MMS - Jim Humble

První příspěvky v diskuzi

reagovat 24.3.2009 22:33 - Petr Podaný

Dnes jsem ráno dostal knihu s přípravkem o kterém jsem si přečetl ve wm Magazínu. Tu knihu jsem před chvilkou dočetl. Je o údajně nejsilnějším imunitním preparátu, který dokáže udolat např. malárii do 4 hodin. To co se v té knize píše, je opravdu velká síla. Jestli máte někdo s tímhle zkušenost, sem s ní. Já to začal brát teď. Ale prý to sem lidi už dováželi ze zahraničí dřív, tak se ptám, zda o tom kdokoli cokoli ví. u nás se to dá sehnat na www.emms.cz Pokud je pravda polovina toho, co Humble v té knize píše, tak spousta nemocných lidí bude jásat!
Moc dobře to ale nechutná.
Prý ale v současné době neexistuje nemoc, na kterou by to nezabralo. Od chřipky, /prý ji to odstraní do druhého dne/ po všechny rakoviny a dokonce prý i HIV a Herpes. Nevím, ale ta kniha je naprostá bomba! A na tom vebu je to taky dost logicky vysvětlený.
Takže jestli MMS už taky někdo máte, můžeme si tu radit. díky

reagovat 25.3.2009 00:15 - alt1

Doporucuju ti poctive dodrzovat davkovani a nesnazit se to zrychlovat. Nejakou dobu to vypada nenapadne ze se nic nedeje a pak pridas jednu nebo 2 kapicky a muze ti z toho byt blbe od zaludnku nebo dostanes prujem.

Podle humbla to znamena, ze ti to zabira a cistis se a doporucuje snizit pocet kapicek o 2-3 a pokracovat.

reagovat 25.3.2009 07:29 - Petr Podaný

Díky. Večer jsem si dal 4 kapky MMS a spal jsem jak dudek. To už dlouho ne. Zkouším to na sobě, protože to chci dát svýmu kamarádovi. Má rakovinu a Humble v knize píše, že MMS dokáže zvládnout i tuhle nemoc v poměrně krátkém čase. Ale chci vidět co to dělá předtím, než mu o tom vůbec řeknu.

reagovat 25.3.2009 11:37 - mirek

Tak ta cena je síla,já mám litr 25% MMS z vodárny zadara.Dneska se používá chloritan na dezifekci pitné vody.Jinak perfektní věc.

reagovat 25.3.2009 12:06 - mirek

tady je adresa výrobce

http://www.eurosarm.cz

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 12.8.2017 15:54 - Hloupej, co?

si myslíš, že každý...

Za parazity mám Jima Humble a celou tu jemu podobnou sortu věrozvěstů a samozvaných léčitelů :-DDD. Na tebe se musí pomalu, pečlivě vyslovovat a nepoužívat metafory, metonymie či hyperboly, že? :-D

reagovat 13.8.2017 15:57 - Chytrý

V současné době se každý může léčit se, jak chce. Za mne, alternativa pomáhá! Na klasickou - západní medicínu, až zas tak moc nevěřím. Naopak, mám velmi negativní zkušenosti s lékaři! Lidí, jako je paí Ing. Bláhová, je naštěstí mnohem více! Má své vyškolené poradkyně.

reagovat 15.12.2017 19:59 - Marcela penickova

Dobrý večer,dnes jsme se dozvěděli,ze náš pes stredoasiat má rakovinu kostí je mu teprve pět let,můžete nám poradit dávkování mms.děkuji

reagovat 16.12.2017 10:03 - Jan

Detailní dávkování najdete na http://www.czmms.info/index.php/detailni-navody

Určitě by byly vhodné ty koupele.

reagovat 16.12.2017 10:12 - Logik

Dobrý večer,dnes jsme se...

Také jsme našemu pejsanovi zkusili dávat mms, měl melanom na očním víčku. Jediné co z toho bylo, že přestal jíst, trpěl tím, musel brát dlouhodobě Helicid. Nedělejte ze svého milovaného pejska pokusného králíka, on se nemůže bránit. Dejte mu raději veškerou lásku co máte v sobě, a později ho nechte důstojně odejít.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *