Na moč nebo na stolici??

První příspěvky v diskuzi

reagovat 10.5.2004 09:20 - Romana

Dobrý den, je mi 22 a už delší dobu se potýkám s jistým problémem. Neumím rozeznat nucení na moč od nucení na stolici tzn.vým že musím na záchod, ale nikdy si nesem jistá jestli potřebuji na močení, nebo na stolici. Už několikrát mi z toho vznikly nemalé problémy.Poraďte prosím co mám dělat. Sice jsem se na učila pravidelnou stravou pravidelnému vyloučování stolice, ale nikdy to není 100%. Nevím jestli je to porucha fyzická, nebo psychická.

reagovat 10.5.2004 21:31 - petka

ano, toto tema je velice zajimave a jsem rada, ze jsem na nej narazila, uz delsi dobu, vlastne asi odjakzyva se potykam se stejnym problemem. Horsi je, ze to mame asi v rodine, muj bratr to ma taky a u nej to je jeste horsi nez u me, protoze normalne nemuze jit ve skole na pisoar, protoze nevi, jestli se nahodou neposere. Prosim, jestli budes mit nejake dalsi informace, nebo cokoli, co by pomohlo, ozvi se a pomoz, bylas u psychologa, co ti rekl? Zkouseli jsme spoustu veci, ale nic neni stoprocentni.

reagovat 10.5.2004 22:42 - Luke

A to je problém i pro kluka (o holkách nemluvě) se prostě na ten záchod posadit a počkat, co vlastně bude? Vím, že vás to třápí, ale pokud obojí udržíte, než se na ten záchod dostanete, tak mi to, promiňte, nepřijde nic až tak hroznýho... Ale s doktorem asi chyby neuděláte.

reagovat 11.5.2004 17:18 - Romana

U psychologa jsem zatím nebyla, ale můj obvoďák mi řekl, že to může být ochablé svalstvo pánevního dna a doporučil mi cvičení.Na druhou stranu jsem nikdy neměla problém z únikem moči nebo stolice, tak nevím proč zrovna ochablé svalstvo, navíc hodně cvičím a výsledek nikde, takže bych tomu nepřikládala velkou váhu. Je pravda že u muže tento problém musí být daleko horší než u ženy, ale stejně je to velice nepříjemné i pro mě jako pro ženu a nejvíce teď začátkem léta kdy se vydávám s kamarády na různé pochoďáky. Mám strach močit v přírodě myslím že z celkem pochopitelných důvodů.
V poslední době jsem si na sobě všimla jedné věci, před tím než mám stolici mívám obvykle trochu zvědšené a tvrší bříško spíše ve spodní části. Dá se to odhadnout, ale chce to kapku cviku a není to 100%. Jestli někdo ví jak se tohoto problému zbavit nebo jak s ním bojovat tak prosím napište, budu ráda za každou radu, a myslím že nejsem sama díky

reagovat 7.5.2007 11:58 - Lukáš

Jsem rád klukem, jsem s tím spokojenej, myslím, že kluk si líp užije i sex, ale jednu věc vám holky závidím. Právě to, že nemusíte přemýšlet, jestli jdete na malou nebo na velkou.

Mě se chce kadit čtyřikrát, pětkrát za den a dopředu to necítím. Začnu močit, během toho prdnu, což když je někdo vedle mě, tak je samo o sobě trapný a začne se mi chtít srát. Doma je to celkem jedno a ani to moc neřeším, prostě chodím čůrat jako švédský muži vsedě, přítelkyně aspoň nenadává, že jsem se netrefil. Ale někde venku to moc příjemný není. U doktora jsem s tím byl taky, ale na nic se nepřišlo a pak mě odbyl s tím, že mám být rád, že takhle dobře chodím na stolici, že zácpa je daleko nebezpečnější. Ale být v tu chvilku holka...

to by bylo. Jenom bych si sednul a jestli bych čůral nebo kadil, to by mi bylo srdečně fuk.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 22.5.2007 18:27 - Pavel

V tu chvíli bych taky uvítal být holka, já mívám často srajdu a jak zatlačím na malou, jde někdy i velká. Kdybych byl holka, tak by se nic nestalo. Takhle sebou stále musím nosit náhradní spodní prádlo.

reagovat 15.11.2007 09:15 - petr

Mám taky problém. Mám nutkání na močení, ale když příjdu k pisoáru, nemůžu to ze sebe vytlačit. tak jdu normálně na záchod, kde si sednu, uvolním svaly a udělám obě potřeby. nevíte čím to je, že se nemůžu vymočit? děkuji za odpovědi.

reagovat 16.1.2008 01:22 - Miluji piss a bolest pri chcani

Jaq

reagovat 30.10.2008 12:49 - Pavel

V tu chvíli bych taky uvítal být holka, já mívám často srajdu a jak zatlačím na malou, jde někdy i velká. Kdybych byl holka, tak by se nic nestalo. Takhle sebou stále musím nosit náhradní spodní prádlo.

reagovat 17.3.2009 11:12 - Pavel

Svoje, nejsem úchyl

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *