MMS - Jim Humble

První příspěvky v diskuzi

reagovat 24.3.2009 22:33 - Petr Podaný

Dnes jsem ráno dostal knihu s přípravkem o kterém jsem si přečetl ve wm Magazínu. Tu knihu jsem před chvilkou dočetl. Je o údajně nejsilnějším imunitním preparátu, který dokáže udolat např. malárii do 4 hodin. To co se v té knize píše, je opravdu velká síla. Jestli máte někdo s tímhle zkušenost, sem s ní. Já to začal brát teď. Ale prý to sem lidi už dováželi ze zahraničí dřív, tak se ptám, zda o tom kdokoli cokoli ví. u nás se to dá sehnat na www.emms.cz Pokud je pravda polovina toho, co Humble v té knize píše, tak spousta nemocných lidí bude jásat!
Moc dobře to ale nechutná.
Prý ale v současné době neexistuje nemoc, na kterou by to nezabralo. Od chřipky, /prý ji to odstraní do druhého dne/ po všechny rakoviny a dokonce prý i HIV a Herpes. Nevím, ale ta kniha je naprostá bomba! A na tom vebu je to taky dost logicky vysvětlený.
Takže jestli MMS už taky někdo máte, můžeme si tu radit. díky

reagovat 25.3.2009 00:15 - alt1

Doporucuju ti poctive dodrzovat davkovani a nesnazit se to zrychlovat. Nejakou dobu to vypada nenapadne ze se nic nedeje a pak pridas jednu nebo 2 kapicky a muze ti z toho byt blbe od zaludnku nebo dostanes prujem.

Podle humbla to znamena, ze ti to zabira a cistis se a doporucuje snizit pocet kapicek o 2-3 a pokracovat.

reagovat 25.3.2009 07:29 - Petr Podaný

Díky. Večer jsem si dal 4 kapky MMS a spal jsem jak dudek. To už dlouho ne. Zkouším to na sobě, protože to chci dát svýmu kamarádovi. Má rakovinu a Humble v knize píše, že MMS dokáže zvládnout i tuhle nemoc v poměrně krátkém čase. Ale chci vidět co to dělá předtím, než mu o tom vůbec řeknu.

reagovat 25.3.2009 11:37 - mirek

Tak ta cena je síla,já mám litr 25% MMS z vodárny zadara.Dneska se používá chloritan na dezifekci pitné vody.Jinak perfektní věc.

reagovat 25.3.2009 12:06 - mirek

tady je adresa výrobce

http://www.eurosarm.cz

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 10.3.2017 02:08 - jitka.m

MMS uzivam s perfektnim vysledkem uz nekolik let. Lekare nepotrebuji a dokonce i problemy se zubem se mi podarilo zvladnout pomoci MMS. O financni uspore ani nemluvim.. A kazdy ma moznost volby.

reagovat 10.3.2017 11:01 - důležitá

MMS uzivam s perfektnim...

je hlavně inforamce o tom zubu.

reagovat 10.3.2017 18:15 - J

MMS nevím, nevím. Je to chlor a chemie. Už doktor Gerson říkal, že se nemůžeme vyléčit jedem.
Pravděpodobně to bude na patogeny zabírat, ale za jakou cenu. Játra, ledviny a pod asi dostanou dost zabrat. Raději bych tedy použila nejdřív jiné metody, méně invazivní.

reagovat 10.3.2017 19:15 - V

Léčit zub pouze MMS, nevím, nevím. Možná to na chvíli pomůže, ale lépe bude, zajít k zubaři a zub vytrhnout, nebo spravit! MMS pomůže jenom na chvíli, bohužel. Jinak je určitě lepší, než antibiotika, pro krátkodobé použití, například: při bakteriálních, mykotických a virových infekcích. MMS ničí i zárodky některých parazitů.

reagovat 10.3.2017 19:25 - Admine?

To je mektání, co? :-)

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *