MMS - Jim Humble

První příspěvky v diskuzi

reagovat 24.3.2009 22:33 - Petr Podaný

Dnes jsem ráno dostal knihu s přípravkem o kterém jsem si přečetl ve wm Magazínu. Tu knihu jsem před chvilkou dočetl. Je o údajně nejsilnějším imunitním preparátu, který dokáže udolat např. malárii do 4 hodin. To co se v té knize píše, je opravdu velká síla. Jestli máte někdo s tímhle zkušenost, sem s ní. Já to začal brát teď. Ale prý to sem lidi už dováželi ze zahraničí dřív, tak se ptám, zda o tom kdokoli cokoli ví. u nás se to dá sehnat na www.emms.cz Pokud je pravda polovina toho, co Humble v té knize píše, tak spousta nemocných lidí bude jásat!
Moc dobře to ale nechutná.
Prý ale v současné době neexistuje nemoc, na kterou by to nezabralo. Od chřipky, /prý ji to odstraní do druhého dne/ po všechny rakoviny a dokonce prý i HIV a Herpes. Nevím, ale ta kniha je naprostá bomba! A na tom vebu je to taky dost logicky vysvětlený.
Takže jestli MMS už taky někdo máte, můžeme si tu radit. díky

reagovat 25.3.2009 00:15 - alt1

Doporucuju ti poctive dodrzovat davkovani a nesnazit se to zrychlovat. Nejakou dobu to vypada nenapadne ze se nic nedeje a pak pridas jednu nebo 2 kapicky a muze ti z toho byt blbe od zaludnku nebo dostanes prujem.

Podle humbla to znamena, ze ti to zabira a cistis se a doporucuje snizit pocet kapicek o 2-3 a pokracovat.

reagovat 25.3.2009 07:29 - Petr Podaný

Díky. Večer jsem si dal 4 kapky MMS a spal jsem jak dudek. To už dlouho ne. Zkouším to na sobě, protože to chci dát svýmu kamarádovi. Má rakovinu a Humble v knize píše, že MMS dokáže zvládnout i tuhle nemoc v poměrně krátkém čase. Ale chci vidět co to dělá předtím, než mu o tom vůbec řeknu.

reagovat 25.3.2009 11:37 - mirek

Tak ta cena je síla,já mám litr 25% MMS z vodárny zadara.Dneska se používá chloritan na dezifekci pitné vody.Jinak perfektní věc.

reagovat 25.3.2009 12:06 - mirek

tady je adresa výrobce

http://www.eurosarm.cz

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 16.12.2017 10:12 - Logik

Dobrý večer,dnes jsme se...

Také jsme našemu pejsanovi zkusili dávat mms, měl melanom na očním víčku. Jediné co z toho bylo, že přestal jíst, trpěl tím, musel brát dlouhodobě Helicid. Nedělejte ze svého milovaného pejska pokusného králíka, on se nemůže bránit. Dejte mu raději veškerou lásku co máte v sobě, a později ho nechte důstojně odejít.

reagovat 15.3.2018 15:24 - Mám dotaz

Může se po dobu užívání MMS pít zelený čaj a brát B-KOMPLEX s kyselinou listovou? A v jakých odstupech? Děkuji.

reagovat 15.3.2018 17:29 - Můžeš cokoliv. Ale

Může se po dobu užívání...

bude ti to houby platné... :-D

reagovat 15.3.2018 19:38 - A

co tedy navrhuješ ty? Jak, houby platné? Určitě, nezapíjet MMS zeleným čajem a nezajídat doplňky stravy, v podobě vitamínových tablet. Ale to stačí tak hodinu až dvě hodiny, po užití MMS, nebo ne?

reagovat 15.3.2018 19:43 - no

co tedy navrhuješ ty? Jak,...

Najdi si to v Hublovi. Tady ti asi nikdo dobře neporadí. Vydal přece knihu, né?
A k té žíravině nebyl přiložený leták?
Co smíš a nesmíš?
Tak to máš smůlu.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *