MINISISTON a otěhotnění?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 19.2.2012 16:20 - Martina

Ahoj ahoj, potřebuju poradit. Beru teď třetím měsícem HA Minisiston, menstruaci jsem dostala a skončila mi 16.2. (byla tak nějak stejná jako ta minule). Ještě v průběhu menstruace se mi asi 2 dny šíleně motala a bolela mě hlava, měla jsem vyšší tlak. Další den se mi objevil průhledný občas mléčný výtok z bradavek (jen po zmáčknutí, kapky) - to trvá do teď. Dnes je 19.2. a prsa mě pobolívají.. Myslíte, že je tu nějaká možnost těhotenství?? Nebo můžu mít ty příznaky vsugerované? Jsem z toho teď hodně ve stresu, je mi 16 let, takže mám hrozný strach. Přemýšlím nad tím každou minutu a pořád kvůli tomu brečím. Mám opravdu hrozný strach. Test jsem si ještě nedělala. Děkuji za odpověď.

reagovat 20.5.2012 20:38 - Nikola

Ahoj, jsem zoufalá, jsem ještě náctiletá holka, minisiston beru teprve první měsíc, mám za sebou 17 prášků a jsem velmi hloupá, měla jsem nechráněný pohlavní styk, hrozně se bojím, že antikoncepce nemůže ještě účinkovat, proto bych byla hrozně ráda, kdyby jste mi poradili, pokud možno uklidnili

reagovat 20.5.2012 21:13 - :-)))

Ano, jsi velmi hloupá. Protože sis nepřečetla příbalový leták.

http://www.sexus.cz/minisiston-pribalovy-letak
"Kontracepce je spolehlivá již od prvého dne užívání a přetrvává i během sedmidenní pauzy, kdy přípravek není podáván."

Takže pokud jsi začala brát prášky tak, jak máš (1. den menstruace), žádný nevynechala, nezvracela, neměla průjem apod., jsi chráněná.

reagovat 22.5.2013 18:09 - Anet

Ahoj, jsem zoufalá, jsem...

Ahoj,bát se nemusíš,HA působí už od prvního dne užívání.Můžeš být v klidu.

reagovat 7.6.2015 13:15 - michaela

Ano, jsi velmi hloupá....

Prosim vas, kdyz jsem zacala uzivat antikoncepci druhy den menstruace a beru ji teprve treti den, jsem uz chranena?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 4.6.2017 20:49 - blbá 16-ka

ahoj.. potřebuji radu, minulí víkend jsem si zapomněla HA Minisiston na intru a tím pádem jsem si nevzala dva prášky a hned v neděli jsem si prášek vzala a od té doby ji beru pravidelně. Včera jsem měla s přítelem nechráněný pohlavní styk a on neví jestli se do mě udělal. včera jsem si vzala poslední prášek z platíčka, mám osmi denní pauzu.. bojím se že budu těhotná.. je mi teprve 16 let nervíky pracují.. ¨děkuji za odpověď.

reagovat 4.6.2017 22:48 - Zdeněk2

Pokud sis dnes nevzala pilulku, udělala jsi další chybu. Ty dva vynechané prášky minulý víkend jsi měla považovat za zkrácenou pauzu a hned po tom jsi měla pokračovat dalším kompletním měsíčním balením bez přestávky!

reagovat 5.6.2017 18:03 - blbá 16-ka

Pokud sis dnes nevzala...

je tedy možnost že budu těhotná když jsem si prášky nevzala a budu čekat osm dní a pak začnu brát další prášky z nového platíčka?

reagovat 5.6.2017 20:09 - Zdeněk2

Ano, vyloučit se to nedá, ovšem jak velká je pravděpodobnost Ti nikdo neřekne. Děláš jednu chybu za druhou. Když jsi věděla o vynechaných prášcích, měla jsi partnerovi obléct kondom. Je zřejmě nezkušený a nedovede se ovládat, když neví, co je to přerušovaná soulož.

reagovat 13.8.2017 13:50 - Kamila

Ahoj ahoj, potřebuju...

DOBRÝ den chtěla bych se zeptat lékař mi předepsal anti minisiston a říkal že mám začít uživat hned. Po osme pilulce jsme měly s přítelem nechraneny styk. Otázka je zda jsem chráněna už po osme pilulce když jsem nezačala uživat v den ms? Děkuji

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *