tom vytváří závislost :-)

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *