MMS - Jim Humble

První příspěvky v diskuzi

reagovat 24.3.2009 22:33 - Petr Podaný

Dnes jsem ráno dostal knihu s přípravkem o kterém jsem si přečetl ve wm Magazínu. Tu knihu jsem před chvilkou dočetl. Je o údajně nejsilnějším imunitním preparátu, který dokáže udolat např. malárii do 4 hodin. To co se v té knize píše, je opravdu velká síla. Jestli máte někdo s tímhle zkušenost, sem s ní. Já to začal brát teď. Ale prý to sem lidi už dováželi ze zahraničí dřív, tak se ptám, zda o tom kdokoli cokoli ví. u nás se to dá sehnat na www.emms.cz Pokud je pravda polovina toho, co Humble v té knize píše, tak spousta nemocných lidí bude jásat!
Moc dobře to ale nechutná.
Prý ale v současné době neexistuje nemoc, na kterou by to nezabralo. Od chřipky, /prý ji to odstraní do druhého dne/ po všechny rakoviny a dokonce prý i HIV a Herpes. Nevím, ale ta kniha je naprostá bomba! A na tom vebu je to taky dost logicky vysvětlený.
Takže jestli MMS už taky někdo máte, můžeme si tu radit. díky

reagovat 25.3.2009 00:15 - alt1

Doporucuju ti poctive dodrzovat davkovani a nesnazit se to zrychlovat. Nejakou dobu to vypada nenapadne ze se nic nedeje a pak pridas jednu nebo 2 kapicky a muze ti z toho byt blbe od zaludnku nebo dostanes prujem.

Podle humbla to znamena, ze ti to zabira a cistis se a doporucuje snizit pocet kapicek o 2-3 a pokracovat.

reagovat 25.3.2009 07:29 - Petr Podaný

Díky. Večer jsem si dal 4 kapky MMS a spal jsem jak dudek. To už dlouho ne. Zkouším to na sobě, protože to chci dát svýmu kamarádovi. Má rakovinu a Humble v knize píše, že MMS dokáže zvládnout i tuhle nemoc v poměrně krátkém čase. Ale chci vidět co to dělá předtím, než mu o tom vůbec řeknu.

Bio Acai

reagovat 25.3.2009 11:37 - mirek

Tak ta cena je síla,já mám litr 25% MMS z vodárny zadara.Dneska se používá chloritan na dezifekci pitné vody.Jinak perfektní věc.

reagovat 25.3.2009 12:06 - mirek

tady je adresa výrobce

http://www.eurosarm.cz

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 1.8.2014 13:30 - Kateřina

Prosím, mohli by napsat příspěvky pouze lidé, kteří mají osobní zkušenosti? Nezajímá mě nějaké teoretické výklady vědců a doktorů (s těma mám osobně já velmi špatné zkušenosti) ani "jedna paní povídala" - viz Hanz "Mnoho lidí doplatilo .." Když srovnám antibiotika, spoustu dalších léků, kde je čtení negativních účinků na půl hodiny nebo taková chemoterapie, co je menší zlo? Něco podobného je to i s konopím. Jsou zde 2 tábory - pro, který to pomáhá a proti, kteří z toho neprofitují!

reagovat 1.8.2014 21:48 - Jox

Prosím, mohli by napsat...

Nechceš toho od života trochu moc? :-DDD. Ti, kdo se na MMS a alternativní medicínu spolehli v případě, že jim opravdu něco bylo, jsou mrtví... Ti ostatní blbě žvaní :-DDD

reagovat 2.8.2014 21:42 - lejca

Blbe tady zvanis pouze ty Jox.... At tu pisi jen ti,kdo maji s MMS nejakou osobni zkusenost,jak rika Katerina. Komentare typu Jox a mu podobni,nemaji pro nikoho zadny vyznam a jenom otravuji ostatnim lidem diskuzi....

reagovat 2.8.2014 21:47 - lejca

Prosím, mohli by napsat...

Katerino,kouknete se na drivejsi komentare,psala jsem tam moje osobni zkusenosti.

reagovat 2.8.2014 22:22 - Jox

Blbe tady zvanis pouze ty...

Nepovídej! :-DDD

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *


Posílání novinek

Nechte si posílat novinky o dění na našem serveru.

SOLGAR
   
Kde jste: Hlavní stránka > Diskuze > Alternativní a doplňkové metody léčby > MMS - Jim Humble

registrace | přihlásit se