Minulé životy

První příspěvky v diskuzi

reagovat 24.8.2001 12:48 - Martin

Moc by mne zajímaly vaše názory na reinkarnaci, karmu, minulé životy, život po smrti... Zažil někdo klinickou smrt, odpoutání vědomí od těla, astrální cestování či regeresní terapii, Jaké jsou vaše názory a zážitky?

reagovat 27.8.2001 12:04 - Tomáš

Mám osobní zkušenosti s regresní terapií,pomohla mi a pomáhám s ní i jiným. Mám prožitky, že tzv. minulé životy skutečně existují. Když se člověk podívá do své minulosti, mnohé pochopí. Přestane dávat vinu za svoje neúspěchy svému okolí. Pochopí, jak neuvěřitelně spravedlivě funguje celý vesmír.
Zaroveň se ale myslím, že nemá cenu se v min. životech jen tak "vrtat". Může to pomoci člověku, který má nějaký problém, opravdu ho chce řešit a při hledání jeho příčin se může dostat až k minulému životu.
O minulých životech byla napsána celá řada knih, doporučuji Vám, nějaké z nich si přečtěte. Pokud budete mít nějaký dotaz, pokusím se Vám na něj odpovědět. Tomáš

reagovat 4.9.2001 03:18 - Hana

O duchovno se zajimam,je to neco,co mi pomaha a je mi velkou oporou.Vim,ze zivot po zivote existuje,a ze toto jsou jen nase telesne schranky,a ze zivot,ktery momentalne zijem neni nahoda.Rada bych poznala vice o sobe a o me dusi,ale bojim se toho.Neni radno si zahravat s timto svetem,ale jak pises,v nekterych pripadech pomaha.Koupila jsem si spoustu literatury,ale zatim jsem jeste nevytipovala to prave orechove.Ted ctu "Knihu duchu",je to zatim zajimave.Pisou ji prostrednictvim media duchove a zodpovidaji spoustu zajimavych otazek,ktere se tykaji jejich i naseho sveta.Rada bych,kdyby jsi mi doporucil zajimave knihy.Zatim dik,ahoj.

reagovat 8.10.2001 23:03 - andrea

Ahoj Tomasi
Zajimam se o duchovno a zajimala jsem se o svuj minuli zivot protoze uz od detstvi mam zvlastni pocity a strachy a vidiny,i kdyz jsem se to naucila zdolavat,ale nechala jsem se dokonce zhypnotizovat a zazila hruzu z ktere jsem se pak dlouho sama dostavala.Od te doby zaviram za minulosti dvere i kdyz mi pripada neco nezodpovezene.Staci se do toho trochu ponorit a vim ze mohu jit dal,staci myslet,ale nechci!Jsem divna co!Chci se toho zbavit,protoze tohle tema mne zajima a tyhle pocity mne pak brzdi v rozvijeni.Nejsou prijemne.Mozna,ze to ale ma jen spojitost s detstvim s otcem alkoholikem,ktery mne osobne nikdy neublizil,ale bylo doma rusno.Ja nevim.CO myslis? Ahoj ANDREA

reagovat 9.10.2001 08:03 - Tomáš

Ahoj Andreo,
pravděpodobně se Ti něco vyjevilo z minulého života a bojíš se tam vrátit. Je to běžný jev, z minulých životů si většinou "pamatujeme" ty nepříjemné věci, protože ty nás trápí, ty mají pro nás poselství do dalších životů. Nemyslím si, že bys byla divná, Tvoje pocity znám. Chceš jít dál, protože Tě to tlačí, ale zároveň se toho bojíš. Pokud to budeš chtít vyřešit, bude třeba se k minulým prožitkům vrátit a znovu je prožít. Nebude to asi příjemné, ale pak se Ti uleví a budeš mít pocit, že jsi se zbavila velkého závaží. Metod návratů do minulosti je celá řada, sám používám tzv. hlubinnou abreaktivní terapii, která se osvědčila. Mezi její velké výhody patří to, že klient je při plném vědomí a vnímá okolí kolem sebe. Pokud budeš chtít, pomohu Ti. Nepouštěj se do regrese sama! Tomáš

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 4.12.2017 10:26 - Tak

Jó, kdyby alespoň...

jsi zřejmě narazil na šarlatánku,která si tím jenom vydělávala.Já mám zkušenosti dobré,paní věděla věc,kterou jsem nikomu v životě neřekla,to byl šok.A pak,každému třeba vyhovuje něco jiného.Já mám představivost dobrou,jen se vracení do minulosti mám problém,jako si to neumím moc vybavit.A tak je vhodné více sezení,jedno stejně nikdy nepomůže.Koukni na stránky Iva Azar Radulayová na fb.

reagovat 4.12.2017 16:28 - Pavel

Kineziologii nedoporučuji,...

regresní terapie může způsobit mnoho problémů...Pomocí této metody za pomoci druhého člověka tedy terapeuta,nemáš nikdy jistotu,že ten min.život je tvůj...Může to být život některého z rodičů,nebo předků atd.jediná možnost jak to zjistit, je vlastní duchovní praxe.

reagovat 4.12.2017 20:56 - ále

regresní terapie může...

Nepřeháněj.

reagovat 4.12.2017 21:30 - Pavel

Nepřeháněj.

Prostě to tak je...

reagovat 5.12.2017 09:10 - haha

Prostě to tak je...

Nejsi holt připravený, tak pro tebe ano, pro tebe to není.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *