MMS - Jim Humble

První příspěvky v diskuzi

reagovat 24.3.2009 22:33 - Petr Podaný

Dnes jsem ráno dostal knihu s přípravkem o kterém jsem si přečetl ve wm Magazínu. Tu knihu jsem před chvilkou dočetl. Je o údajně nejsilnějším imunitním preparátu, který dokáže udolat např. malárii do 4 hodin. To co se v té knize píše, je opravdu velká síla. Jestli máte někdo s tímhle zkušenost, sem s ní. Já to začal brát teď. Ale prý to sem lidi už dováželi ze zahraničí dřív, tak se ptám, zda o tom kdokoli cokoli ví. u nás se to dá sehnat na www.emms.cz Pokud je pravda polovina toho, co Humble v té knize píše, tak spousta nemocných lidí bude jásat!
Moc dobře to ale nechutná.
Prý ale v současné době neexistuje nemoc, na kterou by to nezabralo. Od chřipky, /prý ji to odstraní do druhého dne/ po všechny rakoviny a dokonce prý i HIV a Herpes. Nevím, ale ta kniha je naprostá bomba! A na tom vebu je to taky dost logicky vysvětlený.
Takže jestli MMS už taky někdo máte, můžeme si tu radit. díky

reagovat 25.3.2009 00:15 - alt1

Doporucuju ti poctive dodrzovat davkovani a nesnazit se to zrychlovat. Nejakou dobu to vypada nenapadne ze se nic nedeje a pak pridas jednu nebo 2 kapicky a muze ti z toho byt blbe od zaludnku nebo dostanes prujem.

Podle humbla to znamena, ze ti to zabira a cistis se a doporucuje snizit pocet kapicek o 2-3 a pokracovat.

reagovat 25.3.2009 07:29 - Petr Podaný

Díky. Večer jsem si dal 4 kapky MMS a spal jsem jak dudek. To už dlouho ne. Zkouším to na sobě, protože to chci dát svýmu kamarádovi. Má rakovinu a Humble v knize píše, že MMS dokáže zvládnout i tuhle nemoc v poměrně krátkém čase. Ale chci vidět co to dělá předtím, než mu o tom vůbec řeknu.

Manuka Doctor

reagovat 25.3.2009 11:37 - mirek

Tak ta cena je síla,já mám litr 25% MMS z vodárny zadara.Dneska se používá chloritan na dezifekci pitné vody.Jinak perfektní věc.

reagovat 25.3.2009 12:06 - mirek

tady je adresa výrobce

http://www.eurosarm.cz

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 29.3.2015 19:27 - Iva

Za co jim děkuješ? Že Ti...

Kde píši, že mi "dovolili" alternativu? Proč lžeš? Oni mi jí doporučili.
Ano, doktoři neví všechno, stejně tak MMS nedokáže vyléčit všechno. Pročetla jsem x diskusí, tak už vím, že na někoho to třeba vůbec neúčinkuje.

reagovat 30.3.2015 14:23 - No

Kde píši, že mi...

jenže tohle MMS nepřizná. Je schopen přiznat jen chyby doktorů.

reagovat 30.3.2015 15:19 - Neexistuje, ať už

je to jakkoli smutné, zákonem zaručené právo člověka na život a zdraví. Neexistuje možnost, že by medicína dokázala včas zachytit a vyléčit všechny nemoci. Neznáme odpovědi na všechny otázky a lékaři nejsou nadáni mnohdy ani genialitou, ani čarovnou mocí. :-)
Smrt je tragická, ale zavrhnout kvůli ní celou medicínu je smutným omylem. Najít náhradní řešení v báchorkách a nebezpečných pseudovědeckých postupech je svědectvím o nedokonalosti lidské mysli...

reagovat 30.3.2015 15:41 - Jenže

se vžijte do situace někoho,kdo o své dítě přišel.S takovou tragédií se jen těžko vyrovnáte,proto já mu rozumím,i když bych nezanevřela.Jinak,kde se dá vlastně MMS pořídit?

reagovat 30.3.2015 16:46 - Tragédie nejsou předmětem

pře, tím je MMS, o jehož účinnosti ještě nikdo nepodal jediný důkaz. A co se jeho získání týká, stačí zagooglit, je tím zaplevelený celý internet :-DDD.
Ale i k MMS jsou alternativy... Třeba kravinec sebraný o Valpuržině noci z hrobu sebevraha, prach setřený z modelu pyramidy, zvratky kostelní myši, konzervované čakry tibetských mnichů či siderické kyvadélko na smetaně s knedlíkem... Stačí jen uvěřit :-DDD

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *

reklama
reklama

Ostatní články k tématu


Posílání novinek

Nechte si posílat novinky o dění na našem serveru.

SOLGAR
   
Kde jste: Hlavní stránka > Diskuze > Alternativní a doplňkové metody léčby > MMS - Jim Humble

registrace | přihlásit se