MMS - Jim Humble

První příspěvky v diskuzi

reagovat 24.3.2009 22:33 - Petr Podaný

Dnes jsem ráno dostal knihu s přípravkem o kterém jsem si přečetl ve wm Magazínu. Tu knihu jsem před chvilkou dočetl. Je o údajně nejsilnějším imunitním preparátu, který dokáže udolat např. malárii do 4 hodin. To co se v té knize píše, je opravdu velká síla. Jestli máte někdo s tímhle zkušenost, sem s ní. Já to začal brát teď. Ale prý to sem lidi už dováželi ze zahraničí dřív, tak se ptám, zda o tom kdokoli cokoli ví. u nás se to dá sehnat na www.emms.cz Pokud je pravda polovina toho, co Humble v té knize píše, tak spousta nemocných lidí bude jásat!
Moc dobře to ale nechutná.
Prý ale v současné době neexistuje nemoc, na kterou by to nezabralo. Od chřipky, /prý ji to odstraní do druhého dne/ po všechny rakoviny a dokonce prý i HIV a Herpes. Nevím, ale ta kniha je naprostá bomba! A na tom vebu je to taky dost logicky vysvětlený.
Takže jestli MMS už taky někdo máte, můžeme si tu radit. díky

reagovat 25.3.2009 00:15 - alt1

Doporucuju ti poctive dodrzovat davkovani a nesnazit se to zrychlovat. Nejakou dobu to vypada nenapadne ze se nic nedeje a pak pridas jednu nebo 2 kapicky a muze ti z toho byt blbe od zaludnku nebo dostanes prujem.

Podle humbla to znamena, ze ti to zabira a cistis se a doporucuje snizit pocet kapicek o 2-3 a pokracovat.

reagovat 25.3.2009 07:29 - Petr Podaný

Díky. Večer jsem si dal 4 kapky MMS a spal jsem jak dudek. To už dlouho ne. Zkouším to na sobě, protože to chci dát svýmu kamarádovi. Má rakovinu a Humble v knize píše, že MMS dokáže zvládnout i tuhle nemoc v poměrně krátkém čase. Ale chci vidět co to dělá předtím, než mu o tom vůbec řeknu.

Bio Acai

reagovat 25.3.2009 11:37 - mirek

Tak ta cena je síla,já mám litr 25% MMS z vodárny zadara.Dneska se používá chloritan na dezifekci pitné vody.Jinak perfektní věc.

reagovat 25.3.2009 12:06 - mirek

tady je adresa výrobce

http://www.eurosarm.cz

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 2.8.2014 21:42 - lejca

Blbe tady zvanis pouze ty Jox.... At tu pisi jen ti,kdo maji s MMS nejakou osobni zkusenost,jak rika Katerina. Komentare typu Jox a mu podobni,nemaji pro nikoho zadny vyznam a jenom otravuji ostatnim lidem diskuzi....

reagovat 2.8.2014 21:47 - lejca

Prosím, mohli by napsat...

Katerino,kouknete se na drivejsi komentare,psala jsem tam moje osobni zkusenosti.

reagovat 2.8.2014 22:22 - Jox

Blbe tady zvanis pouze ty...

Nepovídej! :-DDD

reagovat 14.9.2014 11:54 - Kelly

Prosím, mohli by napsat...

Přítelkyně užívala jednu dobu MMS, když jí diagnostikovali rakovinu. Pokoušel jsem se jí to rozmluvit, bohužel asi ne s dostatečnou vervou. Člověk v těžké situaci má tendence uchylovat se k takovým řešením. Přítelkyně akorát oslabila sama sebe a nyní už nežije. Nespoléhejte se na hovadiny typu MMS, které vás jenom oddalují od potřebné léčby.

reagovat 14.9.2014 13:24 - Vejla

Blbe tady zvanis pouze ty...

A proč by si Jox nemohl říci svůj názor ? Totiž příspěvky typu chvály docela smrdí a jednostraný hovor je o ho...Nějaký Roman tu byl dobrý propagandista slohových cvičení.Nějak tu asi zde chybí jeho kvík kvík důchodče pinďíku nebo co za hnus psal

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *


Posílání novinek

Nechte si posílat novinky o dění na našem serveru.

SOLGAR
   
Kde jste: Hlavní stránka > Diskuze > Alternativní a doplňkové metody léčby > MMS - Jim Humble

registrace | přihlásit se