!!! MOBILY !!!

První příspěvky v diskuzi

reagovat 20.12.2006 13:05 - Krosek

Ten , komu záleží na tom , aby se zpochybnily prosakující zprávy o negativním vlivu mobilů se dopustil školácké chyby s uveřejněním zprávy o výsledku údajného výzkumu v Dánsku (MOBILY RAKOVINU NEZPŮSOBUJÍ), která proběhla médii.
Všechny studie se dělají tím způsobem, že pozoruji skupinu pod nějakým vlivem a SROVNÁVÁM ji se skupinou, která v tomto vlivu není. KDE MAJÍ DÁNŠTÍ PSEUDOVĚDCI ČI PODVODNÍCI SROVNÁVACÍ SKUPINU 420 000 LIDÍ KTERÁ NEPŘIŠLA DO POLE MOBILU? Kde žije, kterým autobusem jezdí, a kde má rezervaci bez mobilových věží, kterou NIKDO Z TÉTO SKUPINY nikdy neopustil? I v Dánsku má mobil i kojenec a je v expozici díky mobilu matky už od prenatálního stadia.

NIKDE V EVROPĚ UŽ NENAJDU VĚTŠÍ SKUPINU LIDÍ PRO SROVNÁVACÍ STUDII, VŠICHNI JSOU V POLI MOBILU. I TI CO HO NEMAJÍ A ŽIJÍ V LESE MAJÍ V DOHLEDU VĚŽ A MUSÍ JÍT NAKOUPIT.
Takže se zamyslete nad tím, jak může být vážný důvod zamlžit vliv mobilů, pokud se někdo tak sníží, že zaplatí a rozšíří tento naprosto LŽIVÝ VÝMYSL.
Užijte si nekončící volání a esemeskování......

reagovat 21.12.2006 07:40 - Karel

Zdravim vespolek,

techto diskusi okolo skodlivosti mobilu v posledni dobe pribyva jako hub po desti. Jedni veri, ze mobily skodi, druzi veri, ze neskodi. Nekteri si ovsem stezuji, ze maji zdravotni potize. Ono v soucasne dobe zatim nikdo neprokazal skodlivost, ale ani neskodnost.Zajimave je ovsem, ze se takoveto diskuze vubec objevuji. To spis ukazuje na fakt, ze je zrejme neco s mobily v neporadku. Vzdyt treba diskuze o TV nebo radiovych vlnach zadna neni. Proc zrovna mobily ? Samozrejme, jedou na jine frekvenci.

Nedavno jsem nekde cetl clanek, ze v Britanii rusi Wi-Fi anteny na skolach z obav pred negativnim vlivem tohoto zareni na deti.

Kdyby to bylo v Iraku, tak nereknu (ty jsou hotovy), ale v Britanii ? Zajimave ...

Karel S.


reagovat 21.12.2006 11:02 - Dutý, ale free

Já furt přemejšlím o tom, proč se tyhle diskuze objevují. Proč si lidé stěžují, že je jim u věží blbě. Jasně, existují profesionální hypochondři, ale tohle je už moc. Člověk, který se cítí dobře, si nebude stěžovat, že je mu blbě a radši si bude užívat života. S ženskejma nebo u ledničky, vyberte si sami.

DF

reagovat 24.2.2007 00:14 - Tak nevim

Ted jsem nekde cetl, ze mobily leci a ze se budou pouzivat misto zaricu na onkologii

Ha ha:-))

reagovat 11.12.2007 18:21 - Agata

Více než tyto problémy mě vadí závislost na mobilu......Má dcera má těžkou závislost na SMS.Je to hrozné.Máte prosím někdo také takovou zkušenost?????

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 26.2.2015 19:47 - Karolina

nemáte někdo kryt na iPhone Teribear? jaký je?

reagovat 21.3.2017 11:40 - petula

Musím dopuručti stránky http://doogee-shop.cz/ nakupujeme od nich celá moje rodina a přízen a nikdy s žádným mobilem nebyly problémy a ani s pozářučním servisem , když už jsme potřebovaly náhradní díly baterie atd nebyl s nimi problém jsou moc ochotní a rozhodně žádní podvodnici. značka doodgee a HOMTOM nemají chybu. nekupujte lenova huawei atd atd.

reagovat 22.3.2017 10:53 - Denisa

Musím dopuručti stránky...

jakého mobilního operátora si vybrat?Končí mi smlouva s O2 a hledám zkušenosti s předplacenou kartou. Jedná se o volání.bez dat a sms.Nechci dělat nikomu reklamu,jen mě zajíma jak si vybrat levné volání.Předem odmítám velkou 3.

reagovat 22.3.2017 11:13 - varování

Nekupujte mobily V Brně ve Vaňkovce v prodejně T-Mobil. Koupila jsem tam mobil a byl už použitý, byly tam soukromé fotky.

reagovat 22.3.2017 11:25 - Luboš

Nekupujte mobily V Brně ve...

Já jsem před mnoha lety kupoval ve vaňkovce v T-Mobilu ale byl dungl nový.Pokud byl jetý tak ti měli dát slevu.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *