Mirzaten

První příspěvky v diskuzi

reagovat 3.6.2006 19:26 - Ala

Prosím můžete mi poradit, jestli má někdo zkušenosti s tímto lékem? Na depresi mi napsal doktor 15 mg denně večer, beru to asi týden a jsem hrozně unavená a ospalá. Také jakoby mimo, trochu točení hlavy, závratě. Kdy to odezní? Potřebuji normálně fungovat a tohle mi v mém stavu moc nepřidá. Cítím se hůř, jakoby pořád roztřesená i úzkost cítím víc než před tím. Nechci se tím nechat odradit, protože vím, že antidepresiva zabírají později. Děkuji

reagovat 13.7.2006 08:30 - Jitka

Ahoj ÁLo, já začínám s mirtawinem dnes, tak ti dám vědět, jak působí na mě. Mám z něj dost strach. A jak tobě účinkuje s odstupem času? Pomohl nebo jsi musela změnit? Držím palce.

reagovat 13.7.2006 11:49 - radga

Mirzaten dostala nase babi od psychiatra na zlepseni nalady. Takze asi nejake ucinky ma. ale je mozne, ze nepusobi na depresi takovou i makovou. Co ja vim. ROzhodne bych to doktorovi rekla. Kdyz to jsou leky na depresi, taxe nemuzu prece citit hur. To pak takto nikam nevede!

reagovat 8.1.2007 08:35 - ewe

pro Alu.ahoj dostala jsem taky mirzaten,chtěla bych se zeptat jestli ho ještě bereš a jestli ti pomohl?Ajestli jsi po něm přibrala?Díky za odpověd.

reagovat 9.1.2007 14:24 - mirka

Protože už v lékárnách není mirtawin, dal mi lékař taté mirtazen, napište mi jak ho snášíte, docela jsem v očekávání jaký bude přechod na tento lék i když mi lékař řekl, že složení léku je stejné. Díky.M.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 30.11.2017 13:07 - Stela

Steve, co to povídáš, že nic nepomůže?! Máš nějakou vážnou fyzickou nemoc, dluhy,ztratil jsi zaměstnání? A nebo se Ti jenom nechce nic změnit ve svém životě? Nauč se relaxovat. To Ti určitě pomůže. Najdi si dobré přátele, kteří Tě podrží.

reagovat 30.11.2017 18:42 - Steve

Jsou i jiné nejmenované problémy ... Přátele si moc v cizím prostředí nenajdeš - všichni jsou navíc zaneprázdněni svým životem, povinnostmi, vyděláváním peněz atd. kor v dnešní uhoněné době kdy je málo peněz a každej lítá jak hadr na holi aby stíhal několiko zaměstnání všude placené samozřejmě na hovno. Mě relax nepomůže, ten mě jen nudí ... naopak se radši zabavím.

V mém životě se mi nechce nic měnit, protože jinak by mě to naopak prudilo pokud bych měl dělat něco co se mi příčí nebo mi prostě nesedne. Nevím kdo by mě měl podržet ... není kdo. Rodiče se moc rodičovsky nechovají, navíc jsou už hodně staří, bude to jenom horší a horší - se stářím a chřadnutím se nic dělat nedá. Sourozenci si žijí svým životem, nemají čas se starat co je kolem ... max jen tak letmo se občas vidět - tím to ale hasne.

reagovat 2.12.2017 18:00 - Stela

Steve, zkoušel jsi psychoterapie? Já vím, s těmi přáteli je to v dnešní době těžké...Máš alespoň práci, která Tě baví?

reagovat 2.2.2018 12:43 - Majka

Beru Mirzaten 3 roky a dobrý akorát ho musím brát tak půl hodiny než jdu spát protože jsem schopná usnout za pochodu.

reagovat 11.3.2018 16:54 - Jirka

14 dnu jsem bral mirzaten 7,5mg na nespavost a silene nechutenství a nauzeu. Vse se srovnalo. Ale treti tyden zase nechutenstvi a nauzea zkusil jsem navysit na 15mg ale zatim nic. Je mozny takový vykyv?

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *