MMS - Jim Humble

První příspěvky v diskuzi

reagovat 24.3.2009 22:33 - Petr Podaný

Dnes jsem ráno dostal knihu s přípravkem o kterém jsem si přečetl ve wm Magazínu. Tu knihu jsem před chvilkou dočetl. Je o údajně nejsilnějším imunitním preparátu, který dokáže udolat např. malárii do 4 hodin. To co se v té knize píše, je opravdu velká síla. Jestli máte někdo s tímhle zkušenost, sem s ní. Já to začal brát teď. Ale prý to sem lidi už dováželi ze zahraničí dřív, tak se ptám, zda o tom kdokoli cokoli ví. u nás se to dá sehnat na www.emms.cz Pokud je pravda polovina toho, co Humble v té knize píše, tak spousta nemocných lidí bude jásat!
Moc dobře to ale nechutná.
Prý ale v současné době neexistuje nemoc, na kterou by to nezabralo. Od chřipky, /prý ji to odstraní do druhého dne/ po všechny rakoviny a dokonce prý i HIV a Herpes. Nevím, ale ta kniha je naprostá bomba! A na tom vebu je to taky dost logicky vysvětlený.
Takže jestli MMS už taky někdo máte, můžeme si tu radit. díky

reagovat 25.3.2009 00:15 - alt1

Doporucuju ti poctive dodrzovat davkovani a nesnazit se to zrychlovat. Nejakou dobu to vypada nenapadne ze se nic nedeje a pak pridas jednu nebo 2 kapicky a muze ti z toho byt blbe od zaludnku nebo dostanes prujem.

Podle humbla to znamena, ze ti to zabira a cistis se a doporucuje snizit pocet kapicek o 2-3 a pokracovat.

reagovat 25.3.2009 07:29 - Petr Podaný

Díky. Večer jsem si dal 4 kapky MMS a spal jsem jak dudek. To už dlouho ne. Zkouším to na sobě, protože to chci dát svýmu kamarádovi. Má rakovinu a Humble v knize píše, že MMS dokáže zvládnout i tuhle nemoc v poměrně krátkém čase. Ale chci vidět co to dělá předtím, než mu o tom vůbec řeknu.

Full Spectrum kurkumin

reagovat 25.3.2009 11:37 - mirek

Tak ta cena je síla,já mám litr 25% MMS z vodárny zadara.Dneska se používá chloritan na dezifekci pitné vody.Jinak perfektní věc.

reagovat 25.3.2009 12:06 - mirek

tady je adresa výrobce

http://www.eurosarm.cz

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 3.4.2016 21:28 - libkoMUDr. Jan Hnízdil: Tento...

odkazy nefungují

reagovat 5.4.2016 22:38 - haluz

MMS funguje a žádný popírající ocas na tom nic nezmění..

reagovat 8.4.2016 16:31 - Lili

Domnívám se, že MMS funguje a jeho působení má bohužel dost vedlejších účinků.
Poleptání a poškození buněk, jater a ledvin, chlor způsobuje nalepení částeček tuku na arteriální stěny, tedy přímo arteriosklerosu,je dáván do souvislosti s CHOPN a dalšími nemocemi.
Ano, v případě dlouhodobých potíží umí pravděpodobně likvidovat bakterie a viry, nicméně si myslím, že jsou jiné metody, které jsou stejně účinné a nemají takový dopad na organismus (např plasmový generátor a pod.)
A když už MMS použít, tak jen na dobu léčení, tedy co nejkratší. Dlouhodobé užívání bude pravděpodobne způsobovat nadměrné stárnutí těla.
Vymysleli to holt pro černochy v Africe ve vězení, kde nic jiného neměli a než umřít hned, bylo lepší jim o pár let život prodloužit touhle chemií. Ale vyléčit se jedem nejde.

reagovat 9.4.2016 17:35 - Doktorka

Lili, co to tady tvrdíte za teze? Představte si, že lidi mají agresívní rakovinu! Musí se zákonitě léčit tvrdou chemií, aby měli
šanci na uzdravení, a vůbec na dlouhodobé přežití! Tady plasmový
generátor rozhodně nepomůže! Bylinky jsou fajn věc, jako prevence
a při léčení lehkých nemocí, jako je nachlazení, OK! Na těžší a
chronické stavy musí nastoupit chemie! Zdravá strava a vitamíny jsou také samozřejmostí!

reagovat 10.4.2016 17:21 - MMS

Kdo z vás bere pravidelně...

My užíváme už pátý rok, přirozeně jen v případě nemoci. Vozíme ho na zahraniční cesty do exotických končin a tam užíváme preventivně. Vždy zabere. Ředíme kyselinou citronovou.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *