MMS - Jim Humble

První příspěvky v diskuzi

reagovat 24.3.2009 22:33 - Petr Podaný

Dnes jsem ráno dostal knihu s přípravkem o kterém jsem si přečetl ve wm Magazínu. Tu knihu jsem před chvilkou dočetl. Je o údajně nejsilnějším imunitním preparátu, který dokáže udolat např. malárii do 4 hodin. To co se v té knize píše, je opravdu velká síla. Jestli máte někdo s tímhle zkušenost, sem s ní. Já to začal brát teď. Ale prý to sem lidi už dováželi ze zahraničí dřív, tak se ptám, zda o tom kdokoli cokoli ví. u nás se to dá sehnat na www.emms.cz Pokud je pravda polovina toho, co Humble v té knize píše, tak spousta nemocných lidí bude jásat!
Moc dobře to ale nechutná.
Prý ale v současné době neexistuje nemoc, na kterou by to nezabralo. Od chřipky, /prý ji to odstraní do druhého dne/ po všechny rakoviny a dokonce prý i HIV a Herpes. Nevím, ale ta kniha je naprostá bomba! A na tom vebu je to taky dost logicky vysvětlený.
Takže jestli MMS už taky někdo máte, můžeme si tu radit. díky

reagovat 25.3.2009 00:15 - alt1

Doporucuju ti poctive dodrzovat davkovani a nesnazit se to zrychlovat. Nejakou dobu to vypada nenapadne ze se nic nedeje a pak pridas jednu nebo 2 kapicky a muze ti z toho byt blbe od zaludnku nebo dostanes prujem.

Podle humbla to znamena, ze ti to zabira a cistis se a doporucuje snizit pocet kapicek o 2-3 a pokracovat.

reagovat 25.3.2009 07:29 - Petr Podaný

Díky. Večer jsem si dal 4 kapky MMS a spal jsem jak dudek. To už dlouho ne. Zkouším to na sobě, protože to chci dát svýmu kamarádovi. Má rakovinu a Humble v knize píše, že MMS dokáže zvládnout i tuhle nemoc v poměrně krátkém čase. Ale chci vidět co to dělá předtím, než mu o tom vůbec řeknu.

reagovat 25.3.2009 11:37 - mirek

Tak ta cena je síla,já mám litr 25% MMS z vodárny zadara.Dneska se používá chloritan na dezifekci pitné vody.Jinak perfektní věc.

reagovat 25.3.2009 12:06 - mirek

tady je adresa výrobce

http://www.eurosarm.cz

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 9.4.2016 17:35 - Doktorka

Lili, co to tady tvrdíte za teze? Představte si, že lidi mají agresívní rakovinu! Musí se zákonitě léčit tvrdou chemií, aby měli
šanci na uzdravení, a vůbec na dlouhodobé přežití! Tady plasmový
generátor rozhodně nepomůže! Bylinky jsou fajn věc, jako prevence
a při léčení lehkých nemocí, jako je nachlazení, OK! Na těžší a
chronické stavy musí nastoupit chemie! Zdravá strava a vitamíny jsou také samozřejmostí!

reagovat 10.4.2016 17:21 - MMS

Kdo z vás bere pravidelně...

My užíváme už pátý rok, přirozeně jen v případě nemoci. Vozíme ho na zahraniční cesty do exotických končin a tam užíváme preventivně. Vždy zabere. Ředíme kyselinou citronovou.

reagovat 12.5.2016 01:22 - haluz

MMS jsem užil po tom co jsem byl přes 10let zdravý, čapla mě svinská chřipka, myslel sem že to neustojím. MMS chřipku nezastavilo, ale myslím si že výrazně ji zkrátilo, trvala týden se vším všudy. Myslím že něco tak agresivního a rychle fungujícího jako vir chřipky nezastaví ani klystýr žhavým olovem. Taky to ale nepovažuji za něco co bych neměl celý život dostat.. Pokud máte raz za několik let chřipku je to zdravé, trénuje to imunitní systém.

reagovat 15.5.2016 22:09 - Lili

Lili, co to tady tvrdíte za...

Zřejmě o plasmovém generátoru vůbec nic nevíte.
Dr. Raimond R Rife ho vyvinul přímo na likvidaci bakterií, virů a rakoviny, se kterou měl 100% výsledky s vyléčením, viz jeho studie, při které vyléčil 43 lidí z rakoviny.
S chemií je to jednoduché. Nemůžete nikoho vyléčit jedem. Zdravá, čerstvá strava bez eček a konzervantů a pohyb je nutná, to s vámi souhlasím.
Bohužel současné metody farmaceutického průmyslu v zájmu zajištění svých zisků používá neůčiné metody a zcela opomíjí podstatu věci, tedy např. objev Profesora Otty von Warburg z třicátýcch let, o příčinách vzniku rakoviny, tedy okyselení a nedostatek kyslíku, za který dostal Nobelovu cenu.
A s tvrdou chemií můžete u rakoviny potlačit symtom, tedy nádor, nicméně za cenu, že zlikvidujete imunitní systém, tedy jedinou spolehlivou ochranu před rakoviným bujením a do budoucna s velkou pravděpodobností tím jen vytvoříte mnohem agresivnější druh.

reagovat 15.5.2016 22:13 - Lili

MMS jsem užil po tom co jsem...

Tak až budete chtít tu chřipku zlikvidovat za tři hodiny, tak si najděte někoho, kdo tady v Česku používá plasmový generátor a dobrou diagnostiku.
V Německu mi proplácí léčbu na plasmovém generátoru má pojištovna, ale nevím, jak to je tady.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *