mlieko v prsnikoch

První příspěvky v diskuzi

reagovat 9.4.2005 19:30 - gabi

uz niekolko rokov mam mlieko v prsnikoch a pritom nemam ani deti, nakolko sa mi nedari ani otehotniet. Ako sa ho zbavit?

reagovat 26.8.2006 23:05 - Danča

Chce to odběry krve nejlépe na interně endokrinologii,jestli máš vysokou hodnotu prolaktinu v krvi. Většinou se dělá kolem 8 hodiny ráno a prsa se nesmí den předtím nijak dráždit!!!'

reagovat 25.2.2007 18:43 - Clarins

Je to nějaká porucha, já mám mléko pořád. Před 2. těhotenstvím, jsem měla 4 roky mléko a nekojila jsem'

Bio Konopný protein

reagovat 26.2.2007 11:42 -

Souhlas s Dančou, chce to endokrinologické vyšetření, odběry, případně v další fázi neurologii se zaměřením na hypofýzu,/včetně magnetické rezonance/.'

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 9.4.2005 19:30 - gabi

uz niekolko rokov mam mlieko v prsnikoch a pritom nemam ani deti, nakolko sa mi nedari ani otehotniet. Ako sa ho zbavit?

reagovat 26.8.2006 23:05 - Danča

Chce to odběry krve nejlépe na interně endokrinologii,jestli máš vysokou hodnotu prolaktinu v krvi. Většinou se dělá kolem 8 hodiny ráno a prsa se nesmí den předtím nijak dráždit!!!'

reagovat 25.2.2007 18:43 - Clarins

Je to nějaká porucha, já mám mléko pořád. Před 2. těhotenstvím, jsem měla 4 roky mléko a nekojila jsem'

reagovat 26.2.2007 11:42 -

Souhlas s Dančou, chce to endokrinologické vyšetření, odběry, případně v další fázi neurologii se zaměřením na hypofýzu,/včetně magnetické rezonance/.'

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *

Posílání novinek

Nechte si posílat novinky o dění na našem serveru.

SOLGAR

Kde jste: Hlavní stránka > Diskuze > Zdravotní potíže > Mlieko v prsnikoch

registrace | přihlásit se