MMS - Jim Humble

První příspěvky v diskuzi

reagovat 24.3.2009 22:33 - Petr Podaný

Dnes jsem ráno dostal knihu s přípravkem o kterém jsem si přečetl ve wm Magazínu. Tu knihu jsem před chvilkou dočetl. Je o údajně nejsilnějším imunitním preparátu, který dokáže udolat např. malárii do 4 hodin. To co se v té knize píše, je opravdu velká síla. Jestli máte někdo s tímhle zkušenost, sem s ní. Já to začal brát teď. Ale prý to sem lidi už dováželi ze zahraničí dřív, tak se ptám, zda o tom kdokoli cokoli ví. u nás se to dá sehnat na www.emms.cz Pokud je pravda polovina toho, co Humble v té knize píše, tak spousta nemocných lidí bude jásat!
Moc dobře to ale nechutná.
Prý ale v současné době neexistuje nemoc, na kterou by to nezabralo. Od chřipky, /prý ji to odstraní do druhého dne/ po všechny rakoviny a dokonce prý i HIV a Herpes. Nevím, ale ta kniha je naprostá bomba! A na tom vebu je to taky dost logicky vysvětlený.
Takže jestli MMS už taky někdo máte, můžeme si tu radit. díky

reagovat 25.3.2009 00:15 - alt1

Doporucuju ti poctive dodrzovat davkovani a nesnazit se to zrychlovat. Nejakou dobu to vypada nenapadne ze se nic nedeje a pak pridas jednu nebo 2 kapicky a muze ti z toho byt blbe od zaludnku nebo dostanes prujem.

Podle humbla to znamena, ze ti to zabira a cistis se a doporucuje snizit pocet kapicek o 2-3 a pokracovat.

reagovat 25.3.2009 07:29 - Petr Podaný

Díky. Večer jsem si dal 4 kapky MMS a spal jsem jak dudek. To už dlouho ne. Zkouším to na sobě, protože to chci dát svýmu kamarádovi. Má rakovinu a Humble v knize píše, že MMS dokáže zvládnout i tuhle nemoc v poměrně krátkém čase. Ale chci vidět co to dělá předtím, než mu o tom vůbec řeknu.

reagovat 25.3.2009 11:37 - mirek

Tak ta cena je síla,já mám litr 25% MMS z vodárny zadara.Dneska se používá chloritan na dezifekci pitné vody.Jinak perfektní věc.

reagovat 25.3.2009 12:06 - mirek

tady je adresa výrobce

http://www.eurosarm.cz

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 3.12.2016 09:58 - Olina

Mám stejnou zkušenost....

Pavlo, tak se ještě poděl o nějaké konkrétní údaje - jakými nemocemi jste trpěli a kdo vám je vyléčil pomocí Oberonu?
Mě to taky zajímá.

reagovat 3.12.2016 14:40 - Maruška

Co se týče toho MMS, tady je každá rada fakt drahá! MMS zabere širší spektrum patogenů, než antibiotika. Antibiotika ničí střevní a slizniční mikroflóru. Krom toho, neničí viry a plísně. Zejména candida albicans se nekonečně rozmnožuje a poškozuje imunitní systém! Já jsem pro MMS! Z antibiotik rozhodně nedoporučuji užívat AUGMENTIN s kyselinou klavulonovou a COTRIMOXAZOL. Tato dvě ATB jsou totiž největší dryáky na játra a na ledviny! Velmi dobrá jsou probiotika v kapslích. Jogurty typu DANONE a HOLANDIA, jsou spíše reklamy! Tam těch živých probiotických bakterií moc není! Před škodami, napáchanými antibiotiky, rozhodně neochrání! To už je rozhodně lepší to MMS, které řeší všechny patogeny najednou! Ale zase pozor! MMS vyléčí sice i rakovinu, ale usazuje se v cévách! Z dlouhodobého hlediska není dobrý pro kardiovaskulární systém! Jelikož pán píše, že má i problémy se srdcem-tachykardie, mírná arytmie, možná i začínající hypertenze! Pravděpodobně tam bude i zvýšený cholesterol a triglyceridy. Já bych určitě radila, abyste si nechal vyšetřit homocystein. Lékaři, pracující na VZP, toto nedělají, protože by přišli o pacienty a farmaceutické firmy by zkrachovaly!!! Test na homocystein se dělá z periferní krve, ve speciálních laboratořích. Určitě by to za to stálo! Jinak, prasklý zub je trvalým zdrojem infekce! Pokud jde o osmičku, určitě Vás to velmi brzy dožene k zubaři! Co se týče toho MMS, můžete krátkodobě, tak 3 týdny, zkusit několikrát denně po 2-3 kapkách, vyplachovat, i užívat vnitřně, co snesete! Po extrakci budete možná potřebovat prášky na bolest a na uklidnění, případně na spaní, aby si zkraje tělo odpočinulo! Někdy se bohužel nejde úplně vyhnout komplikacím a bolestem! Ale to já nevím. Neznám Váš celkový zdravotní stav! Vřele doporučuji, přečíst si knížky od pana Tomáše Kašpara "Nespěchejte do rakve" a "Umíráme na objednávku." Dále Deník poradce I. a II. díl, od paní Ing. Hany Bláhové. Přeji hodně štěstí.

reagovat 4.12.2016 12:12 - Pavla

Pavlo, tak se ještě poděl...

Ptala jsem se paní, ke které chodíme, jestli mám dát kontakt na ní na tyto stránky a ta to odmítla, že si takovouto formou dělají reklamu jen ti, co to neumějí a potřebují další a další klienty. Podle ní je zapotřebí se ptát známých a jít tam, kde jim pomohli, a na reklamu neskákat. K MMS řekla, že je to jed a jako všemi jedy se jím nelze úplně vyléčit. Černochům v vězení v Arice, kteří umírali na malarii a nic jiného neměli to prý pomohlo zlikvidovat původce malarie,takže jim to pomohlo, ale jen tak, že neumřeli hned, ale na cirhozy a selhání ledvin za dvacet let, což v jejich situaci bylo dobré, ovšem my jsme tady v jiné situaci a máme jiné možnosti, mnohem efektivnější a nezatěžující. O paní Bláhové mluvila docela dobře, že v rámci toho, co zná a jaké má možnosti dělá co může, ale že naráží na limity dignostické a další, proto se pokouší špatné tělesné prostředí "napravit" MMS, což někdy pomůže a někdy ne.
Zapoměla jsem minule, že nám zakázala všechny potraviny s GMO, i ty co obsahují GMO kukuřičný škrob a tak a to že je s vynecháním GMO pšenice a Mléka od krav krmených GMO a antibiotiky hlavním důvodem, proč nám přestaly střevní problémy, které jsme měli celá rodina.

reagovat 4.12.2016 13:13 - alternativec

Pavlo, prosím Tě, jak se jmenuje, prosím, ta paní? To, co napsala Maruška, to vím, přinejmenším tuším! Mohla by pomoci i mne? Jaké máš názor na ATB, imunitu a mms při lékařských zákrocích? Trpěl jsem i orofaryngeální kandidózou a dva roky byla léčba bez úspěchů!
Mám i mírně zvýšené jaterní testy. Proto mi doktor další "léky" nechtěl psát! Žiji zdravě. Předtím jsem se občas napil alkoholu. Nyní zcela abstinuji. Jsem 100% nekuřák. Děkuji za názor.

reagovat 4.12.2016 13:14 - alternativec

oprava: mně.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *