po miniinterupci

První příspěvky v diskuzi

reagovat 31.7.2008 11:58 - Máša

prosím o radu jsem třetí týden po miniinterupci ,nemám žádné problémy ,je nutné dodržet šestinedělí nebo už bych se mohla koupat ,mám před dovolenou a tyhle vedra.. za jak dlouho bych měla dostat menstruaci? děkuji za rady

reagovat 5.8.2008 00:05 - Ms. CF

V českých nemocnicích se pořád mluví o šestinedělí, ale co vím ze zahraničních klinik, tak všude říkají týden, maximálně dva, pokud je děložní čípek uzavřený (což až na výjimky je) etc.

Jestli víš jaký má být na omak, tak si kup sterilní lékařské rukavice a osahej ho jestli je OK.

reagovat 5.8.2008 09:13 - Kathy

No jak v kterych zahranicnich. Mne rikali 4 - 5 tydnu. Nevim ale jestli bych to riskla. Bacha na zanet. A menstruaci bys mela dostat prave do tech 6 ti tydnu, je mozne ze i driv.

reagovat 5.8.2008 10:52 - Rita

Sohlasím s Kathy. I miniinterupce je pro organismus šok, takže je namístě opatrnost. Samovyšetření, jak jej radí Ms.CF je problematické i v plném zdraví :-))

reagovat 5.8.2008 12:15 - Alice

Mášo, já bych se bála, kvůli infekci. Přece jen jsi po operačním zákroku...Teď ty vedra trochu polevily, zkus to vydržet.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 16.4.2017 15:20 - Pampeliška

Jako prevence pohlavních...

Tak já to vztáhla k názvu diskuze, kde jde o nechtěné těhotenství.

Jinak asi není dobré spát bez ochrany s někým,koho neznám, komu nevěřím...ale pokud jde o přenosné nemoci, tak tam ani horm. antikoncepce nepomůže.

reagovat 16.6.2017 00:02 - Ilona

Ahoj 12.6.jsem byla na mini dnes jeto 3den já přes den krvácím dvakrát a dostavuje se bolest velká křečovitá pak chvíli potom děti spustí teplota není krev normál plus hnědý výtok jeto normální

reagovat 17.6.2017 11:55 - Zdeněk

Je možné, že se nepodařilo všechno odsát a něco v Tobě zůstalo a proto máš potíže. Kdyby potíže přetrvávaly i v pondělí, neuděláš chybu, když půjdeš k lékaři. Nezapomeň ale v každém případě jít na kontrolu asi za 14 dnů, aby bylo jisté, že se zákrok podařil a těhotenství nepokračuje a v případě potřeby se zákrok mohl včas opakovat. V každém případě Ti přeji, aby Tě ta nepříjemnost, která Tě potkala, rychle skončila.

reagovat 6.7.2018 22:19 - Nikola

Dobry vecer, v utery jsem byla na miniinterupci.(6tt). Vse proběhlo v poradku, pred propustenim vse v klidu. Slabé spineni, spis vubec. Dnes je patek, tj.3 dny po zákroku a mě zacalo pichat v podbrisku, nekdy mensi křeč, krvácení je trosku silnější, spise ze me padají vetsi kusy srazene krve mi prijde. Nechci neco zanedbat, nebo plasit. Prosim tedy o radu. Moc Dekuji.

reagovat 7.7.2018 17:56 - Zdeněk2

Potíže, které popisuješ, nejsou nic mimořádného. Pokud nemáš velké bolesti, moc nekrvácíš nebo nemáš horečku, můžeš čekat, že potíže samy zmizí. Buď ráda, že jsi tu nepříjemnost dokázala úspěšně vyřešit jako zkušená žena, a že už nejsi těhotná. Nezapomeň jít na kontrolu a pamatuj, že plodnost po potratu se obnovuje velmi rychle a další potrat je u nás povolený až za půl roku! Teď tedy musíš být opatrná jako nikdy předtím.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *