miroslav donutil

První příspěvky v diskuzi

reagovat 12.3.2009 21:27 - nina

Miroslav Donutil--- herec a bavič ---

reagovat 13.3.2009 00:05 - No a co

jako? Další debilní téma!

reagovat 13.3.2009 08:57 - petra

jednou řekl PAN SOVÁK..UŽ MŮŽU UMŘÍT,MÁM PO SOBĚ NÁSTUPCE. myslel tím p Donutila. určitě měl pravdu .je to skvělý člověk.dokáže dobře podat své role a i jako bavič.nebo průvodce televiních pořadů.

reagovat 13.3.2009 09:25 - nevím

petro, ty ho znáš, že víš, že je dobrý člověk?

Ano, je to dobrý herec i bavič, ale dost se opakuje a vůbec je ho všude dost. Mělo by se střídat, je poněkud předonutilováno.

reagovat 13.3.2009 09:44 - Petr

Pan Donutil mně připadá trapný jak školní besídka. Takže ho nemusím.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 28.10.2012 00:16 - Trumfy Miroslava donutila..

..končí naprostým fiaskem !
Budou padat hlavy i žaloby !!!!
Moderátor politického pořadu by měl alespoň předstírat,že je nestranný ! Urážení politiků mezi sebou je trochu něco jiného ! Václava Moravce pokud vím D.Rath nikdy neurazil,byť by mohl ! Nemyslete si,že si moderátoři můžou říkat co chtějí i když vystoupí v zábavném pořadu ! Ne ! Zvláště pokud se to týká obsahu pořadu,který uvádějí a měl by být tzv.seriozní ! Tady byli uraženi celkem 3 poslanci ! Rath,Zaorálek a Schwarzenberg ! Naopak mě překvapilo jak skoro chválil Topolánka ! Dobře spící kníže,to se dá snést,ale aby vynášel interní situace (či si je dokonce vymýšlel) to už zavání pomluvou ! Zvláště v situaci,kdy se dotyčný nemůže bránit,je to chození na velmi tenkém ledě ! Rath je ve vazbě,ač mu nebylo do dnešního dne nic dokázáno !! A uvedu jiný příklad porušení podmínek ! Například moderátorka Savarová platila pokutu za to,že se na jedné akci (která s čt1 neměla nic společného) nevhodně oblékla (nebo spíš málo oblékla) ! Taky dostala napomenutí,že pokud se to bude opakovat,bude z televize propuštěna ! Moravec už si "koledoval" dost dlouho ! Například jeho dotaz,když byl exprezident Havel 2 (!!) hodiny mrtvý na Nečase : Bude mít státní pohřeb ? To se v té situaci ABSOLUTNĚ nehodilo !!! Asi měl vážně přijmout nabídku tv novy,protože na čt1 už se svou neobjektivností a urážením dávno nehodí !!

reagovat 28.10.2012 00:55 - kuk

Došlo na moje slova !
Před rokem jsem prorokoval,že se pořad nedočká 25 dílů jako přechozí Donutilův pořad a mám pravdu ! Dočkal se pouhých 20 po kterých končí ! Škoda,že jsem si na to nevsadil a netrumfoval :-) !

reagovat 28.10.2012 09:37 - Trumfy jsou

naprostá trapárna.

reagovat 31.10.2012 21:07 - kuk

Hodně špatný vtip,aneb přepis Moravcovy historky : My jsme v pátek upozornili oba dva hosty ke zdravotnictví,
že přijdou po čtyřicáté minutě přibližně, protože bude ministr školství jako aktuální host. Zjevně David Rath to neskousl,přišel do studia během příspěvku, co se hosté střídají, a David Rath říká: Pane redaktore, to je naposledy.
My tady čekáme 40 minut a my příště odejdeme.
Leoš Heger mlčel,vůbec nic neříkal, sedl si do té židle a David Rath mě začal školit.Školil mě minutu.A teď, jak je člověk za deset let v České televizi zvyklý si nechat kálet na hlavu,
tak jsem to vydržel minutu,minutu a půl,příspěvek trvá tři minuty.Po deseti letech mi bouchly saze a já jsem Davidu Rathovi řekl: To mi tady vyhrožujete,že jste chtěl odejít? Tak běžte.David Rath se na mě podíval a říká: To myslíte vážně? Já říkám: Myslím.Když chcete něco udělat,udělejte to. Běžte.On říkal: Já si budu stěžovat. Já říkám: Bude mi ctí. Běžte. On na mě tak koukal a říkal:
Ale tohle je od vás nekorektní. Takhle se chová novinář média veřejné služby?
To mě tak namíchlo, že jsem řekl: Vypadněte!
Kameramani a režiséři jsou mi svědkem.Z těch kamer, a to jsem v životě nezažil...
Promiň, že ti skočím do řeči,Vašku, ale na tom je krásné to, jaký on je prognostik, že řekl:
Jsem tady naposledy. A teď...A teď si představte,že jak já jsem řekl vypadněte...
Povídej, Vašku! Já jsem nezažil za devět let vysílání Otázek,že by to ty kameramany tak bavilo. Jak jsem řekl vypadněte,tak se najednou všichni vyklonili,začali se koukat zpoza kamera teď následovalo to,že David Rath začal odcházet.
A já zpravidla říkám:Tady vidíte prázdnou židli,protože host nedorazil.Teď najednou tam začala být ta prázdná židle,David Rath odcházel a mně problesklo hlavou: Jak já tohle zdůvodním veřejnosti? Že tady je Heger, Rath pozval,a mezi příspěvkem odešel.Naštěstí mě zachránil režisér,který zařval do toho odposlechu,to jsou ty bedýnky,kde režisér hlásí,že už zbývá třicet vteřin do konce příspěvku a je zapotřebí vítat hosty,
tak se ozvalo: Co to tam pan hejtman dělá? Ať si okamžitě sedne!
On vám vykolejil toho Ratha, ten si okamžitě sedl.
Poprvé zatím. A už jsi v tom. Už jsem v tom.
V úterý ráno,když vyšla zpráva, že David Rath byl zatčen,
tak mi psali kameramani a režiséři: Ty poldy na toho Ratha
jsi také posílat nemusel.

A teď jen k pasáži,kterou si Donutil teda za rámeček nedá :" Promiň, že ti skočím do řeči,Vašku, ale na tom je krásné to, jaký on je prognostik, že řekl:Jsem tady naposledy. " No,co dodat,snad jen : Cizí neštěstí Donutila nejvíc potěší ! A Moravec ? U něj to není poprvé,co Davida Ratha urážel !

reagovat 1.11.2012 09:40 - !

p. Donutil je trapný jak školní besídka.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *