MMS - Jim Humble

První příspěvky v diskuzi

reagovat 24.3.2009 22:33 - Petr Podaný

Dnes jsem ráno dostal knihu s přípravkem o kterém jsem si přečetl ve wm Magazínu. Tu knihu jsem před chvilkou dočetl. Je o údajně nejsilnějším imunitním preparátu, který dokáže udolat např. malárii do 4 hodin. To co se v té knize píše, je opravdu velká síla. Jestli máte někdo s tímhle zkušenost, sem s ní. Já to začal brát teď. Ale prý to sem lidi už dováželi ze zahraničí dřív, tak se ptám, zda o tom kdokoli cokoli ví. u nás se to dá sehnat na www.emms.cz Pokud je pravda polovina toho, co Humble v té knize píše, tak spousta nemocných lidí bude jásat!
Moc dobře to ale nechutná.
Prý ale v současné době neexistuje nemoc, na kterou by to nezabralo. Od chřipky, /prý ji to odstraní do druhého dne/ po všechny rakoviny a dokonce prý i HIV a Herpes. Nevím, ale ta kniha je naprostá bomba! A na tom vebu je to taky dost logicky vysvětlený.
Takže jestli MMS už taky někdo máte, můžeme si tu radit. díky

reagovat 25.3.2009 00:15 - alt1

Doporucuju ti poctive dodrzovat davkovani a nesnazit se to zrychlovat. Nejakou dobu to vypada nenapadne ze se nic nedeje a pak pridas jednu nebo 2 kapicky a muze ti z toho byt blbe od zaludnku nebo dostanes prujem.

Podle humbla to znamena, ze ti to zabira a cistis se a doporucuje snizit pocet kapicek o 2-3 a pokracovat.

reagovat 25.3.2009 07:29 - Petr Podaný

Díky. Večer jsem si dal 4 kapky MMS a spal jsem jak dudek. To už dlouho ne. Zkouším to na sobě, protože to chci dát svýmu kamarádovi. Má rakovinu a Humble v knize píše, že MMS dokáže zvládnout i tuhle nemoc v poměrně krátkém čase. Ale chci vidět co to dělá předtím, než mu o tom vůbec řeknu.

reagovat 25.3.2009 11:37 - mirek

Tak ta cena je síla,já mám litr 25% MMS z vodárny zadara.Dneska se používá chloritan na dezifekci pitné vody.Jinak perfektní věc.

reagovat 25.3.2009 12:06 - mirek

tady je adresa výrobce

http://www.eurosarm.cz

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 17.5.2018 18:03 - anděl

Lepší bílé duše, než-li černé duše! Každou duši je třeba dokonale vybělit, očistit... -DDD

reagovat 17.5.2018 18:43 - Bílá či černá duše není

Lepší bílé duše, než-li...

totéž, co vybělená. Bílá či černá mají alespoň barvu. vybělená je prázdná, bez obsahu, bez tvaru a myšlenky. Savem vybělené duši zbývá jen fanatické přesvědčení, čili nekonečná hloupost...

reagovat 18.5.2018 11:21 - :-) Takže, očkování proti tetanu je naprosto zbytečné! :-)

"Alternativče", jseš vynikající kandidát na Darwinovu cenu. Rozhodně se neočkuj, specielně ne proti tetanu, a dej si dvakrát deně botulickou klobásu a zajez to plesnivým chlebem. Udělá ti to dobře, a zbytku světa ještě lépe.
Krleš!

reagovat 19.5.2018 18:50 - Hele,

MUDr. Ludmila Eleková sama očkování nikomu nedoporučuje, ani proti tetanu ne! Přiznává, že očkování způsobuje u dětí autismus, a že očkovací látky obsahují zdraví nebezpečný hiník, rtuť a další nebezpečné látky -kadmium, formaldehyd. Klidně si dohledej její stránky! Pozor! A je to vystudovaná lékařka!!!

reagovat 19.5.2018 20:03 - Copak

MUDr. Ludmila Eleková sama...

lékařka, ale obyčejná bláznivka. Také dostala za své zmatené výroky Zlatého bludného balvana :)

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *