2.míza u muže

První příspěvky v diskuzi

reagovat 18.7.2006 13:51 - Adéla

V určitém věku (40 - 50 a víc) muž zjišťuje, že je ještě "mladý", přitažlivý, že si vlastně ještě chce užít života, a že ženám se ještě líbí.A tak si to chce občas potvrdit. Máte k tomu co říct? Máte s tím osobní zkušenost? Ráda si přečtu názory jak žen, tak i mužů.

reagovat 18.7.2006 18:26 - Pepa

Milá Adélko,přesně tak.Já tohle období právě prožívám.Mám už dost přes padesátku,ale teď je to prostě nádhera.Teprve teď vše náležitě vychutnávám.Tím nemyslím jen sex,ale život jako takový.Znovu jsem "objevil"jakou mám krásnou a milou manželku a vážím si každého společného dne s ní.Měl jsem jí rád vždy,ale bral jsem to jako samozřejmost.A společné prožitky v sexu nebyly nikdy tak intenzivní,jako teď. A to jsme spolu přes 30 let...Prostě takový pohled na vše jsem měl mít už ve třiceti! Zdravím Vás.P.

P.S. Možná jsem nezodpověděl nic z toho co jste čekala,ale tak to se mnou je.

reagovat 18.7.2006 19:20 - Hanka

Pepo, to je nádherný příspěvek, díky moc, že jste to sem napsal, mně je 45, manželovi 48, jsme spolu 22 let a máme se moc rádi, ale přece jen si říkáim, až to na něho přijde, tak jestli nebude nějak vyvádět, pokud ano, tak doufám, že to bude tak jako u Vás v manželství, ještě hezčí než je to teď, pokud je to vůbec možné, já si vždycky myslela, že když na chlapa přijde 2. míza, tak utíká za jinou, mladší, ale vidím, že to tak být nemusí, jste toho dokladem, a manželka ve Vás má poklad. Mějte se moc krásně.

reagovat 6.10.2006 09:39 - romina

Ahoj, musím okomentovat nádherná slova o tom, že manželku i po tolika letech máte rád, mě je 32, s manželem jsme 14 let, i já stále věřím, že lze milovat pořád stejně a vášnivě, když Ti dva chtějí. Tak nám všem, co tak chtějí, držím palečky.

reagovat 17.12.2006 20:55 - Věrka

No to jseš teda frajer,mám teď problémy v manželství,ale takového muže bych si přála.Je vás moc málo takových super chlápků.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 20.6.2014 13:33 - Pokr.

se ve své komunitě...

Ale jestli jim stojí , těžko posoudit .

reagovat 20.6.2014 17:48 - 2. míza u muže = vždy jeho nevěra?

Vypadá to tak, že ve u většiny párů, které spolu delší dobu žijí, tohle období u muže tak končí. A chválabohu že ne u všech. My s manželem jsme příkladem toho, že nám jeho druhá míra přinesla do našeho manželského života klid a úžasnou pohodu. Děti zabezpečené a z domova i když ne daleko. Těch každodenních starostí jsme se zbavili, a věřte, bylo jich dost a dost. Děti jsme dobře vychovali, umožnili jim dobré vzdělání, máme z nich teď už jen radost. A navíc jsme už oba čerstvě v důchodu, zdraví nám slouží. K tomu jsme se dopracovali ale tak, že jsme na našem vztahu soustavně pracovali. Když měl jeden třeba méně energie, druhý to táhl a obráceně. Nejsme žádní boháči, nemáme miliony. Máme se rádi, jsme oba pozitivní a to je nad všechny prachy. Myslím si, že by to manžel vyjádřil stejně, avšak mnohem stručněji, takoví už muži jsou a ten můj obzvlášť. Myslím, že jeho slovy by byla. "Je nám spolu dobře, viď?"

reagovat 3.7.2015 14:26 - Lída

Pepo, to je nádherný...

Jsem s manželem 14 let naši lásku a manželství bral jako samozřejmost,ale teď mě miluje mnohem víc ,váží si mě užíváme si spolu každou volnou chvilku,no prostě Pepa to napsal nádherně.

reagovat 1.3.2016 21:22 - Riki

Zijeme v zajeti zabehlych tradic. V tehle prekotne revolucni dobe se brzy mezilidske vztaky budou menit. Ono uz to tak funguje, ale porad jen pod poklickou. Jestli kdokoliv z vas najde a prozije v zivote opravdovou lasku, tak, podle mne zazil v zivote to nej. A je uplne jedno, jak se tomu rika. Jestli manzelstvi,druha miza nebo nejak jinak. Blby na tom jenom je, ze to vzdycky muze tak trochu odnest. Je to z druhy strany egoisticky, ale kazdymu bych to pral aspon jednou v zivote zazit.

reagovat 17.9.2017 09:19 - martin

Pepo, to je nádherný...

dobry den chci se podelit se ctenari kteri budou cist moji sms jeme 63 a citim se na 35 let nejen v pohlavnim zivote ale i soukrome mam dost konicky tak ze prace nad hlavu jsem bi sex a pravde podobne sem chytil 2 dech myslim tim myzi nekourim a alkohol neholduji co jsem zivjinak druha myza je u muzu prijatelna a opet bouriva u zen to nevim jak probyha vsem muzim preju pevne zdravi a dlouho at vam to vydrzi marti praha

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *