moc podvedomi

První příspěvky v diskuzi

reagovat 26.8.2002 05:25 - Katerina

moc podvedomi?co si o tom myslite????
ja tomu pevne verim a vyplaci se me to.

reagovat 27.8.2002 22:36 - Dani

Prace s podvedomim mi moc pomohla pri me praci, i v tom, jak vnimam lidi a dokazu se do nich celkem dobre vcitovat....Kdyby lide nebyli tak pohodlni a zmateni zivotem, stresem atd. Mohli by jiste take tyhle pro ne zavrene dvere otevrit. Je tam ulozena spousta informaci,...facsinujicich informacich. Jednou jsem dalala v Praze kurz Modra Alfa - fakt zajimave doporucuju.

reagovat 29.9.2002 16:24 - Renata

Mně to párkrát taky pomohlo. R.

reagovat 30.11.2002 11:13 - Marketa

Cau lidicky!To je tema, ktery me opravdu zajima. Ja taky pevne verim, ze podvedomi ma neskutecnou moc, kdyz se s nim clovek nauci pracovat a vyuzivat jeho sil. No, ja osobne jsem teprve nekde na zacatku, ale budu zkouset dal..Mooooc by me zajimalo, jaky konkretni zkusenosti s vyuzivanim podvedomi mate. Tesim se na vsechny odpovedi.:O)

reagovat 15.8.2003 22:02 - Ewa

Ahoj !
Zrovínka jsem chtěla toto téma založit a jak tak koukám, už tu nějakej ten pátek je. Přesto mne zarazilo, že se vyjádřilo tak málo lidí. Ovšem myslím si, že lidí, které toto téma zajímá je mnohem víc.
Jelikož se na toto téma zapomnělo, promlčelo se, tak ho znovu otvírám.

Moc podvědomí... Co vy na to?
Bylo pro vás zjištění o tak velké síle podvědomí přínosné?
Pomohlo vám? Jak?
Procvičujete ho? Jak?
Četli jste na toto téma nějakou knihu? Jakou?

Co mě se týče, setkala jsem se s knihou "moc podvědomí" od dr. Josepha Murphyho.
Ač se mi to z počátku zdálo úsměvné a knihu jsem odložila, pomohla mi opravdu hodně změnit můj život. Vytáhla a oprášila jsem ji znovu v době mé životní krize. Zžíraly mne deprese, neskutečně dlouhá doba -přes rok- každodenní sebelítosti a proklínání nejen sebe, ale i okolí, společnosti a celého světa. Rok jsem se téměř nesmála.
Najednou se to začalo měnit. Zjistila jsem co a jak a praktikovala autosugesční metody abych se přinutila k úsměvu. Po nějaké době jsem začala mít ze života opravdu radost. Hleděla jsem na to dobré, ostatním ale i sama sobě jsem si zlepšovala náladu.
Nejlepši je vědomí,že mohu dosáhnout všech co chci, stačí jenom chtít :)
No není to krásná možnost? Dostat vše po čem sníte.. dostat to když chcete !

Napište své zážitky. Určitě bych pak připojila nějaké svoje konkrétní.
Nezavrhujte prosím toto téma. Ať se o něm doví více lidí, třeba to může někomu pomoci.

Díky. Pa, Ewa.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 10.7.2018 15:36 - Ano,

...se obcas se vyskytnou ,...

všechno co děláme,dělat s láskou,nic špatného si nepředstavovat,PŘESTO ten stav si nikdo z nás nedokáže nikdy udržet. Vem te si někoho,kdo má třeba potíže,tak ho někam zavřou,kde nic řešit nemusí a ted je otázkou,jak dlouho to ale vydrží.Nakonec bude chtít pustit,at se konečně něco děje. Neustále si to dobré nejde udržet,musí přijít přijetí toho všeho,smíření,jestli mi rozumíte. A nikomu neškodit-to beru za samozřejmost,jinak se to vrací k nám.

reagovat 16.7.2018 18:53 - Jan

Nechci ublizit..chci zpet...

Ak maš pochyby, nevracaj sa. Najdi najprv samu seba, zisti sama v sebe, čo a koho chceš, potom to precíť ako že už ho máš a ten pravý príde :)

reagovat 16.7.2018 18:57 - Jan

Dobrý den,
knihu moc...

To je často dejavu, mate to naplanované v barde a neurobíte s tým nič. Je to skúška a je potrebné sa z ňou čo najlepšie vysporiadať a zvládnuť ju.

reagovat 16.7.2018 21:07 - Miki

take me tyhle veci zajimaji uz z toho duvodu, ze mam lecitelske ruce a chtel bych pomahat, ale jsem stale tak nejak na zacatku, vedomosti o tom nemam a tak mami strach abych si sam sobe neuskodil, kdyz bych chtel nekomu pomoci. Vy co do toho dele a vice vidit, co byste doporucili za literaturu, nebo nejaky kurs, eventuelne nejakeho cloveka, ktery by nejen zjistil jak na tom s tim svym"lecitelstvim" jsem a poradil ceho se vyvarovat. Nebo jsem spatne? Myslim, ze i tyhle veci souvisi s podvedomim.Dekuji za rady. M

reagovat 16.7.2018 21:33 - Guruové

Už jsem jednou málem spadnul do spárů šarlatána, měl ale zacíleno spíše na ženy, to mne asi zachrnilo.
Oni dovedou nabídnout svým potencionálním klientům, přesně co ta skupina poptává a podat jim to jako zázrak a tajná vědomost, která jim otevře brány bůh ví kam a to jim dá skvělou výhodu oproti ostatním co tuto drahocenost nemají otevřenou a vůbec neví co je vlastně trápí...
Většinou ty ženy se do guru zamilovávají a on na to hraje a pro muže se zas ukazuje jako vzorem,kamarádem,který je vynese na jeho úroveň a přesto si musí udržovat převahu občasnými říznějšími poučeními,aby se stále držel nahoře jako vzor.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *