MMS - Jim Humble

První příspěvky v diskuzi

reagovat 24.3.2009 22:33 - Petr Podaný

Dnes jsem ráno dostal knihu s přípravkem o kterém jsem si přečetl ve wm Magazínu. Tu knihu jsem před chvilkou dočetl. Je o údajně nejsilnějším imunitním preparátu, který dokáže udolat např. malárii do 4 hodin. To co se v té knize píše, je opravdu velká síla. Jestli máte někdo s tímhle zkušenost, sem s ní. Já to začal brát teď. Ale prý to sem lidi už dováželi ze zahraničí dřív, tak se ptám, zda o tom kdokoli cokoli ví. u nás se to dá sehnat na www.emms.cz Pokud je pravda polovina toho, co Humble v té knize píše, tak spousta nemocných lidí bude jásat!
Moc dobře to ale nechutná.
Prý ale v současné době neexistuje nemoc, na kterou by to nezabralo. Od chřipky, /prý ji to odstraní do druhého dne/ po všechny rakoviny a dokonce prý i HIV a Herpes. Nevím, ale ta kniha je naprostá bomba! A na tom vebu je to taky dost logicky vysvětlený.
Takže jestli MMS už taky někdo máte, můžeme si tu radit. díky

reagovat 25.3.2009 00:15 - alt1

Doporucuju ti poctive dodrzovat davkovani a nesnazit se to zrychlovat. Nejakou dobu to vypada nenapadne ze se nic nedeje a pak pridas jednu nebo 2 kapicky a muze ti z toho byt blbe od zaludnku nebo dostanes prujem.

Podle humbla to znamena, ze ti to zabira a cistis se a doporucuje snizit pocet kapicek o 2-3 a pokracovat.

reagovat 25.3.2009 07:29 - Petr Podaný

Díky. Večer jsem si dal 4 kapky MMS a spal jsem jak dudek. To už dlouho ne. Zkouším to na sobě, protože to chci dát svýmu kamarádovi. Má rakovinu a Humble v knize píše, že MMS dokáže zvládnout i tuhle nemoc v poměrně krátkém čase. Ale chci vidět co to dělá předtím, než mu o tom vůbec řeknu.

reagovat 25.3.2009 11:37 - mirek

Tak ta cena je síla,já mám litr 25% MMS z vodárny zadara.Dneska se používá chloritan na dezifekci pitné vody.Jinak perfektní věc.

reagovat 25.3.2009 12:06 - mirek

tady je adresa výrobce

http://www.eurosarm.cz

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 19.9.2016 00:10 - hledající

Ivo K., tak nám poraďte, jaký ten plasmový generátor by to měl být?!
Já neznám jiný, než ten RPZ 14! Poradíte tedy něco lepšího? Jestli
skutečně víte. Děkuji.

reagovat 19.9.2016 23:14 - Skeptik

Najednou všichni mlčí o účinnosti MMS! Že by všichni po něm už
"zhebli"? Nebo se léčí z těžkých zdravotních následků chemie?!
Tak, lidi, co se s vámi děje?!! Pokud jste živí, pište svoje zážitky s MMS! Pokud vás to zabilo, tak už se člověk tady nic stejně nedozví!!! A já se právě toho potřebuji moc dozvědět!

reagovat 13.10.2016 04:24 - Starej

Najednou všichni mlčí o...

Tak ty jsi ještě neumřel

reagovat 13.10.2016 04:44 - Starej a nepotřebnej

Najednou všichni mlčí o...

Smradlavej Starej dědek, neboj brzo na Tebe dojde. Už to nebude trvat dlouho a budeš pod drnem a neštěkne po tobě ani pes. Ale lépe když vydržíš co nejdéle

reagovat 14.10.2016 16:54 - No.

Jen aby nedošlo na tebe! Znáš to přece,že kdo se směje naposled, ten se směje nejlíp? Tak si to, prosím tě, uvědom! A taky nevím, koho jsi myslel tím starým, smradlavým a nepotřebným dědkem! Já jsem relativně mladý-přes 40 let, a taky mám různé zdravotní potíže, chronického rázu, naštěstí mírného charakteru. Ale to víš, každý stárneme! I ty! Nevím, co si o sobě myslíš!

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *