MMS - Jim Humble

První příspěvky v diskuzi

reagovat 24.3.2009 22:33 - Petr Podaný

Dnes jsem ráno dostal knihu s přípravkem o kterém jsem si přečetl ve wm Magazínu. Tu knihu jsem před chvilkou dočetl. Je o údajně nejsilnějším imunitním preparátu, který dokáže udolat např. malárii do 4 hodin. To co se v té knize píše, je opravdu velká síla. Jestli máte někdo s tímhle zkušenost, sem s ní. Já to začal brát teď. Ale prý to sem lidi už dováželi ze zahraničí dřív, tak se ptám, zda o tom kdokoli cokoli ví. u nás se to dá sehnat na www.emms.cz Pokud je pravda polovina toho, co Humble v té knize píše, tak spousta nemocných lidí bude jásat!
Moc dobře to ale nechutná.
Prý ale v současné době neexistuje nemoc, na kterou by to nezabralo. Od chřipky, /prý ji to odstraní do druhého dne/ po všechny rakoviny a dokonce prý i HIV a Herpes. Nevím, ale ta kniha je naprostá bomba! A na tom vebu je to taky dost logicky vysvětlený.
Takže jestli MMS už taky někdo máte, můžeme si tu radit. díky

reagovat 25.3.2009 00:15 - alt1

Doporucuju ti poctive dodrzovat davkovani a nesnazit se to zrychlovat. Nejakou dobu to vypada nenapadne ze se nic nedeje a pak pridas jednu nebo 2 kapicky a muze ti z toho byt blbe od zaludnku nebo dostanes prujem.

Podle humbla to znamena, ze ti to zabira a cistis se a doporucuje snizit pocet kapicek o 2-3 a pokracovat.

reagovat 25.3.2009 07:29 - Petr Podaný

Díky. Večer jsem si dal 4 kapky MMS a spal jsem jak dudek. To už dlouho ne. Zkouším to na sobě, protože to chci dát svýmu kamarádovi. Má rakovinu a Humble v knize píše, že MMS dokáže zvládnout i tuhle nemoc v poměrně krátkém čase. Ale chci vidět co to dělá předtím, než mu o tom vůbec řeknu.

Full Spectrum kurkumin

reagovat 25.3.2009 11:37 - mirek

Tak ta cena je síla,já mám litr 25% MMS z vodárny zadara.Dneska se používá chloritan na dezifekci pitné vody.Jinak perfektní věc.

reagovat 25.3.2009 12:06 - mirek

tady je adresa výrobce

http://www.eurosarm.cz

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 22.11.2015 18:06 - Marie

Otec měl rakovinu plic. Mě...

Jakými cytostatiky otce léčili? Vím, že pacienti s rakovinou plic chemo dost dobře zvládají. Téměř bez problémů. A jaký byl léčebný záměr? Po jak dlouhé době se objevily metastázy?
K Vašemu nálezu se vyjadřovat nebudu, když nevíme, co to bylo.

reagovat 24.11.2015 16:03 - Míra

Otec měl rakovinu plic. Mě...

Nějaká odpověď? Také by mne to zajímalo.

reagovat 24.11.2015 16:22 - dotaz

Jakými cytostatiky otce...

Já beru všechny takové příspěvky s velkou rezervou. To jsou často taková obecná tvrzení a navíc, jedná se doslova o promile úspěchů ve srovnání s klasickou medicínou.

Tady si může napsat co kdo chce, a je zajímavé, jak se někteří nadšení pisatelé po nějaké době najednou odmlčí. Že by byli po smrti?

reagovat 24.11.2015 22:09 - Petra

V pondělí 16.11. mě začala bolet hlava. Začala mi dost rychle rýma. Začala jsem užívat 30 kapiček denně /3x po hodině/, ve středu se k tomu dostavila bolest v krku, poté mi to jako vždy spadlo na průdušky. Takže kašel. MMS jsem užívala přesně. A 5 dní. Nic. Normální průběh virózy, dnes je mi první den lépe.

reagovat 24.11.2015 22:09 - Petra

Nepochopím, že tím někdo chce léčit rakovinu....

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *