MMS - Jim Humble

První příspěvky v diskuzi

reagovat 24.3.2009 22:33 - Petr Podaný

Dnes jsem ráno dostal knihu s přípravkem o kterém jsem si přečetl ve wm Magazínu. Tu knihu jsem před chvilkou dočetl. Je o údajně nejsilnějším imunitním preparátu, který dokáže udolat např. malárii do 4 hodin. To co se v té knize píše, je opravdu velká síla. Jestli máte někdo s tímhle zkušenost, sem s ní. Já to začal brát teď. Ale prý to sem lidi už dováželi ze zahraničí dřív, tak se ptám, zda o tom kdokoli cokoli ví. u nás se to dá sehnat na www.emms.cz Pokud je pravda polovina toho, co Humble v té knize píše, tak spousta nemocných lidí bude jásat!
Moc dobře to ale nechutná.
Prý ale v současné době neexistuje nemoc, na kterou by to nezabralo. Od chřipky, /prý ji to odstraní do druhého dne/ po všechny rakoviny a dokonce prý i HIV a Herpes. Nevím, ale ta kniha je naprostá bomba! A na tom vebu je to taky dost logicky vysvětlený.
Takže jestli MMS už taky někdo máte, můžeme si tu radit. díky

reagovat 25.3.2009 00:15 - alt1

Doporucuju ti poctive dodrzovat davkovani a nesnazit se to zrychlovat. Nejakou dobu to vypada nenapadne ze se nic nedeje a pak pridas jednu nebo 2 kapicky a muze ti z toho byt blbe od zaludnku nebo dostanes prujem.

Podle humbla to znamena, ze ti to zabira a cistis se a doporucuje snizit pocet kapicek o 2-3 a pokracovat.

reagovat 25.3.2009 07:29 - Petr Podaný

Díky. Večer jsem si dal 4 kapky MMS a spal jsem jak dudek. To už dlouho ne. Zkouším to na sobě, protože to chci dát svýmu kamarádovi. Má rakovinu a Humble v knize píše, že MMS dokáže zvládnout i tuhle nemoc v poměrně krátkém čase. Ale chci vidět co to dělá předtím, než mu o tom vůbec řeknu.

reagovat 25.3.2009 11:37 - mirek

Tak ta cena je síla,já mám litr 25% MMS z vodárny zadara.Dneska se používá chloritan na dezifekci pitné vody.Jinak perfektní věc.

reagovat 25.3.2009 12:06 - mirek

tady je adresa výrobce

http://www.eurosarm.cz

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 24.2.2017 16:21 - ...

Zapřísáhlý odpůrce alternativní medicíny! Pan Jox musí mít vždycky poslední slovo, že jo?!

reagovat 24.2.2017 16:29 - uf...

se jedná o hodně těžce...

co to, Maruš, meleš? Jsi opět nějak mimo. Vrať se radši pokecat na Milenky....

reagovat 24.2.2017 16:34 - 1970

Jsem také alternativec....

Co jsem četl, tak Bláhová je na hlavu. A ty taky, Alternativče. Už konečně piš pod jedním jménem, ať nevypadáš jako ještě větší trotl, než jsi.
Od Bláhové dal pryč ruce i MUDr.Jonáš.

Je mi divný, proč o toho chytrého, mladého muže, dala rodina ruce pryč, Že by viděli jak zblbnoul a za vším viděl parazity? Asi...

"O tom všem svědčí, značný úbytek ložisek v mozku, potvrzené MRI!"...nic proti pánovi, ale značný úbytek mozku tam asi byl, když dobrovolně spáchal sebevraždu.

reagovat 25.2.2017 21:43 - Máte pravdu,

že svět je plnej bláznů!

reagovat 25.2.2017 21:45 - Tak, tak!

"Všichni žijeme v blázinci."

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *