MMS - Jim Humble

První příspěvky v diskuzi

reagovat 24.3.2009 22:33 - Petr Podaný

Dnes jsem ráno dostal knihu s přípravkem o kterém jsem si přečetl ve wm Magazínu. Tu knihu jsem před chvilkou dočetl. Je o údajně nejsilnějším imunitním preparátu, který dokáže udolat např. malárii do 4 hodin. To co se v té knize píše, je opravdu velká síla. Jestli máte někdo s tímhle zkušenost, sem s ní. Já to začal brát teď. Ale prý to sem lidi už dováželi ze zahraničí dřív, tak se ptám, zda o tom kdokoli cokoli ví. u nás se to dá sehnat na www.emms.cz Pokud je pravda polovina toho, co Humble v té knize píše, tak spousta nemocných lidí bude jásat!
Moc dobře to ale nechutná.
Prý ale v současné době neexistuje nemoc, na kterou by to nezabralo. Od chřipky, /prý ji to odstraní do druhého dne/ po všechny rakoviny a dokonce prý i HIV a Herpes. Nevím, ale ta kniha je naprostá bomba! A na tom vebu je to taky dost logicky vysvětlený.
Takže jestli MMS už taky někdo máte, můžeme si tu radit. díky

reagovat 25.3.2009 00:15 - alt1

Doporucuju ti poctive dodrzovat davkovani a nesnazit se to zrychlovat. Nejakou dobu to vypada nenapadne ze se nic nedeje a pak pridas jednu nebo 2 kapicky a muze ti z toho byt blbe od zaludnku nebo dostanes prujem.

Podle humbla to znamena, ze ti to zabira a cistis se a doporucuje snizit pocet kapicek o 2-3 a pokracovat.

reagovat 25.3.2009 07:29 - Petr Podaný

Díky. Večer jsem si dal 4 kapky MMS a spal jsem jak dudek. To už dlouho ne. Zkouším to na sobě, protože to chci dát svýmu kamarádovi. Má rakovinu a Humble v knize píše, že MMS dokáže zvládnout i tuhle nemoc v poměrně krátkém čase. Ale chci vidět co to dělá předtím, než mu o tom vůbec řeknu.

reagovat 25.3.2009 11:37 - mirek

Tak ta cena je síla,já mám litr 25% MMS z vodárny zadara.Dneska se používá chloritan na dezifekci pitné vody.Jinak perfektní věc.

reagovat 25.3.2009 12:06 - mirek

tady je adresa výrobce

http://www.eurosarm.cz

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 21.6.2016 20:50 - Lucie K

Po poleptání buněk chlorem nemocí přibývá. Také organismus je zatěžován chemií a tudíž není dlouhodobě stabilní, tedy je předpoklad, že v budoucnu situace nemocí bude opakovat.
Pokud už ho použijete, což nedoporučuji, je spousta jiných méně invazivních metod a prostředků, tak jen jednorázově a neužívejte ho dlouhodobě. Jakékoli dlouhodobé braní léků není cesta ke zdraví.
MMS vymysleli v těžké situaci v Africe ve vězení, kde neměli vůbec nic, žádné léky a vězni byli infikování malárií v ohromných počtech, na čož umírali.
V takové situaci i prodloužení života o dvacet let likvidací bakterií MMS bylo úžasné, protož by jinak umřeli hned.
Plasmový generátor je úžasný vynález. Je samozřejmě zapotřebí s ním umět pracovat. Přirovnala bych to k autu. Spolehlivě slouží, odveze vás všudě v teple a suchu ale pokud do něj sedne cvok, nebo nekdo kdo to prostě neumí, tak může nabourat.
Také je zapotřebí nenarazit na podvodníky s plasmovými generátory, kteří prodávají nefunkční přístroje a parazitují na lidském neštěstí a dělají tak těmto zázračným vynálezům špatné jméno.
A máte li funkční plasmu, najděte si někoho šikovného s Oberonem, aby vám dělal průběžně diagnostiku, naplánoval postup plasmování a poradil se stabilizací prostředí v organizmu a budete se divit, jak rychle budete zdraví.

reagovat 21.6.2016 21:03 - ?

Modlete se k Bohu ten vám pomůže zřejmě víc...jen si vemte co je metod...proč tolik ??? tak kterou si vybrat ??

reagovat 22.6.2016 18:19 - Jana

To je klasický příspěvek mouly, který neumí používat vlastní mozek, tak vytahuje pánbíčka.
Věřte sobě a svému rozumu a zkoušejte co neznáte a tím se naučíte problém vyřešit.

reagovat 1.7.2016 20:12 - Alena

Po poleptání buněk chlorem...

Prosím Vás,my máme F-Scan a plasmový generátor zakoupené v řádech statisíců a nefunguje to.Vše se dělá dle návodu a "řídit" rozhodně umíme.Lidé,co do tohoto investovali k léčebným účelům,nikdy nepřipustí,aby se svět dozvěděl,že nalítli.Pro spoustu lidí je to zdroj obživy o kterou by přišli.Pokud to někomu pomůže,není to plasmou,ale jejich vírou v ní.Stejně tak je to s MMS.Vyrovnaný a spokojený člověk nikdy neonemocní,vše je o psychice a víra v to,že nás rozežírají parazité,je zvrácená.Žijí s námi v symbioze,kdyby jsme je neměli,tak zemřeme.A najednou se vynoří parazitobijci,co nám tvrdí,že se námi prohání škrkavky v mozku,roup dětský v krevním řečišti a podobné nesmysly.Není možné,že tomu může rozumně myslící člověk věřit.A MMS?Nesetkala jsem se s nikým,komu by MMS zachránilo život,jak se tvrdí v knihách.Až mi někdo podá důkaz,pak teprve budu věřit..podle mě je to hloupost stejná,jako plasma generátor.Ti léčitelé,co nemají ponětí o lidském těle,by vůbec léčit neměli.Ve farmaceutickém průmyslu je fůra špíny,ale léčitelé parazitů na ně rozhodně dotahují..jsou to zloději!

reagovat 2.7.2016 16:55 - Lucie K

Prosím Vás,my máme F-Scan...

S f-scenem a plasmou od zaperu jste si naběhli na podvodné dodavatele. Už se o tom tady psalo. Fscan měří pouze odpor v těle a prověříte si to tak, že si při měření elektrodu více zmáčknete a udělá vám to falešný signál, tedy nález.
RPZ 14 na měření spektrálním a frekvenčním analyzérem vyzařuje úplně jiné frekvence, než jsou zadané. Taky je citlivá na teplotu, přepětí v elektrické síti či opotřebení lampy a pak to funguje špatně, či nefunguje.
Trefíte li něco, pak s velkou pravděpodobností namátkou, tedy při dlouhém plasmování mnoho hodin.
MMS je jed. Jako jed zabije asi i bakterie a viry, nicméně osobně ho nepoužíváme, takže se o tom nemohu bavit, protože to neznám. A nechci tyto metody používat. Jedem se dle mého názoru nic nevyléčí a rozhodně nezíská dlouhodobá stabilita zdraví.
Paraziti jsou dnes přemnožení díky chemickým konzervantům v jídle, pití a nepřirozené stravě a nedostatku pohybu.
Imunitní systém parazity upřednostnuje, takže se pokouší je likvidovat přednostně a nelikviduje tudíž při přemnožení parazitů bakterie a viry. Bez odparazitování k vyléčení nemůže dojít v tomto infekčním prostředí v Čr.
Mrzí mne, že jste si naběhli na podvodné dodavatele.
Chcete li si pomoci, najděte si dodavatele zeleniny ze zahrádek či Německa, přejděte na row stravu, denně cvičte alespoň hodinu, do zpocení, případně si najděte lidi, co mají s diagnostikami velké zkušenosti a nechte si udělat diagnostiku od nich a vyplazmujte si nález doma.
Je smutné, jak uvádíte, že lidé, kteří neznají souvislosti a nemají zkušenosti se pokouší někde někoho ozdravovat, nicméně pitomce najdete všude, v každém oboru. Také to nebudou dělat dlouho, protože když nebudou mít výsledky, klienti jim odejdou jinam a oni se neuživí.


Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *