MMS - Jim Humble

První příspěvky v diskuzi

reagovat 24.3.2009 22:33 - Petr Podaný

Dnes jsem ráno dostal knihu s přípravkem o kterém jsem si přečetl ve wm Magazínu. Tu knihu jsem před chvilkou dočetl. Je o údajně nejsilnějším imunitním preparátu, který dokáže udolat např. malárii do 4 hodin. To co se v té knize píše, je opravdu velká síla. Jestli máte někdo s tímhle zkušenost, sem s ní. Já to začal brát teď. Ale prý to sem lidi už dováželi ze zahraničí dřív, tak se ptám, zda o tom kdokoli cokoli ví. u nás se to dá sehnat na www.emms.cz Pokud je pravda polovina toho, co Humble v té knize píše, tak spousta nemocných lidí bude jásat!
Moc dobře to ale nechutná.
Prý ale v současné době neexistuje nemoc, na kterou by to nezabralo. Od chřipky, /prý ji to odstraní do druhého dne/ po všechny rakoviny a dokonce prý i HIV a Herpes. Nevím, ale ta kniha je naprostá bomba! A na tom vebu je to taky dost logicky vysvětlený.
Takže jestli MMS už taky někdo máte, můžeme si tu radit. díky

reagovat 25.3.2009 00:15 - alt1

Doporucuju ti poctive dodrzovat davkovani a nesnazit se to zrychlovat. Nejakou dobu to vypada nenapadne ze se nic nedeje a pak pridas jednu nebo 2 kapicky a muze ti z toho byt blbe od zaludnku nebo dostanes prujem.

Podle humbla to znamena, ze ti to zabira a cistis se a doporucuje snizit pocet kapicek o 2-3 a pokracovat.

reagovat 25.3.2009 07:29 - Petr Podaný

Díky. Večer jsem si dal 4 kapky MMS a spal jsem jak dudek. To už dlouho ne. Zkouším to na sobě, protože to chci dát svýmu kamarádovi. Má rakovinu a Humble v knize píše, že MMS dokáže zvládnout i tuhle nemoc v poměrně krátkém čase. Ale chci vidět co to dělá předtím, než mu o tom vůbec řeknu.

Solgar 7

reagovat 25.3.2009 11:37 - mirek

Tak ta cena je síla,já mám litr 25% MMS z vodárny zadara.Dneska se používá chloritan na dezifekci pitné vody.Jinak perfektní věc.

reagovat 25.3.2009 12:06 - mirek

tady je adresa výrobce

http://www.eurosarm.cz

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 29.7.2015 08:28 - Renata

Tak jak je možné,že to někomu pomohlo a druhému naopak ublížilo.Zase si nemyslím,že člověk,který tvrdí,že mu to pomohlo,že by si to vymyslel,to by přece nikdo neudělal.Spíš si myslím,že je to stejné jako s léky,na někoho to zabírá a pomůže mu to,druhému to ublíží.

reagovat 29.7.2015 08:28 - Renata

Tak jak je možné,že to někomu pomohlo a druhému naopak ublížilo.Zase si nemyslím,že člověk,který tvrdí,že mu to pomohlo,že by si to vymyslel,to by přece nikdo neudělal.Spíš si myslím,že je to stejné jako s léky,na někoho to zabírá a pomůže mu to,druhému to ublíží.

reagovat 1.8.2015 10:21 - Jirka

V pátek jsem skončila na...

Dávkování- podle sebe, cos ještě dělala podle sebe? Užívání MMS má pravidla a ty když se nedodržují, není to dobré. A to, že se na gastroskopii ptali přímo na MMs ni připadá jako blábol. Příspěvek od J. bych opravdu nebral vážně !!!!

reagovat 1.8.2015 14:48 - J.

Dávkování- podle sebe, cos...

Ale to se mýlíš, fanatiku. Dávkování jsem použila ne podle sebe, to nikde nepíši, ale podle knihy MMS + DMSO. A ano, lékařka se mně přímo na MMS zeptala.

reagovat 1.8.2015 23:17 - Honza

Dávkování- podle sebe, cos...

Je to pravda, taky jsem musel na kameru a stejný závěr, zánět jícnu na 38 cm.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *