MMS - Jim Humble

První příspěvky v diskuzi

reagovat 24.3.2009 22:33 - Petr Podaný

Dnes jsem ráno dostal knihu s přípravkem o kterém jsem si přečetl ve wm Magazínu. Tu knihu jsem před chvilkou dočetl. Je o údajně nejsilnějším imunitním preparátu, který dokáže udolat např. malárii do 4 hodin. To co se v té knize píše, je opravdu velká síla. Jestli máte někdo s tímhle zkušenost, sem s ní. Já to začal brát teď. Ale prý to sem lidi už dováželi ze zahraničí dřív, tak se ptám, zda o tom kdokoli cokoli ví. u nás se to dá sehnat na www.emms.cz Pokud je pravda polovina toho, co Humble v té knize píše, tak spousta nemocných lidí bude jásat!
Moc dobře to ale nechutná.
Prý ale v současné době neexistuje nemoc, na kterou by to nezabralo. Od chřipky, /prý ji to odstraní do druhého dne/ po všechny rakoviny a dokonce prý i HIV a Herpes. Nevím, ale ta kniha je naprostá bomba! A na tom vebu je to taky dost logicky vysvětlený.
Takže jestli MMS už taky někdo máte, můžeme si tu radit. díky

reagovat 25.3.2009 00:15 - alt1

Doporucuju ti poctive dodrzovat davkovani a nesnazit se to zrychlovat. Nejakou dobu to vypada nenapadne ze se nic nedeje a pak pridas jednu nebo 2 kapicky a muze ti z toho byt blbe od zaludnku nebo dostanes prujem.

Podle humbla to znamena, ze ti to zabira a cistis se a doporucuje snizit pocet kapicek o 2-3 a pokracovat.

reagovat 25.3.2009 07:29 - Petr Podaný

Díky. Večer jsem si dal 4 kapky MMS a spal jsem jak dudek. To už dlouho ne. Zkouším to na sobě, protože to chci dát svýmu kamarádovi. Má rakovinu a Humble v knize píše, že MMS dokáže zvládnout i tuhle nemoc v poměrně krátkém čase. Ale chci vidět co to dělá předtím, než mu o tom vůbec řeknu.

Manuka Doctor

reagovat 25.3.2009 11:37 - mirek

Tak ta cena je síla,já mám litr 25% MMS z vodárny zadara.Dneska se používá chloritan na dezifekci pitné vody.Jinak perfektní věc.

reagovat 25.3.2009 12:06 - mirek

tady je adresa výrobce

http://www.eurosarm.cz

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 16.12.2014 19:07 - Jana

My opravdu nevíme, co to je. Můj muž odmítl biopsii, ale lékaři tvrdili, že se může jednat o karcinom hrtanu. Jen píši, co zkoušíme.

reagovat 16.12.2014 22:57 - Hanka

My opravdu nevíme, co to je....

Potom je k uvážení, proč to sem píšeš. Neuvědomuješ si, že karcinom to nejspíš nebude, ale psychicky slabší jedinec se toho může chytit?
Dokud to není karcinom na 100%, je hloupé sem psát.

reagovat 18.12.2014 09:13 - MMS

Potom je k uvážení, proč...

MMS tedy může fungovat i na jiné nemoci než rakovina, že a my tu diskutujeme o MMS. Takže je vhodné sem psát, na co to lidi užívají a jak to na tu kterou věc funguje.

reagovat 18.12.2014 13:27 - Hanka

MMS tedy může fungovat i na...

Jenže Jana neví, co její manžel má, proto je krajně nevhodné sem psát, že mu pomohlo MMS. Až bude vědět, co manželovi je, ať to sem napíše.

reagovat 18.12.2014 14:36 - jak víš, že

MMS tedy může fungovat i na...

by MMS mohlo fungovat? Už to někdo prokazatelně zjistil? PROKAZATELNĚ!

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *


Posílání novinek

Nechte si posílat novinky o dění na našem serveru.

SOLGAR
   
Kde jste: Hlavní stránka > Diskuze > Alternativní a doplňkové metody léčby > MMS - Jim Humble

registrace | přihlásit se