MMS - Jim Humble

První příspěvky v diskuzi

reagovat 24.3.2009 22:33 - Petr Podaný

Dnes jsem ráno dostal knihu s přípravkem o kterém jsem si přečetl ve wm Magazínu. Tu knihu jsem před chvilkou dočetl. Je o údajně nejsilnějším imunitním preparátu, který dokáže udolat např. malárii do 4 hodin. To co se v té knize píše, je opravdu velká síla. Jestli máte někdo s tímhle zkušenost, sem s ní. Já to začal brát teď. Ale prý to sem lidi už dováželi ze zahraničí dřív, tak se ptám, zda o tom kdokoli cokoli ví. u nás se to dá sehnat na www.emms.cz Pokud je pravda polovina toho, co Humble v té knize píše, tak spousta nemocných lidí bude jásat!
Moc dobře to ale nechutná.
Prý ale v současné době neexistuje nemoc, na kterou by to nezabralo. Od chřipky, /prý ji to odstraní do druhého dne/ po všechny rakoviny a dokonce prý i HIV a Herpes. Nevím, ale ta kniha je naprostá bomba! A na tom vebu je to taky dost logicky vysvětlený.
Takže jestli MMS už taky někdo máte, můžeme si tu radit. díky

reagovat 25.3.2009 00:15 - alt1

Doporucuju ti poctive dodrzovat davkovani a nesnazit se to zrychlovat. Nejakou dobu to vypada nenapadne ze se nic nedeje a pak pridas jednu nebo 2 kapicky a muze ti z toho byt blbe od zaludnku nebo dostanes prujem.

Podle humbla to znamena, ze ti to zabira a cistis se a doporucuje snizit pocet kapicek o 2-3 a pokracovat.

reagovat 25.3.2009 07:29 - Petr Podaný

Díky. Večer jsem si dal 4 kapky MMS a spal jsem jak dudek. To už dlouho ne. Zkouším to na sobě, protože to chci dát svýmu kamarádovi. Má rakovinu a Humble v knize píše, že MMS dokáže zvládnout i tuhle nemoc v poměrně krátkém čase. Ale chci vidět co to dělá předtím, než mu o tom vůbec řeknu.

reagovat 25.3.2009 11:37 - mirek

Tak ta cena je síla,já mám litr 25% MMS z vodárny zadara.Dneska se používá chloritan na dezifekci pitné vody.Jinak perfektní věc.

reagovat 25.3.2009 12:06 - mirek

tady je adresa výrobce

http://www.eurosarm.cz

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 21.6.2016 14:42 - Alena

Tak až budete chtít tu...

Doma ho máme a jediný účinek co pozoruji je,že mi po jeho používání bolí hlava.A pan prodejce říkal,že prý po jeho používání omládnu..to ano,manžel mě už musí přebalovat...

reagovat 21.6.2016 15:00 - Alena

Doma ho máme a jediný...

Trošku jsem se rozjela,rozhořčila..podle mého je to nesmysl a divím se,čemu všemu lidé věří.Pokud to někomu pomáhá,nejspíše to bude placebo efekt.Můj manžel Plasmový generátor má a používá i MMS,ale nemocí naopak spíše přibývá.Podle zkoušek na laboratorních krysách,nemělo MMS žádný pozitivní vliv na vyléčení krys infikovaných virem malárie,po léčbě MMS všechny pošly,takže je to jen výmysl někoho,kdo chtěl lehce zbohatnout.Jeden z protagonistů MMS v zahraničí dostal za jeho šíření 3 roky vězení.

reagovat 21.6.2016 20:50 - Lucie K

Po poleptání buněk chlorem nemocí přibývá. Také organismus je zatěžován chemií a tudíž není dlouhodobě stabilní, tedy je předpoklad, že v budoucnu situace nemocí bude opakovat.
Pokud už ho použijete, což nedoporučuji, je spousta jiných méně invazivních metod a prostředků, tak jen jednorázově a neužívejte ho dlouhodobě. Jakékoli dlouhodobé braní léků není cesta ke zdraví.
MMS vymysleli v těžké situaci v Africe ve vězení, kde neměli vůbec nic, žádné léky a vězni byli infikování malárií v ohromných počtech, na čož umírali.
V takové situaci i prodloužení života o dvacet let likvidací bakterií MMS bylo úžasné, protož by jinak umřeli hned.
Plasmový generátor je úžasný vynález. Je samozřejmě zapotřebí s ním umět pracovat. Přirovnala bych to k autu. Spolehlivě slouží, odveze vás všudě v teple a suchu ale pokud do něj sedne cvok, nebo nekdo kdo to prostě neumí, tak může nabourat.
Také je zapotřebí nenarazit na podvodníky s plasmovými generátory, kteří prodávají nefunkční přístroje a parazitují na lidském neštěstí a dělají tak těmto zázračným vynálezům špatné jméno.
A máte li funkční plasmu, najděte si někoho šikovného s Oberonem, aby vám dělal průběžně diagnostiku, naplánoval postup plasmování a poradil se stabilizací prostředí v organizmu a budete se divit, jak rychle budete zdraví.

reagovat 21.6.2016 21:03 - ?

Modlete se k Bohu ten vám pomůže zřejmě víc...jen si vemte co je metod...proč tolik ??? tak kterou si vybrat ??

reagovat 22.6.2016 18:19 - Jana

To je klasický příspěvek mouly, který neumí používat vlastní mozek, tak vytahuje pánbíčka.
Věřte sobě a svému rozumu a zkoušejte co neznáte a tím se naučíte problém vyřešit.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *